amerıcan hastanesınde dr tavsıyesı acılll

YeniBahar27

kızım saglıkla gel annem
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2009
3.839
4
39
arkadaslar amerıcan hastanesınde dr tavsıyesıne ıhıtyacım var bırgul sarıkamıs ve ebru hanım nasıl acaba benım ıcın her an ulasacagım bı dr olması gerekıyor ılgılı ve zaman ayıran
 

Zynpmrt

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2009
1.987
4
42
Canımk ikisininde duydum özellikle ebru hanım bir aradaşımın kst takibini yaptı ama gebelik takiplerini bilmiyorum. Görümcemi ve çok yakın bir arkadaşımı Cengiz alataş doğurttu ikiside memnundu ama ben sezeryancı bir doktor olduğu için tercih etmedim. Bide Alper Mumcudan herkes çok memnun bu saydıklarım amerikanın birebir doktorları. Ben Rıza madazlıya gidiyorum inanılmaz memnunum muaynehanesi amrikanın yanında. Amrikanın yanı sıra daha birçok hastanedede doğuma giriyor. Ulaşılması çok kolay ve dünyanın en ilgili doktoru.
 

glnk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2009
1.274
29
Birgül hanım Metropolitan'ın doktoru Fulya'da muayenehanesi de var.Amerikan'a belki ziyaretçi doktor olarak gidiyodur bilmiyorum.Alper Mumcu'dan ben pek memnun kalmadım (uzun hikaye) aslında genel olarak Amerikan Hastanesi'ni pek sevmem.Tamamen ticarethane bence.Ebru hanımı hiç duymadım.Ben Bülent Faka'ya gidiyorum.Metropolitan Florence Nightingale'de ayrıca Birgül hanımla aynı muayenehanedeler.Ben çok memnunum.Her an ulaşılabilir bi doktor.Ulaşamazsanız da mutlaka geri döner.Muayenelerde o kadar açıklayıcı ki soracak soru bırakmaz nerdeyse.Çok titiz dikkatli ve insan bi doktor.Benim gebeliğim 21. haftada sonlandırılmak zorunda kaldı ve o dönemde bana çok destek oldu.Bundan sonra o nereye ben oraya :)))
 
X