Amh düşük ve tek tüp tıkalı

Reçeteyi baştan yazıyolar. Devletin size verdiği ilaçları topluca alıyosunuz tedaviye başlamadan. Böyle olması gerek.
Böyle yapmadılar bize. 5 günlük ilaç yazıyorlar sürekli bittikçe tekrar alıyorum. Smdiye kadar da 2600 TL ödedm her ilaç aldığımda para veriyorum yani ben bu raporun neyinden yararlanmış oluyorum peki

Böyle yapmadılar bize. 5 günlük ilaç yazıyorlar sürekli bittikçe tekrar alıyorum. Smdiye kadar da 2600 TL ödedm her ilaç aldığımda para veriyorum yani ben bu raporun neyinden yararlanmış oluyorum peki
2600e ne aldınız peki tam okarak?

Ovulasyon iğneleri canım. Fostimon, merional, cotracide bu üçü
Cözemedim valla raporunuz elinizde mi raporda size verilen hak ne diyor? O raporu eczaneye gösteriyor musunuz? Ben en son ekimde 6 gonal f 450 14 merional 6 ceteotide 1 ovitrelleyi raporla 2300e almıştım.

Cözemedim valla raporunuz elinizde mi raporda size verilen hak ne diyor? O raporu eczaneye gösteriyor musunuz? Ben en son ekimde 6 gonal f 450 14 merional 6 ceteotide 1 ovitrelleyi raporla 2300e almıştım.
Konuyla alakasız ama yazdıklarını birçok yerde okumuştum uğraşlarını, çabanı herkese olan desteğini.Rabbim nasip etmiş sana yavrunu sağlıkla kucağına almanı dilemek istedim.Umarım bebişinin kokusunda sarhoş olursun :-) :KK200:

Konuyla alakasız ama yazdıklarını birçok yerde okumuştum uğraşlarını, çabanı herkese olan desteğini.Rabbim nasip etmiş sana yavrunu sağlıkla kucağına almanı dilemek istedim.Umarım bebişinin kokusunda sarhoş olursun :-) :KK200:
Çok çok teşekkür ederim. Bu yolda çabaladıkça tecrübe kazandık. Ben de çok akıl alırdım öğrnene kadar burdaki arkadaşlardan. Rabbim hepimizin çabasının sonucunu hayırla nasip etsin. Tüm isteyenlere nasip olsun inşallah. 🤲🏻

Çok çok teşekkür ederim. Bu yolda çabaladıkça tecrübe kazandık. Ben de çok akıl alırdım öğrnene kadar burdaki arkadaşlardan. Rabbim hepimizin çabasının sonucunu hayırla nasip etsin. Tüm isteyenlere nasip olsun inşallah. 🤲🏻
Amin inşallah bana bize evlat sahibi olmak isteyen herkese nasip olsun.Rabbim hepimizin kucağına evlat, kalbine evlat sevgisi nasip etsin inşallah :dua: Bebişinle kendine iyi bak

Kızlar Fostimon 75 e ihtiyacı olan varsa bana ulaşabilir. Tedavime tekrar başlamayacağım için 11 adet Fostimon 75var elimde . Eczaneden aldığım gibi muhafaza ettim.

Temmuzda 0.64tü yaş 29 1 tüp negatifim var aralıkta. Mart sonu 2. Tüpe başlayacaktım. Tedavisiz hamile kaldım.
Çok sevindim inşallah bize de nasip olur
Benim yaş 35 Amh 0,79 doktor tüp bebeğe başlayalım diyecekti sonradan tüplerde genişleme olduğunu gördü. Tüplerini alalım dedi , ama ben aldırmak istemiyorum . Bir de SİS yaptı sis’te rahim duvarında et parçası var dedi . Ne yapacağımı bilmiyorum. 2 yıllık evliyim hiç hamile kalamadım daha önce. Siz ne önerirsiniz tüp bebek mi ?

X