AMH FSH SOĞAN İNCİR HAVUÇ HAYIT

Busece06

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2017
14
23
40
Kızlar merhaba; 34 yaşındayım ve 1,5 yıllık evliyim. Sınavdı işti vs vs derken evlilik geç oldu. Çok mu geç kaldım bilmiyorum. Fsh:11,64 Amh:0,24 çıktı 2 cm de sağ overde kist varmış. Doktorum Ankara liv hospital Başak hanım.Engel değil bunlar bebek için bir süre deneyelim dedi.Zaman geçip gidiyor. Deneyelim de... İnternetten soğan,incir+havuç, hayıt iyi geldiğini okudum. Sorularım şunlar:1- Bu değerler bebek sahibi olmak için olumsuz mu? 2- Bu kürlere adetle birlikte mi başlanacak? 3- Aynı anda içsek incir+havuç+hayıt karıştırıp sabah, soğanı gece içsek olur mu? Nolursunuz; yardım edin. Bebeğim olsun istiyorum.

Kızlar merhaba; 34 yaşındayım ve 1,5 yıllık evliyim. Sınavdı işti vs vs derken evlilik geç oldu. Çok mu geç kaldım bilmiyorum. Fsh:11,64 Amh:0,24 çıktı 2 cm de sağ overde kist varmış. .
Geçmiş Olsun.
Benim de geçen ay ki hormon tahlilinde Fsh 13.90 cıvarı çıkmıştı doktor bana bu şekilde hamilelik zor olur dedi. İlaç tedavisine başlamam gerektiğini söyledi. Sizin doktor ilaç tedavisi başladı mı? Gerçi ben kimyasallara maruz kalmamak adına tedaviyi erteledim biraz:KK48::KK70:

Geçmiş Olsun.
Benim de geçen ay ki hormon tahlilinde Fsh 13.90 cıvarı çıkmıştı doktor bana bu şekilde hamilelik zor olur dedi. İlaç tedavisine başlamam gerektiğini söyledi. Sizin doktor ilaç tedavisi başladı mı? Gerçi ben kimyasallara maruz kalmamak adına tedaviyi erteledim biraz:KK48::KK70:
Sağolasın kardeşim. Doktor ilave hiç bir şey vermedi sadece D vitamini eksikliğim varmış 7 kutu vitamin verdi. Denemeye devam dedi. Oyalanmasam mı, başka doktora mı gitsem? Kürleri mi denesem kafam karışık

Sağolasın kardeşim. Doktor ilave hiç bir şey vermedi sadece D vitamini eksikliğim varmış 7 kutu vitamin verdi. Denemeye devam dedi. Oyalanmasam mı, başka doktora mı gitsem? Kürleri mi denesem kafam karışık
Çok Fazla doktor değiştirmek iyi olmayabilir.
İlaç vermediyse, bu durum sizin için çok iyi.
Ben her zaman öncelik doğallıktan yanayımdır:KK48:
İlaçların içinde muhakkak ki vucudumuza zararlı kimyasallar var ve ben ilk olarak dogal yoldan tedavi olmaya bakarım..
Bende bazı rahatsızlıkdan dolayı bu forumda geziniyorum ve kürlerin faydasını görenlerin yorumlarını okudıkca doğallıktan yana olma fikrimde ne kadar haklı olduğum kanısına vardım:KK45:
Bak ben 2 kız annesiyim ve bende bir çok rahatsızlık vardı. Mide kanseriydim ama midemdeki kitle iyi huyluydu ve dikkat etmem gerekiyordu ki kötüye çevirmesin. Profosörden özel tedavi oldum aylarca ilaç tedavisi oldum ve en son verilen karar ''Dikkatli ol perhizlerine dikkat et ve bu hastalık mezara kadar seninle'' Denildi. Yıllardır bu hastalıgın pençesindeydim. 2 ay önce endoskobi yapıldı ve sonuç ne çıktı biliyor musun. Hastalıktan eser kalmamış:KK71: Derdi veren mevlam dermanınıda veriyor. Ben Mide Hastalıgını Doğal tedavinin vesilesiyle yendim ELHAMDÜLİLLAH .
2018 yılında hemen 3 bebeği yapmaya karar verdim bu sevinç üzerine. :halay:

Çok Fazla doktor değiştirmek iyi olmayabilir.
İlaç vermediyse, bu durum sizin için çok iyi.
Ben her zaman öncelik doğallıktan yanayımdır:KK48:
İlaçların içinde muhakkak ki vucudumuza zararlı kimyasallar var ve ben ilk olarak dogal yoldan tedavi olmaya bakarım..
Bende bazı rahatsızlıkdan dolayı bu forumda geziniyorum ve kürlerin faydasını görenlerin yorumlarını okudıkca doğallıktan yana olma fikrimde ne kadar haklı olduğum kanısına vardım:KK45:
Bak ben 2 kız annesiyim ve bende bir çok rahatsızlık vardı. Mide kanseriydim ama midemdeki kitle iyi huyluydu ve dikkat etmem gerekiyordu ki kötüye çevirmesin. Profosörden özel tedavi oldum aylarca ilaç tedavisi oldum ve en son verilen karar ''Dikkatli ol perhizlerine dikkat et ve bu hastalık mezara kadar seninle'' Denildi. Yıllardır bu hastalıgın pençesindeydim. 2 ay önce endoskobi yapıldı ve sonuç ne çıktı biliyor musun. Hastalıktan eser kalmamış:KK71: Derdi veren mevlam dermanınıda veriyor. Ben Mide Hastalıgını Doğal tedavinin vesilesiyle yendim ELHAMDÜLİLLAH .
2018 yılında hemen 3 bebeği yapmaya karar verdim bu sevinç üzerine. :halay:
Umut oldunuz bana, Allah razı olsun.

Soğan+karahayıt incir havuç kürü hepsi aynı zamanda uygulanır mı?

Soğan+karahayıt incir havuç kürü hepsi aynı zamanda uygulanır mı?
Merhaba canım fsh çok az yüksek ama ben 13.5 ile hamile kaldıysa m sen de kalirsin inşallah ben hayit ve aslan pençesi içtim bu ikisini ve soğan i yap derim sabah sogan yap akşam da diğer iki bitkinin aynı anda demle çayını iç eğer prolaktin yani süt hormon un yüksek ise incirden uzak dur derim . ben 2 ay içtim bitkileri . havuç yumurta catlatmaya yarıyor bildiğim kadari ile ama o da hormonlarin işi onlar düzene girerse gerek kalmaz zaten

Merhaba canım fsh çok az yüksek ama ben 13.5 ile hamile kaldıysa m sen de kalirsin inşallah ben hayit ve aslan pençesi içtim bu ikisini ve soğan i yap derim sabah sogan yap akşam da diğer iki bitkinin aynı anda demle çayını iç eğer prolaktin yani süt hormon un yüksek ise incirden uzak dur derim . ben 2 ay içtim bitkileri . havuç yumurta catlatmaya yarıyor bildiğim kadari ile ama o da hormonlarin işi onlar düzene girerse gerek kalmaz zaten
Bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alın inşallah..
Ben pcos luyum. Aşağı yukarı 3 ayı bulur adetimin gelmesi. En son adet bittikten 2 gun sonra soğan kürü yaptım 15 gun boyunca. Gene gecikti şu an 50 gun falan oldu. 3 gündür de hayıt ve aslan pençesi içiyorum karışık günde bi bardak. Sizin rahatszlığınız var mıydı ? Ne zamandır bebek istiyodunuz ?

Bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alın inşallah..
Ben pcos luyum. Aşağı yukarı 3 ayı bulur adetimin gelmesi. En son adet bittikten 2 gun sonra soğan kürü yaptım 15 gun boyunca. Gene gecikti şu an 50 gun falan oldu. 3 gündür de hayıt ve aslan pençesi içiyorum karışık günde bi bardak. Sizin rahatszlığınız var mıydı ? Ne zamandır bebek istiyodunuz ?
Amin canım inşallah çok sağol ben 7 ay beklerim hamile kalmak için hormon yuklsekligi vardı bende. Fsh ve prolaktin yüksekti 2 ay klomen tedavisi uyguladi doktor kadar cevap alamadım. Daha sonra bu kurleri yaptım ilacı kesip 2 ay kullandım hayit ve aslan pençesi ama kullandıktan sonra hormon ölçümü yapmadım mutlaka faydası olmuştur sifa allahtan darısı sizlere insallahb

Kızlar değerlerim böyle, şu an reglim, soğan kürüne başladım.Adet bitince incir+hayıt başliim diyorum. Değerlerim çok sıkıntılı diil gibi sanki bi fsh yüksek sanırım. Bilenler yardımcı olursa sevinirim.

Eklentiler

• 04FB578B-B9BA-4001-A8CB-BAFF0A5C45C0.jpeg
    04FB578B-B9BA-4001-A8CB-BAFF0A5C45C0.jpeg
    47 KB · Görüntüleme: 416
Kızlar değerlerim böyle, şu an reglim, soğan kürüne başladım.Adet bitince incir+hayıt başliim diyorum. Değerlerim çok sıkıntılı diil gibi sanki bi fsh yüksek sanırım. Bilenler yardımcı olursa sevinirim.
Evet fsh braz yüksek, hayıt dengeler diye biliyorum. İncir yumurta büyütür. İstersen sırayla yap

Merhaba suan forumlarda gezinirken yazini okudum bende bebek sahibi olmak icin surekli biseyler yapiyorum okuyorum tedavi yontemlerini ve neler olabilecegini fsh im 6 lh 7 40 polikistik over var bende de fakat drm bana bunjn normal oldugunu soyledi hemen bu ay drm degistiriyorum bende sana nacizae fikrim baska bi dr daha gorun test sonuclarini al ve baska bi dr goster mutlaka bende 34 yasindayim ve daha fazla gec kalmamak icin eher kaderimizde de var sa bir bebegim olsun istiyorum insallah Rabbim hepimize nasip eder

Benimde fsh 8.42 çıkmıştı sonraki ay testere dişli aslan pencesini yaptım ve kaliteli yumurta oluşsun diye de incir ve havuç kurune başladım fsh 12 çıktı incir kürü bu arada fsh yukseltiyormuş şu an yine aslan pencesi kürü uygulamaya başladım ve çörek otu bal tarçın onu kullanıyorum bakalım artık sonuç ne olacak

X