Anadolu Üniversitesi AÖF-Yönetim Bilişim Sistemleri Okuyanların Paylaşım Alanı

Tiramisu35

♥♥♥Yavrularım♥♥♥
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2009
5.596
4.202
Yönetim Bilişim Sistemleri

Programın Amaçları
Yönetim Bilişim Sistemleri Lisans Programının amaçları,açıköğretim sistemiyle Yönetim Bilişim Sistemleri programını tercih eden öğrencilere, işletmelerin ve bireylerin yaşadığımız çağa ve topluma adını veren bilgiyi üretme, depolama, paylaşma ve bilgiye erişme ihtiyacını karşılamak için kullanılan yöntem, süreç ve sistemlerin planlanması, tasarlanması, kurulması ve yönetilmesi süreçlerini anlayabilme becerisi kazandırmaktır.

İş Olanakları
Yönetim Bilişim Sistemleri Lisans Programını başarı ile tamamlayan mezunlar, finansal hizmetler, perakende hizmetleri, lojistik ve ulaşım, turizm, iletişim ve bilişim teknolojileri gibi alanlarda hizmet veren firmalarda bilgi teknolojisi çözümleri üreterek, müşteri ihtiyaçlarının belirlenmesinde ve ürün pazarlamasında, kamu kurumlarında ise organizasyonun bilgi teknolojileri ihtiyaçlarının belirlenmesinde istihdam edilirler.

Arkadaşlar ben bu bölümü kazandım başka kimler var birbirimize destek olalım :)
Huy Meselesi Huy Meselesi açtığınız başlıklarda bu bölümü göremedim sakıncası yoktur umarım?

Yönetim Bilişim Sistemleri

Programın Amaçları
Yönetim Bilişim Sistemleri Lisans Programının amaçları,açıköğretim sistemiyle Yönetim Bilişim Sistemleri programını tercih eden öğrencilere, işletmelerin ve bireylerin yaşadığımız çağa ve topluma adını veren bilgiyi üretme, depolama, paylaşma ve bilgiye erişme ihtiyacını karşılamak için kullanılan yöntem, süreç ve sistemlerin planlanması, tasarlanması, kurulması ve yönetilmesi süreçlerini anlayabilme becerisi kazandırmaktır.

İş Olanakları
Yönetim Bilişim Sistemleri Lisans Programını başarı ile tamamlayan mezunlar, finansal hizmetler, perakende hizmetleri, lojistik ve ulaşım, turizm, iletişim ve bilişim teknolojileri gibi alanlarda hizmet veren firmalarda bilgi teknolojisi çözümleri üreterek, müşteri ihtiyaçlarının belirlenmesinde ve ürün pazarlamasında, kamu kurumlarında ise organizasyonun bilgi teknolojileri ihtiyaçlarının belirlenmesinde istihdam edilirler.

Arkadaşlar ben bu bölümü kazandım başka kimler var birbirimize destek olalım :)
Huy Meselesi Huy Meselesi açtığınız başlıklarda bu bölümü göremedim sakıncası yoktur umarım?
A canim ne sakincasi olcak sizlerde acabilirsiniz konu =)

Hoşgeldin canım umarım kaydını çabucak tamamlarsın .. Şimdilik iki kişiyiz bakalım daha gelen olacak mı :))

Genelde işletme iktisat okuyorlar ama inşallah olur bizim bölümden de birileri daha:)
75 kişi falan kaldı önümde aksilik cıkmazsa bugun kayıt olurum galiba. Kitapları kayıt olurkenmi veriyorlar daha sonra mı?

Genelde işletme iktisat okuyorlar ama inşallah olur bizim bölümden de birileri daha:)
75 kişi falan kaldı önümde aksilik cıkmazsa bugun kayıt olurum galiba. Kitapları kayıt olurkenmi veriyorlar daha sonra mı?
Kayıt olurken kardeşimde yönetim bilişim okuyacak,kayıt sırasında çogunluk işletme ve iktisattı.

Slm bende dün bu bölüme kayıt yaptırdım
2. Üniversite olarak okumak istiyorum
Dersler baya kapsamlı diğer bölümlere göre.

Evelynn Evelynn hayırlı olsun 6 tane kitabım var 5 tanesi poşedin içindeydi zaten Bi tane temel bilgi teknolojileri kitabını üstüne verdiler ben tbtyi çok sevdim konuları çok güzel diğerlerine daha bakamadım sizde durumlar nedir :))

Evet muhasebe kitabı yokmuş siteden e kitap olarak çalışılacakmış
YBS ilk öğrencileri bizmiyiz açıköğretimde
Geçen sene de varmıydı bu bölüm

Muhasebe kitabı bizim için geçerli değil Şi mi bana birşey söylenmedi çünkü?

Evelynn Evelynn hayırlı olsun 6 tane kitabım var 5 tanesi poşedin içindeydi zaten Bi tane temel bilgi teknolojileri kitabını üstüne verdiler ben tbtyi çok sevdim konuları çok güzel diğerlerine daha bakamadım sizde durumlar nedir :))
Bende şöyle bir baktım da baya çalışmak lazım
Açıköğretim diye daha kolay olur sanmıştım trigonometri fln görünce korktum :)
Yardımcı kaynak vs almayı düşünüyor musumuz Nasıl bir çalışma programı izlesek

Bende şöyle bir baktım da baya çalışmak lazım
Açıköğretim diye daha kolay olur sanmıştım trigonometri fln görünce korktum :)
Yardımcı kaynak vs almayı düşünüyor musumuz Nasıl bir çalışma programı izlesek

Yardımcı kaynaktan çok izleyip öğrenmek lazım diye düşünüyorum ama benim izlemek için zamanım yok Nasıl yapıcam bilmiyorum. Sizin mesleğiniz nedir ?

Yardımcı kaynaktan çok izleyip öğrenmek lazım diye düşünüyorum ama benim izlemek için zamanım yok Nasıl yapıcam bilmiyorum. Sizin mesleğiniz nedir ?
Ben şu anda çalışmıyorum ufak çocuğum var onunla ilgileniyorum
bu arada da bu bölümü bitirmek istedim bakalım Nasıl olcak
Siz çalışıyormusunuz

X