Anadolu Yakası Düğün Mekanları ? YARDIMMM :(

ecmokmn

Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2014
4
0
Arkadaşlar merhaba mayısta dugunum var ve ramazandan onceki hafta oldugu için bıran once yer bulmam lazım aklımda bir kac yer var. bu yerler hakkın da bilgiwsi olan varsa veya daha farklı yerler önermek isteyenler lütfeeeen yardım etssin mayıs oldugu için yagmur olasılıgı cok fazla onun için kapalı alan dusunuyıruz maksimum çıkabılecegımız fiyat kişi bası 60 şimdiden tesekkurler :)

Çamlıca Sefa restorant
çamlıca parknight restorant
armina davet salonları ümraniye

Arkadaşlar merhaba mayısta dugunum var ve ramazandan onceki hafta oldugu için bıran once yer bulmam lazım aklımda bir kac yer var. bu yerler hakkın da bilgiwsi olan varsa veya daha farklı yerler önermek isteyenler lütfeeeen yardım etssin mayıs oldugu için yagmur olasılıgı cok fazla onun için kapalı alan dusunuyıruz maksimum çıkabılecegımız fiyat kişi bası 60 şimdiden tesekkurler :)

Çamlıca Sefa restorant
Merhabalar ben Armina Davet Salonların da bir organizasyona katıldım çok güzel di ayrıca kına salonları da var tüm organizasyonları kendileri yapıyorlar. Ayrıca ulaşımı çok rahat

Evet mayıs ayı yağışlı olabilir ama tekne dugunude dusunebilirsin hem kapalı hem açık mekan olur geçen sene arkadasım yaptı sansına havada güzeldi çok memnun kaldı fiyatlarda gayet uygun oluyor :KK49:

Çamlıca Sefa restorant

pendik de duduzar var
yine pendik de ada tesisleri ve greenpark otel var.

X