Anadolu yakası hastane ve doğum ücretleri hakkında...

karen81

seyirci
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2009
2.698
137
2009 temmuz anneleri, biliyorum belki biraz erken ama doğum yapıcagınız hastaneyi ve yöntemi seçtiniz mi?

Ayrıca Anadolu yakasında ki hastanelerde doğum ücretleri hakkında fikriniz var mı?

Meraba Karen; ben hamile oldugumu ilk ogrendiim hastane olan Yeditepe Üniversitesi Hastanesinde doğum yapmayı düşünüyorum. Cumartesi günü sordum hastane ücretlerini şans eseri:) Normal doğum 3000, sezaryen 3200 tl. dediler. Ekstra olarak 850 tl de bebek bakımı için alıyolarmıs. Normal dogumda 1 gun, sezaryende 2 günlük oda ücreti ve tüm masraflar bu tutarlara dahilmiş.

kizlar ben zamaninda bir sey duymustum bir arastirin isterseniz. acibadem hastanesinde muayeneler testler, dogum hersey dahil bir paket varmis. sadece yeni dogan unitesi dahil degilmis. 1600 gibi birsey hatirliyorum. fiyat degismis olabilir ama bence arastirmaya deger. daha kac tane testimiz var onumuzde. dogumu da hesaba katarsak boyle bir sey hesapli geliyor.

Acıbademde 7500 tl lerden bahsediyolar kibele... Ben sormadım ama forumdan bi arkadas solemisti. O acıbademe gidiyomus. Küçük dilimi yutmustum nerdeyse.

Evet Acibadem de fiyatlar yuksek - 6500-7500 arasi dogum sekline gore degisiyor..

bende anadolu yakasında fiyatları uygun temiz bir hastane arıorum doğum için.
suan gittiğim hast. evime çok uzak çünkü

merhaba ben 2008 temmuz annesiyim.ben üsküdar yunus emre hastanesinde doğum yaptım.çok temiz ve güzel bir hastane ve şu an sezaryan 220 tl.evet sadece 220 tl.2 gün yatış,refakatçi yemeği.sabahları istediğin gazete,ayrıca bebeğe özel bir diploma ve tulum hediyesi var.24 saat hemşiremiz ve ayrıca bebek hemşiresi bir telefon ötemizde.doğum ekibi sadece bayanlardan oluşuyor.ben çok memnun kaldım
tel:0216,492,37,17
tavsiye ederim allah bebeklerinizi sağlıkla kucaklamayı nasip etsin.

Ben pendik şifa hastanesinde yapmayı düşünüyorum bir tesilk olmazsa.
Sorduğumda ,650 sezaryen 250 normal doğum demişlerdi.
Ama henüz şekli ile ilgili bir şey konuşmadık.tabi ben ssk kapsamındna yaptıryorum inşallah.
Muayene ücrti d e20 ytl oldu.yakıdn dopler var 80 ytl imiş.
şu an maddi kısmı d aöenmli benim için.
Yani hastane ararken ona da bektım.bazı sıkıntıalrım var maddi açıdan ,inşallah çözülür.
Ama ssk kapsamında olupr da 2,500 3,000diyebnerl şaşıyporum insafszılık gibi geliyor bana.
Hepimize hayırlı doğumlar dilerim

bende medical park göztepeye gidiyorum kızlar muayene ücreti 35 ve sezeryan ücreti 1.750,00 tl.banada pahalı geldi biraz ama doktorum orda başka bi seçeneğim yok galiba.Aranızda koşuyolu medipol hastanesinin fiyatlarını bilen varmı acaba?

bende medical park göztepeye gidiyorum kızlar muayene ücreti 35 ve sezeryan ücreti 1.750,00 tl.banada pahalı geldi biraz ama doktorum orda başka bi seçeneğim yok galiba.Aranızda koşuyolu medipol hastanesinin fiyatlarını bilen varmı acaba?

ssk lı fiyat oradada 1750 ytl canım.

Zorunlu sezeryan canım onlar .zorunlu derken neyi kastediyorlar peki
benim rahim ağzımda yara var mesela acaba zorunluya o sebeple sokabilir miyiz :))) ,tehlikeli çünkü normal doğumda bebeğe enfeksyion geçebilirmiş

evet onlar zorunlu sezeryan fiyatları isteğe bağlı sezeryan fiyatları bildiğim kadarıylar medipoldede medical parktada 2500 tl

ben Kocaelide oturuyorum ama Kartal Umut Hastanesine gidiyorum normal doğum 325 sezeryan 450 muayene 12 tl

bende anadolu yakasında hastane arıyorum ssknın gecerli olduğu ve yenidoğan ünitesinin bulunduğu birhastaneyi tercih edeceğim tabi doktorum nereyi söylüyecek bilmiyorum şu an malum benimkisi micro ve ikiz o nedenle benim için çok önemli şu an medikal park göztepe bana uygun geliyor ama bilmiyorum artık

merhaba..ben bugün yeni fiyat aldım medical park göztepe'den.ılk fiyat aldığımda normal 1,150 tl sezaryan 1,900 tl demişlerdi.Ancak tekrar aradım Doktora göre fiyat değişiyor.Opr. Dr. Gökmen ıYıGÜN'ün doğum ücreti normal 1,250 tl sezaryan 2,200 tl..Bu fiyatlara herşey dahilmiş.Oda,refakatçi,doktor muayenesi,bebeğin testi falan..Ayrıca mart sonuda kadar bir kampanyaları var.Muayene parası + smear testi 35 tl..Tabi bu fiyatlar ssk fiyatları :) Ssk lı muayene parasıda 25 tl..Ssk sız 90 tl dediler..umarım bilgiler işinize yarar....

merhabalar bende dogumumu kartal umut hastanesinde yaptım sezeryanla dogum yaptım ve oradaki dru gercekten gitmek isteyenlere tavsiye ederim cok iyi bir dr birsen tursun
ssklıyım ben dogumumu 300 e yapmıstım bir gecede hastanede kalmıstım toplam masraf hersey dahil 300 dü

bende pendik şifaya gidiyorum henuz fıyatı konusmadık sezeryan ucretını bilen varmı :hulya:

X