Anadolu yakasında temizlikçi nereden çağırılır?

Beyrun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2020
904
780
Merhabalar. 9 aylık bebeğim var ve yazmam gereken bir tez var. Ev işleri aşırı vaktimi alıyor. Eve yardımcı almak istiyorum haftada 3 gün, gelsin bir gün bi yeri temizlesin, yemek yapsın, evi genel toparlasın gitsin. Resmen bulunmaz nimet olur bana. Nereden çağırabilirim, sizler nereden çağırıyorsunuz? İnternette armut ve mutlubiev siteleri niyeyse çalışmıyor. Cidden bunaldım, umarım beğendiğiniz bir site vs vardır.
Çok teşekkür ederim şimdiden cevap verenlere :)

Merhabalar. 9 aylık bebeğim var ve yazmam gereken bir tez var. Ev işleri aşırı vaktimi alıyor. Eve yardımcı almak istiyorum haftada 3 gün, gelsin bir gün bi yeri temizlesin, yemek yapsın, evi genel toparlasın gitsin. Resmen bulunmaz nimet olur bana. Nereden çağırabilirim, sizler nereden çağırıyorsunuz? İnternette armut ve mutlubiev siteleri niyeyse çalışmıyor. Cidden bunaldım, umarım beğendiğiniz bir site vs vardır.
armuttan genelde. ama tavsiye üzerine çağırmak en sağlıklısı. türlü türlü insan çıkıyor. bir komşulara aileye okuldaki arkadaşlarınıza falan sorun tanıdık tavsiyeyle almanızı tavsiye ederim.

armuttan genelde. ama tavsiye üzerine çağırmak en sağlıklısı. türlü türlü insan çıkıyor. bir komşulara aileye okuldaki arkadaşlarınıza falan sorun tanıdık tavsiyeyle almanızı tavsiye ederim.
Valla tanıdıklara komşulara sordum da alan yok hiç şansıma. Armut bi bana çalışmıyor heralde habire bozuk rezervasyon yapamıyorum. Neyse bir daha deneyeyim. Teşekkürler cevap için 😊

Böyle işler referansla olsa iyi olur. Ben iş arkadaşlarıma sorarım onların çağırdığı insanları çağırırım genelde. Eşinizin iş ortamında vardır illaki sorsun bence

Valla zamanında armuttan 3 kez rezervasyon yaptirdim başka kişilere. Ucu de bir gün önceden iptal etti. Sonra para 8adesi icin bir sürü ugrastim vs. Hiç güvenilir değil bence, ordan cagirabilen varsa da şans işi yani. Düzenli yardımcı referansli olmali bence. Illa ki alan birileri vardır cevrenizde . Konu komsuya bir sorun iyice

Teşekkürler cevaplar için. Valla sordum etrafa ama şansıma alan yok. Ama eşim sormadı hiç o da sorsun bakalım inş çıkar

Sitede oturuyorsanız yada yakınlarda site varsa ordaki güvenliğe veya görevliye sorun. Genelde görevlilerin eşleri gidiyorlar temizliğe, veya onların site sakinlerine temizliğe gelenlerden haberleri oluyor. Öyle çok çabuk çözersiniz

İnternette temizlik firmaları var. evlere ve şirketlere Temizlikçi gönderiyorlar. Uzak bir akrabam böyle bir firmada çalışıyor (eskişehirde) ordan biliyorum. yarım gün veya tam gün kararlaştırılıyor. Bence bir araştırın derim. Armut sitesi de iyidir.

İnternette temizlik firmaları var. evlere ve şirketlere Temizlikçi gönderiyorlar. Uzak bir akrabam böyle bir firmada çalışıyor (eskişehirde) ordan biliyorum. yarım gün veya tam gün kararlaştırılıyor. Bence bir araştırın derim. Armut sitesi de iyidir.
Onlara bir baktım da anlayamadım ama detaylıca bakayım artık. Teşekkürler :)

Apartmanı temizliğe gelen birisi var mı veya civar apartmanları? Onlar kesin bulur birisini veya kendileri geliyolardir.

Sahibinden de yardımcı ilanı açabilirsiniz

Teşekkürler cevaplar için. Valla sordum etrafa ama şansıma alan yok. Ama eşim sormadı hiç o da sorsun bakalım inş çıkar
çevre binalardaki apartman görevlilerine sorsun eşiniz.onların mutlaka tandıkları vardır temizliğe giden.hem de daha güvenilir olur

Bizim apartman görevlisi apartmanı bile aşırı yalap şap temizlediğinden sormamayı tercih etmiştim de etrarftaki apartman görevlilerine sorulabilir mantıklı. Çok teşekkür ederim yazan arkadaşlara 😍

İnternet sitesinden buldum.Bos ev temizlenecekti inanın üsten almış geçmiş eşyaları yerlestirirken baştan temizlik yaptım.Siteye resimleri dahi attım ama sonuç alamadim.Tavsiye üzerine cagirirsaniz çok daha iyi olur

Bende bulamıyorum
Gelenler ya çok üstünkörü temizliyor ya da gelmiyor vs
Çevremde de sorabileceğim kimse yok
Halbuki işini düzgün yapacak biri gelse 2 haftada bir gelse ona Bile razıyım

X