İlk gece kanama olur mu?

Maria99

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
26 Mart 2021
3
-1
24
Ben geçmişte 2 kez anal fissür ameliyatı oldum. Birinci lazerleydi, ıkincisinde makkat bölgeme orta derecede genişletme yapildi ve bir de dış hemoroidim var fakat onu iki ameliyat sırasında da almadılar. Daha bu ameliyatları olmadan önce bir keresinde muayeneye gitmeden önce regil günümdü ve ben de en kucuklerinden vajinal tampon kullandim birkaç saatliğine ama kanama yoktu. Daha önce hiç cinsel ilişki yasamadim. Muayene olmayi dusundum fakat bazen muayene sirasindada zar zarar görebiliyormuş. Şimdi erkek arkadaşım var ve ciddi düşündüğünü söylüyor. Ilk geçe kanama olur mu? Anal fissür tekrarlayan bir hastalık ve sizec bunulari ona ilişkinin hangi aşamasında anlatmaliyim?

Daha önce hiç cinsel ilişki yasamadim. Muayene olmayi dusundum fakat bazen muayene sirasindada zar zarar görebiliyormuş
Merhaba cinsel iliski yasamayip en kücügü de olsa tampon kullanmak büyük cesaret kızlık zarı dusunen icin..
Muayene de kızlık zarı bozulmaz yalnız gidip kontrol ettirebilirsiniz.
Anal fissür ameliyatindan bahsetmenize gerek görmedim ben acıkcası. Ozel bir saglık sorunu olusmus evlendiginizde yinelerse söylersiniz..
Sonucta evliligi etkileyecek bir sorun degil bu durum🤷‍♀️

Ben geçmişte 2 kez anal fissür ameliyatı oldum. Birinci lazerleydi, ıkincisinde makkat bölgeme orta derecede genişletme yapildi ve bir de dış hemoroidim var fakat onu iki ameliyat sırasında da almadılar. Daha bu ameliyatları olmadan önce bir keresinde muayeneye gitmeden önce regil günümdü ve ben de en kucuklerinden vajinal tampon kullandim birkaç saatliğine ama kanama yoktu. Daha önce hiç cinsel ilişki yasamadim. Muayene olmayi dusundum fakat bazen muayene sirasindada zar zarar görebiliyormuş. Şimdi erkek arkadaşım var ve ciddi düşündüğünü söylüyor. Ilk geçe kanama olur mu? Anal fissür tekrarlayan bir hastalık ve sizec bunulari ona ilişkinin hangi aşamasında anlatmaliyim?
Konudan konuya atlamışsınız.
Bekaret muayenesinde zar zarar görmüyor.
Anal fissüeden hemoroidden arkadaşınıza ne ki, çat diye anlatmanıza gerek yok. Her an herkes de olabilir/

şimdi ben zara vs bir şey olduğunu düşünmüyorum

en fazla zedelenir ki o şekilde yine olacaksa kanama olur

lakin hiç kanama olmayabilir de

anal fissür ameliyatını anlatmam gerekir mi sorusunun temelinde ne var

yani hastalığımı bilsin mi

yoksa halk arasında bu tarz rahatsızlıkların anal ilişki sonrası ortaya çıktığına dair inanış olması ve bu nedenle ona baştan iletme isteği mi

bir de sevgililik ilişkileriniz nasıl bilmiyorum ne kadar süredir birliktesiniz bilemem de ben sevgilime ıcığımı cıcığımı anlatırım

yani anaokulundan hatırladığım bir anı da geçirdiğim operasyon da konu olabilir

burun ameliyatı yahut apandist ameliyatı olduğunuzda insan bunu anlatmaz mı yani ben ameliyat olduğumda şöyle olmuştu diye

ben bunu olağan arkadaşlarıma hatta yeri gelir iş arkadaşıma da anlatırım bana göre ameliyat ameliyattır

haberin olsun böyle ameliyat olduğum diye değil de ameliyat anıları olarak ben çoktan anlatmıştım gibi geldi

Ben daha önce hiç ilişki yaşamadım. İlk gecede bir kanamam olmadı. Eşimle liseden beri sevgili olduğumuz için ve ikimiz bekleme kararı aldığımız için, aklımıza kan var mı diye bakmak bile gelmedi. Bunu üstüne konuştuk mu hatırlamıyorum. Bu güvenle alakalı bir şey. Evliliğe gelen bir ilişkide zaten bu güven sarsacak bir konu olmaz konuşursunuz

Anal fisür olup olmadığınızı bilmesine ne gerek var bilemedim

Aklıma anal fisürü söylemenizi gerektirecek tek bir durum geliyor 😅😅 öyle bir durum yaşanmadıkça söylemeseniz de olur

Hala kızlık zarı olaylarına takılan insanları duyuyorum yaa en çok ta buna şaşırıyorum
Ayrıca kızlık zarı muayenesi öyle kafanıza göre yapılmıyor , yapan doktor da kalmamıştır umarım

şimdi ben zara vs bir şey olduğunu düşünmüyorum

en fazla zedelenir ki o şekilde yine olacaksa kanama olur

lakin hiç kanama olmayabilir de

anal fissür ameliyatını anlatmam gerekir mi sorusunun temelinde ne var

yani hastalığımı bilsin mi

yoksa halk arasında bu tarz rahatsızlıkların anal ilişki sonrası ortaya çıktığına dair inanış olması ve bu nedenle ona baştan iletme isteği mi

bir de sevgililik ilişkileriniz nasıl bilmiyorum ne kadar süredir birliktesiniz bilemem de ben sevgilime ıcığımı cıcığımı anlatırım

yani anaokulundan hatırladığım bir anı da geçirdiğim operasyon da konu olabilir

burun ameliyatı yahut apandist ameliyatı olduğunuzda insan bunu anlatmaz mı yani ben ameliyat olduğumda şöyle olmuştu diye

ben bunu olağan arkadaşlarıma hatta yeri gelir iş arkadaşıma da anlatırım bana göre ameliyat ameliyattır

haberin olsun böyle ameliyat olduğum diye değil de ameliyat anıları olarak ben çoktan anlatmıştım gibi geldi

Oha halk arasında öyle bir inanış mı varmış? Ben de oldum anal fissür ameliyatı, kabızlıktan damarlarım çatlamıştı. Anlatma mevzunda da ben de anlatırım narkoz aldım iki kere biri burundu diğeri şu vs. diye. Yani tekrar eden bir hastalık ama özellikle anlatmam gerek, saklarsam olmaz diyeceğiniz bir şey değil. Bi de muayenesi ile kızlık zarının hiç alakası yok bence siz tamponu bırakın endişeniz varsa.

Oha halk arasında öyle bir inanış mı varmış? Ben de oldum anal fissür ameliyatı, kabızlıktan damarlarım çatlamıştı. Anlatma mevzunda da ben de anlatırım narkoz aldım iki kere biri burundu diğeri şu vs. diye. Yani tekrar eden bir hastalık ama özellikle anlatmam gerek, saklarsam olmaz diyeceğiniz bir şey değil. Bi de muayenesi ile kızlık zarının hiç alakası yok bence siz tamponu bırakın endişeniz varsa.

var tabii

daha neler neler duydu bu kulaklar

yani bunu boşanma gerekçesi olarak öne süren dahi var

benim hatun bu tarz bir rahatsızlık geçirmişti, ben bir şey yapmadım, kiminle ne yaptı da böyle oldu diye

Bu kadar bekarete önem verip tampon kullanmak bana çok tezat geldi.
Ayrıca anal fissür muayenesinde veya ameliyatında vajinanın içerisindeki zarın etkilenmesi imkansız.
Bekaretten bağımsız olarak geçirdiğiniz ameliyatları, hastalıkları konu açılırsa anlatırsınız. Ben hiç hatırlamıyorum valla neyi ne zaman birbirimize söyledik ama örneğin ben lens taktığımı söylediğimde eşim de ben birkaç yıl önce lazerle çizdirdim diye söylemişti böyle sohbet muhabbet arasında ciddi düşündüğünüz insanla konuşuluyor yani.

Anlamadı ben🙄
Niye muayne olmayı düşümdünüz? Tampon dan dolayı mı?

o ameliyatla bekaretin ne ilgisi var anlamadım
artı herkesin dediği gibi bekarete bu kadar önem verirken tampon kullanmak nasıl bir cesarettir
bana zaten bakire değilsiniz de bunlar bahane edeceksiniz gibi geldi ne bileyim :)
kötü niyetli düşünmek istemiyorum ama

Tampon kullandiniz buna cesaret gostermissiniz kontrol ettirmeyede cesaret gosterebilirsiniz bence bi sorun olmaz tamponda bile olmadiysa🤷🏻 Saglik sonucta ameliyat olmanizi anlatmanizda bi mahsur yok sahsen ben sevgilimle daha flort halindeyken kepce kulak ameliyati oldugumu anlatmistim. Anlatmasam sittin sene anlamazdi ama anlattim daha flortken 😅 O yuzden sohbet esbasinda konuyu ameliyata getirin aa hatta bende 2 kez ameliyat oldum surdan surdan falan diye anlatabilirsiniz

regil günümdü
Regldir o .
Ben geçmişte 2 kez anal fissür ameliyatı oldum. Birinci lazerleydi, ıkincisinde makkat bölgeme orta derecede genişletme yapildi ve bir de dış hemoroidim var fakat onu iki ameliyat sırasında da almadılar.
İyi de bunların konunuzla ne alakası var Allah aşkına... 🤦🏻‍♀️

anal fissürünüzden hemoroidinizden sevgilinize ne yahu? :işsiz:

Anlamadı ben🙄
Niye muayne olmayı düşümdünüz?

Anlamadı ben🙄
Niye muayne olmayı düşümdünüz? Tampon dan dolayı mı?
Yok tamponu cikardigimda hiç kan yoktu sadece o gun regil donemimin ilk günüydu fakat biraz gecikti ben de catlak icin muayeneye giderken ya gelirse diye koydum. Bir de genişletme operasyonu sirasinda acaba zarar görmüş olabilirmi diye dusnuyorum.

Yok tamponu cikardigimda hiç kan yoktu sadece o gun regil donemimin ilk günüydu fakat biraz gecikti ben de catlak icin muayeneye giderken ya gelirse diye koydum. Bir de genişletme operasyonu sirasinda acaba zarar görmüş olabilirmi diye dusnuyorum.

Niye görsün yahu. Ora nere ora nere...

ne degısık konu yahu :KK70: bekaretı ıcın endıse duyacak kısı regl ıken hemoroıd amelıyatı olmaz da regl bıtımınde olur tampon kullanmaktan cekınır cunku acılıyetı yok sonucta 1 hafta beklesede olurdu
bakıreler ıcın tampon kullanmıssınız anlasılan, bakıreler ıcın tampon bakıreler ıcındır , dedıgım gıbı bu denlı endıselı bır ınsan zaten hıc rısk yasamak ıstemez hıc kullanmaz tampon

muayenede zar zarar gorur seklınde olaganustu absurt ıfadeyı kım soyledı sıze allah askına yuzune pöyküre pöyküre gulelım onun
ulkemızde cok cıddı cınsel bılgı ve anotomık bılgı eksıklıgı var . cok uzucu

doktora muayene ıcın gıtmenız ısabet olur gıdın de zar nedır sorun ogrenın bari

ya delırıcem anal bolgenız ayrı vajınal bolgenız ayrı degıl mı sızın
fissur alındı anal bolgede ıslem yapıldı dıye bekaretı gıden yok teknık olarak mumkunatı yok
sız bekaretımı bu yuzden kaybettım demek ıcın ınandırıcı bahane uydurmak ıstıyorsanız ıh bu olmaz

bısıklete bınınce, bale yapınca, dusunce, anal fıssur amelıyatı olunca, tursu yıyınce ,sıddetlı hapsurunca ,cok ıkınınca falan oyle zar mar gıtmez :KK70:

X