Anal iliski sonrasi karin ağrisi

Mağduriyeti yapan kendisi dini yorum yasak diyip derdi insanlara bu konuda saldırmak
Ben birkaç konuda daha kendisinin bunu yaptığını gördüm Kavga çıkarmak isteyen kendisi ve İslama düşman olduğunu zaten itiraf etti
Görmezden gelin inancınıza karşı böyle tavırları varsa.

İnanmazsın duş başlığını komple söküp temizledim, hortumu da sirkeli suya yatırdım. Bünyeye yeni bir fobi yüklendi, kendi evimden başka bir yerde asla duş alamayacağım.
İster istemez duş almak zorunda kalıyoruz. En basitinden tatile gidiyoruz, otelde kalmak zorunda kalıyoruz. Başka yerde duş almamak imkansız gibi ama keşke şu duş hortumu kısmını hiç görmemiş ve duymamış olsaydım 🤦‍♀️

Arkadaşlar lavman sonrası hijyen şartları sağlandığında bol kayganlaştırıcı ile sağlıksız değil. Sürekli de yapılan bir eylem değil, genelde vajinal ilişkiden sonra son birkaç dakika deneniyor zaten. Aman şu duş hortumunu denemeyin, kabusum oldu duş başlıkları o tavsiye sonrası. Dolayısıyla kişiler sağlık boyutuna en az sizin kadar hâkim zaten, doğum bile daha çok hasar verebiliyor; dini boyutu da herkesi enterese etmiyor. Fantazi için gayet iyi çünkü vajinaya baskıyla beraber orgazmı doruklara ulaştırıyor. Ağrı neden bilmiyorum ama muhtemelen yeterince gevşemediniz, partneriniz ani hareketler sergilemiş olabilir. Vajinal ilişkide dahi ilk başlarda ağrı yaşanabiliyor gevşenmediği takdirde.
Evet dediğiniz gibi kayganlaştirici ile arada bi yapilinca çok sorun olmuyo, duş hortumunu mu denediniz😂😂

Canım şöyle söyleyim. Normal ilişki sırasında da bu ağrı oluyorsa mesanen de iltihap olabilir. Çünkü bizzat yaşadım ve böbreğimde taş oldugu için sürekli enfeksiyon varmış baskı yapınca ağrı oluyormus. Bı doktora gorunun isterseniz
Normal iliski sirasinda bi sorun olmuyo

Regl ağrısını ayırt edebilir kadınlar aslında, şaşırdım

Anal yaparken zevk aldınız mı? Meraktan soruyorum çünkü bana anal seks saçma geliyor yani adam bulduğu her deliği değerlendiriyor gibi. Kulak deliği burun deliği göbek deliği anüs deliği... Bi ön yargı var bende nedense
Evet ayda yilda bir yapilinca zevk veriyo😂kulak burun ve göbek değilini daha denemedik😂😂

Reglim yaklaşti, ondan mi olur karin agrisi onu çözmeye çalişiyorum

Regl ağrısıysa hissettiğiniz regl olacaksınızdır. İshal gibi ağrıyorsa ishaldir.
1 haftadır anal ilişki konusundasınız, hatta mesaj da atmıştınız bilgi almak için, bence bu kadar yoğunlaşmayın buna, zararlı olabilir sağlığınız açısından

Bagirsaklardan gecerek karnınıza sperm dolmuş ondan dolayıdır ki bu ağrı, bi daha ki sefere prezervatif taktır titreşimli olanından olsun😂😂😂😂

X