Anal iliski sonrası vajinal enfeksiyon

Gittim kolonoskopi yapıldı yırtık veya catlak var mı diye bisey cıkmadi
Muhtemelen bağışıklık sistemindendir bence bağışıklık sistemini kuvvetlendiricek şeyler tüket vitamin takviyesi al omega 3 yağına yada kapsülüne bak 😊sarımsak bağırsak mantarına çok iyi bunları bence biraz araştır hep tüket kwfiride öyle mutlaka kurtulursun

Nisanlin keyfini surecek diye neden boyle bir hatayi yapiyorsun hic mi okumadin anal iliski sonrasi dogacak kotu seyleri
Yakinda tuvaletini dahi tutamazsin boyle seyleri yapmak zorundamisiniz dini konusunu acmiyorum ama bilimsel olarak dahi berbat birsey daha cok cekersin o acisini
Burası birbirmizi eleştirme platformu değil insanlar belki sorunlarına çare bulur diye yazıyorlar 🤦🏻‍♀️

Polis nişanlım olamadım aileme rezil olmakta istemiyorum ama ayrıldım
Bide polisss keşke neolursa olsun söyleyebilseydiniz ailenize ama ayrılmışssınızz ben evlendinizmi acaba diye merak etmiştimm zorla yapmasıyhla hepten pislik bi insan çoğu polisler zaten kendi bi bok sanıpp heryolu yaparlarr polis olanlarrr afedersin biyerleri kalkmış hep

Muhtemelen bağışıklık sistemindendir bence bağışıklık sistemini kuvvetlendiricek şeyler tüket vitamin takviyesi al omega 3 yağına yada kapsülüne bak 😊sarımsak bağırsak mantarına çok iyi bunları bence biraz araştır hep tüket kwfiride öyle mutlaka kurtulursun
İnsallah 🙏 sizin gibi insanlar iyi ki var beni rahatlattınız ilgilendiniz cok sağolun bazıları yadırgayıp dalga gecme derdinde

Bide polisss keşke neolursa olsun söyleyebilseydiniz ailenize ama ayrılmışssınızz ben evlendinizmi acaba diye merak etmiştimm zorla yapmasıyhla hepten pislik bi insan çoğu polisler zaten kendi bi bok sanıpp heryolu yaparlarr polis olanlarrr afedersin biyerleri kalkmış hep
Ailem farkli bir aile evet haklısınız

Selam kızlar bundan 7 ay önce ters iliskim oldu nişanlımla. 3 gün sonrada vajinal sarı akıntı yanma kasıntı idrar yaparken yanma oldu. Doktora gittim vajinal sürüntü aldı ama herhangi bir enfeksiyon cıkmadı. Anal bölgemde aynı şekilde kaşıntı ve yanmam var. Bu durumu ceken arkadaşlar var mı. Doktor mantar dedi 7 aydan beri ilac iciyorum. Bide idrarımda enfeksiyon cıkıp duruyor karışık enfeksiyon diyip yolladi ne yapıcam inanın şaşırdım
Analla ilgili bir bilgim yok. Saglikli olmadigini biliyorum sadece.Ama vajinal enfeksiyon denilen şey mantar enfeksiyonu. Vajina ve cevresinin ph i degistigi zaman kasinti kizariklik yapiyor. Vajinal enfeksiyon icin yapip fayda gordugum bisey:Legeni yarisina kadar su doldurup icine yarim bardak elma sirkesi ve yarim bardak tuz koyin. icine 15 dk oturun. bir de beeo propolis alin. aksam yatmadan once yarim bardak suya 15 damla propolis damlatip icin. propolisin tadi degisik oldugu icin bn portakal suyuna damlatip iciyorum. gecmis olsun

Gittim vajinal sürüntü yapıldı bisey cıkmadı ilac verip yolladı 8 aydan beri 🤦‍♀️
Sana bir sey sorcam. Anal ilişki yasadık demissin nişanlımla. Vajinal yoldan ilişki yaşamadın mı? Bir yerde bakire değilim yazını okumustum. O halde nereden biliyorsun anal bölgenden gectiğini. Sen zaten cinsellik yaşıyorsan normal yollada bulaş olmus olabilir. Nişanlında enfeksiyon vardır sana gecmistir

Ikisi birbirine çok yakın bir sıvı geldiyse vajinayada geçebilme ihtimali var. Sizde basur olmayabilir ama fissur olabilir. Büyük abdest yaparken cam kesiyormus gibi ağrıyor bazen kanama oluyor derler genelde. Kabız olmamaya bakacaksın. Sabahları aç karnına 2 3 tane kuru kaysiyi ılık su ile ye rahat çıkarsın. Bana da enfeksiyon var demişlerdi olmayan kadın yoktur bence. Bol su iç. Vajinanin içini yıkama kendini temizliyor dışıni yika. Günlük pedi pek önermiyorlar hava almasını önlüyormus. Bunlar doktorların bana dedikleri. Bana fitil ve antibiyotik vermişlerdi kullandım biraz iyi geldi ama yine ara ara kaşıntı oluyor dikkat edeceğiz hijyene ve bağışıklık sistemine ben başka yol bulamadım.

X