Anestezili rahim filmi

Çektirmedim doktorum acele etme kürtaj sonrası en az 2 veya 3 ay dene olmazsa çekelim sonuçta yıllardır uğraşıp çocugun olmuyor gibi bir durum yok dedi, bana da ısrar ile çekilecek olsan bile anestezi ye gerek yok öyle ağrılı bir işlem değil diyor ama bilmiyorum🤷‍♀️
Aslında bana kalsa sanki çektirsem bende dayanırmışım gibi geliyor çünkü ben adet ağrısında bile en az bir gün mide bulantısından şiddetli ağrıya yerlerde sürünüyorum ondan daha beter olamaz gibi geliyor ama yorumlara baksan hiç hissetmeyen de var bayılan da ben anlamadım🤷‍♀️
BEN de dayanırım diye düşünmüştüm ama dayanılacak gibi değil iki tür cihaz varmış hiç acı hissetmedim diyenler meğer iyi cihaza denk gelmişler ben ölüyorum sandım çok aşırı zordu pişman oldum anestezi istemediğime bir daha aynı yerde anestezisiz tövbe

BEN de dayanırım diye düşünmüştüm ama dayanılacak gibi değil iki tür cihaz varmış hiç acı hissetmedim diyenler meğer iyi cihaza denk gelmişler ben ölüyorum sandım çok aşırı zordu pişman oldum anestezi istemediğime bir daha aynı yerde anestezisiz tövbe
Ay gerçekten mi valla o kadar değişik birşey ki demek resmen şans işi ya

Ama 2 gün az deniliyor hepsi ayrı konuşuyor anlamadım benimkide adete kadar korun dedi
Ben açıkçası başkalarına söylenen dr önerilerini önemsemiyorum. Önemli olan benim dr’um bana ne diyor. Kendisine çok güvendiğim için, verdiği bilgi beni hiç tereddüte düşürmüyor. Daha fazla korunmam gerekseydi eminim bunu söylerdi. Siz de kendi dr’unuzu dinleyin hiç kafanızı karıştırmayın. Belki dr’lar anestezili olup olmamasına, öncesinde ve yansıtmasında ek ilaç vs kullandırmış/kullandıracak olup olmadığına göre süreyi belirliyorlardır. Biz bilemeyiz onlar bilir.🧡🙏🏼☘️

Canim agri desin yüksekmi? Benim üçüncü günüm benden polipde ayni gün alındı ben dayanamazdim o acıya
Canım ben çok gerçekten çok ağrılı regl oluyorum. (İlk gün sadece) Dr’umla Hsg kararı alırken ağrı durumunu sordum. Açık açık konuştuk. Bana ilaç verildiği esnada, tüplerden geçerken tıkanıklık varsa basınç kaynaklı ağrı olabildiğini söyledi. Ancak dayanılmayacak gibi de demedi, dayanılır da demedi. Kararı bana bıraktı. Ben de kendisi çekeceği için, kendisine olan güvenimden kaynaklı dayanabileceğimi düşündüm. Evet ilaç verilen an 2-3 dk çok ağrım oldu, ama ne feryat ettim, ne masadan kalkmaya çalıştım. Nefes alıp vererek sabrettim. İlaç işlemi bitince hiç ağrı kalmıyor. Tık diye bitiyor. İyi ki anestezi almamışım. Bedenimin sınırlarını öğreniyorum. Ağrı eşiğim regl antrenmanından kaynaklı yüksek diyebilirim. Hatta bu Hsg yi anestezisiz çektirdiğim için, hamile kalırsam şartlar uygun olursa normal doğum da yapabileceğime inanıyorum. Tek şartla; yine aynı dr’umla. 🧡🙏🏼☘️😌

Merhaba arkadaşlar birşey sorucam ben pazartesi günü temizlendim rahim filmi için yarın gidicektim doktor yokmuş cuma gelin dediler bu şekilde oluyor mu?

X