Anılar tazelensin...Dönmek istediğiniz ''an''lar ?..

lirik guzel

bekle beni 35.5 :)
Pro Üye
4 Ekim 2007
8.479
2.633
Evet,başlıktan da anlaşılacağı üzere herkesin hayatında dönmek istediği anlar,zaman dilimleri vardır.Bunun için şimdiki zamandan şikayetçi olmamız gerekmiyor elbette.Eskiye duyulan özlem diyelim ...Gün gelecek,şu anımıza özlem duyacağız...

Ben daha detaylı düşündüm sanırım.Usulca başımı yastığa koydum,uyuyayım ,dedim ama tebessüm etmekten uyuyamadım.Bu konu geldi aklıma.
Üniversite yıllarında Bostanlı sahilde Churcill vardı,balıkçı barınağı.Sigara düşmanı olan ben,arkadaşlarımla denize karşı ayaklarımı uzatıp sigara tellendirmeye bayılırdım.Sohbet gırla...Çok özledim ya,o yıllar geri gelmeyecek...

hamile olduğum iki ayı çok özlüyorum. çünkü bebeğimize 2 buçuk sene sonunda kavuşmuştuk oda 2 ay sürdü. ve 6 ay oldu. o iki ay burnumda tütüyor. insanın içinde bi canlı olduğunu bilmesi kadar muhteşem bian olamaz

Üniversite yıllarım ve Ankaradaki staj dönemim arasında kaldım ikisede hayatım boyunca unutamıyacağım anlar kimbilir belki yenileri eklenir ömrümüz boyunca

Annem babam kardslerimle ewlenmeden önce oturup telvzyon izledgm mısır patlattgmz tv programlrı hakknda yorum yaptgmz babamn kızım şu telefnda şunu yapamadm halldrmisin dmesini ogunleri ozledım....:KK43: :KK43:

30 Aralık 2013e dönmek isterdim. Onunla konuşmaya başladığımız ilk güne. Simdi yaptıgım hicbir hatayı yapmazdım ve ona bana bu sekilde davranma cesaretini verecek hareketlerde bulunmazdım. Belki en azından kaybetme korkusu yasar da bu sekilde yapmazdı. Yazık kendime acıyorum en cok da .

Çocukluğum babam sağdı her akşam eve gelmesini beklerdim benle oynaması iş yerinde börek vs oldumu milföyler var ya yemez bana getirirdi o zamanlar hayat çok pahalı gecekondudayız ama zengindik aile olarak cebimiz çok dolu olmasa da :'(

Çılgınlıklarımı da özledim.Can arkadaşımla Konak'ta buluşmak için vapura binmiştim.Ders notu götürüyordum vizeler için.Vapurda salağın biri musallat oldu.Tanışabilir miyiz deyip durdu,artık canıma tak etti,inerken elimdeki şemsiyeyle vurmuştum... :KK70:

Nostalji..
Özlenecek öyle cok şey var ki..
Bu günümüze şükür elbette.. Lakin onlar da tarihimiz,gerçeğimiz..
Sıcacık aile evi.. Yılbaşı kutlamaları..
Lise üniversite yılları..
:KK51:

çocukluğuma dönmek isterdim.
Ama çocukluğuma dönersem kızım olmayacağı için istemiyorum.
Ben çocukluğuma dönerken mümkünse kızımda yanımda olsun :KK51:

X