Anka'nın yitik şifa macerası

Daha önce deneyip bir türlü sonunu getiremediğim seviyelere son kez niyet ediyorum inşallah. Diyet işlerini bırakayım dedim 80 i devirdim geri geri gelmem lazım acilen. Seviyeleri yapmayı düşünen varsa bekliyorum ❤️❤️❤️
Hayırlı olsun eski kaptanım. Sen beni tanımazsin kısa süre takiminda yarıştım. 💙♥️

Çok sevindim. İyiyim şükür. ♥️😘
Teşekkür ederim. ♥️♥️♥️Sen yoktun döndüğümde. zıpzıp kaptan zayiflatti sağolsun. 🤗
Tebrik ederim canım maşallah fıstık gibi olmuşsundur. 😍😍4. çocuktan sonra bir türlü istikrar sağlayamadım ben en son 80 i geçtiğimi görünce tartıyı kaldırdım bayadır tartılmıyorum bakalım sabah kaçla başlayacağım.

Tebrik ederim canım maşallah fıstık gibi olmuşsundur. 😍😍4. çocuktan sonra bir türlü istikrar sağlayamadım ben en son 80 i geçtiğimi görünce tartıyı kaldırdım bayadır tartılmıyorum bakalım sabah kaçla başlayacağım.
Kacla başlarsam başla insallah hedef kilonla bitirirsin. ♥️

Sağol canım zorla adım artırıyoruz dedin korkuttun :KK70: gelirim inşallah canım teşekkür ederim. ❤️❤️
aynen cnm yeşilde kilo vermeye çalışan free takılanlar var menü yazıyorlar yarışta değiller, sarıda olanlar menü yazmıyor cumartesi-çarşamba 5 gün en az 8 bin adım atmaya çalışıyorlar :KK66:

X