Ankara 2018 Ozel Hastane Dogum Deneyimleri ve Fiyatlari

c_k

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2011
173
74
Merhabalar

2018 dogum fiyatlarini arastirmama ragmen hep diger yillarin altinda toplanmisiz. Buradan aktif bir sekilde dogum ucretlerini gittiginiz hastaneleri paylasirsaniz cok sevinirim. Hem daha kaliteli bir hizmet almak hem de yenidogan bebegimizin guvenligi icin yenidogan unitesi iyi olan bir hastane bulmak cok inemli. Hangi fiyata nerde dogum yaptiniz. Dogumda hastane tarafindan neler karsilandi nelerden ek ucret cikti. Oda icin veya sizin icin sunulan hizmetler nelerdi. Disardan doktorla mi anlasip mi dogum yaptiniz. Dogum paketiyle kaca dogum paketsiz kaca dogum yaptiniz. Veya gittiginizde bilgi aldiysaniz buraya yazarsaniz diger arkadaslar icin de bir fikir olur.

Liv hastanesi muayeneler+ tetkikler-doğum Hastanenin verdiği fiyat 7700

Hrs hastanesi Prof girerse muayeneler+ tetkikler-doğum=10,000 sadece doğum olursa 7,000

Akay
Akropol
Çankaya hast.
Çankaya yaşam hast.
Minasera aldan
Özel ankara umut hast
Koru (buna hayatta gitmem gerçi)
Yeni med
Medicalpark
Etimed
Özel eryaman

Son düzenleme:
Burayi da ozel hadtsne fiyatlari icin tablo yazariz diye ayiriyorum.

E elaelif123 arastirma sonucunu buraya da yazarsan sevinirim konu actim belki diger insanlara da faydasi olir diye

E elaelif123 arastirma sonucunu buraya da yazarsan sevinirim konu actim belki diger insanlara da faydasi olir diye
Merhaba, Liv hastanesi muayeneler+ tetkikler-doğum Hastanenin verdiği fiyat 7700 lerde.
Hrs hastanesi Prof girerse muayeneler+ tetkikler-doğum=10,000 sadece doğum olursa 7,000

• Beğen
Reactions: c_k
Merhaba, Liv hastanesi muayeneler+ tetkikler-doğum Hastanenin verdiği fiyat 7700 lerde.

Teşekkürler cevsp için daha çok paylaşım olursa öğrendiklerinizi yazarsanız sevinirim. Başkaları için de fikir olur.

X