ankara cankaya dr. gokcen erdogan vajinoplasti

tontriko

Rabbim sana emanetiz...
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2011
38.036
70.821
selam kizlar,

soru cok basit..ankara cankayada bu doktor ablamiza vajinoplasti yaptiran oldu mu? olduysa tecrubeleriniz ne durumda? ben instada takip ediyorum kendisi ve videolarini izledim, o kadar icim isiniyorki kendisine. bu isler oyle ic isinmayla olmaz biliyorum ama..tecrubesi olanlar varsa paylasirlarsa cok makbule gecer :KK200:

Ben kızlık zarı içi gittim kendiai değil asiatanı yaptı. Komtrole gitmedim ama sanırım tutmamış

selam kizlar,

soru cok basit..ankara cankayada bu doktor ablamiza vajinoplasti yaptiran oldu mu? olduysa tecrubeleriniz ne durumda? ben instada takip ediyorum kendisi ve videolarini izledim, o kadar icim isiniyorki kendisine. bu isler oyle ic isinmayla olmaz biliyorum ama..tecrubesi olanlar varsa paylasirlarsa cok makbule gecer :KK200:
Gökçen hanıma cok ısınde basarılı bir cerrah kesınlıkle tAvsıye ederim
Ozelıkllede kendınden baskasına kefıl olmayan bir doktor
Cerrahı estetıktıkde üstün basarıları mevcut sahsım ona gıden bırı olarak tavsıye ederim
Cunku bı arkadasım adını vermeyım ankarada tunalıda bir doktora gitti basarılı sonuc almadı rezil olmasıda cabası

Merhaba konu dışında ancak hamileligim dönemimde Gökçen hanımın hastasıydim işinde çok ama çok iyi bı hekim hamilileğim sonrasında çok ilgilendi sağolun Gökçen abla Eğer ilerideher hangi rahatsızlığım olursa ilk gideceğim adres Gökçen hanım

selam kizlar,

kızlar kesınlıkle korkmayın ve kendınızı SULEYMAN ESERDAG A teslım edın ,şeker gibi bir istanbul beyfendisi kendisi,çok naif ve çok nazik,hani o konuştukça karşısında saatlerce onun dinginligini ve tecrubesini izleyebilirsiniz ve dogru yerdeyim dersiniz .Bende 16 temmuzda Ankarada vajınoplastı,labıoplastı,hudoplastı,perıneplostı operasyonu oldum ve su anda hıc bır sorunum yok:)) zaten bu konuda yenı bır sayfa acıp tecrubelerımı paylasıcam fakat yorum yapmadanda duramadım :)) bu ısın duayenı kendısı.benım gıbı korkarak yıllarınızı bosuna gecırmıs olmayın :)

selam kizlar,

Ben ismi geçen hekimlede görüştüm fakat sorularıma net cevap alamamış olmam ve kendisine her zaman ulaşamıyor olmam fiyatı ve tavrı kafamda soru işaretleri oluşturdu ! Kendisi internet fenomeni gördügüm kadarı ile para ike takipçi kasmış 😕 ve ankarada soruşturdumda negatif yorumlar aldım. Ve ben Süleyman eserdag ı buldum ona oldum amelyatı iyikide olmuşum hiç pişman degilim 🤗

Cerrahı estetıktıkde üstün basarıları mevcut sahsım ona gıden bırı olarak tavsıye ederim
Cunku bı arkadasım adını vermeyım ankarada tunalıda bir doktora gitti basarılı sonuc almadı rezil olmasıda cabası

Ben instadan tanidim onu ve cok detayli anlatiyor herseyi.. bu islemi siz yaptirdiniz mi gokcen hanima mesela?

Ben ismi geçen hekimlede görüştüm fakat sorularıma net cevap alamamış olmam ve kendisine her zaman ulaşamıyor olmam fiyatı ve tavrı kafamda soru işaretleri oluşturdu ! Kendisi internet fenomeni gördügüm kadarı ile para ike takipçi kasmış 😕 ve ankarada soruşturdumda negatif yorumlar aldım. Ve ben Süleyman eserdag ı buldum ona oldum amelyatı iyikide olmuşum hiç pişman degilim 🤗

Siz fake misiniz? Yani bu topicte baska hekim adi vermeniz tuhaf kacmiyor mu?

İşlem yaptırdın mı

selam kizlar,

Kendisini tanımam etmem muayenede olmadim ınstagramdan gördüğüm kadarı ile bana aşırı itici geliyor instagram hesabında hayrına bisey yok sürekli yaptığı ameliyatların reklamı var bir doktor gibi değil bir ticaret erbabı gibi görünüyor

Merhaba, çok zaman geçmiş üzerinde ama ben 12 ocakta kendisine vajinoplasti oldum, 2 haftam dolmak üzere şuan çok iyiyim merak edenleri cevaplayabilirin

Yani henüz 2 hafta oldu, iyileşme sürecindeyim, ameliyat rahat oldu sonrasında da çok rahattım, ilk gün haricinde ağrım sızım da olmadı, umarım sonrası da güzel olur, malum 6 hafta yasak var, buraya yazarım yine

Yani henüz 2 hafta oldu, iyileşme sürecindeyim, ameliyat rahat oldu sonrasında da çok rahattım, ilk gün haricinde ağrım sızım da olmadı, umarım sonrası da güzel olur, malum 6 hafta yasak var, buraya yazarım yine
Peki sonrasinda evde yatmaniz mi gerekiyor. Cocugum oldugu icin bunu merak ediyorum. Onunla ve evle ilgilenebilir miyim diye.