Ankara cilt bakımı

Ben de uzun süre düzgün ve sonuç verecek bir yer aradıktan sonra yeni açılan bir merkez buldum bazı referanslar üzerine gittim. Cildim karma ve kistik akne problemleri yaşıyorum. Hydrafacial ve peeling tarzı cilt bakımlarınin faydasını göremedim. Bu merkezde Dermalar diye bir ürünün cilt bakımını yapıyorlar. Deniz ürünleri içeriyor o yüzden alerjikseniz yaptırmayın. Yaptırmasi biraz acılı benim ağrı eşiğim düşüktür. ertesi gün yüzünüze dokundugunuzda sanki bir şey batıyor hissi oluyor. Sonraki dört gün soyulmalar başlıyor. Ben ofiste sorulara maruz kalmamak için maske de taktım. Sürekli nemlendirerek geciriyorsunuz bu dört günü.sonra soyulmalar bitiyor ve normal makyaj rutinine geri donebilirsiniz. şimdi sirtimdaki sivilceler için de gideceğim.
Merkeze gelirsek, yer Yıldızda bir plazada. Yapan kişi kısmen genç olmasına rağmen oldukça tecrübeli ve güven veren bir hanımefendi. Ücreti de makul geldi referansla giderseniz biraz indirim de yapıyor. Çok derinlere inen bir uygulama değil ama yüzeydeki yağ dengesini, white headleri, mevcut enfekte akneleri de kurutuyor. Ben memnun kaldım isteyene isim verebilirim.

X