Ankara da alk konusunda uzman doktor nerebilirmisiniz

tweety71

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2009
7
0
Arkadaşlar 14 aylık bebeğimin iki gözünde içe kayma var bana şaşılık konusunda uzman doktor ismi önerebilirmisiniz şimdiden herkese teşekkürler

canm ankara istanbul heryerde bütün göz hastanelerinde araştırma yaptım,hiç bi doktor garantisini wermedi,en son esk de şaşılıkta prof bi dr buldum,gerçi pek umudum yoktu ama,bana garantisini werdi,gökte ararken yerde buldum anlıcan =) eğer esk e gelebilirim dersen ismini werebilirim,ameliyatmda çok kolay oldu we hemen hemen 100 başarı sağladıyerimseniben ama senin bebeğin daha çokkk küçükmüş ameliyat yapılırmı bilmiyorum, yaaa kıyamam ben ona :KK43:(( allah yardımcınız olsun canm ..

Göz banlkası prof dr huban atilla
dünya göz prof dr halil ibrahim altınsoy

şaşılık ve göz tembelliği

öncelikler çok büyük geçmiş olsun aman sakın ihmal etmeyin minişin gözlerini bende çocukluğumdan beri çekiyorum bu şaşılık durumunu ekim ayında ameliyat olacağım sizin bebişiniz çok küçük bazı durumlarda erken cerrahi uygulanırken bazı durumlarda önce gözlük tedavisi uygulanıyor benim doktorum prof.halil ibrahim altınsoy gata anabilim dalı bşk fakat şuanda dünya gözde kendisi tafsiye ederim

günaydın :)nasıl yani göründünmü hocaya ameliyat dedi ve 17 ekim:)bende 17 ekimsde olucam hangimizi ameliyat edicek önce:)

inanmıyorummmm

gördü ctesi..günüde netleştirdik..ayın 6sı gidip tahlil yaptırcam..sonra 17 si ameliyat..çok heyecanlıyım..saat söylemedi..tek göz ameliyat..korkuyorum..
ama dr süper bir insan şimdiye kadar hiç bir dr nin cesaret edemediği operasyonu yapacak..çok şeker bi adam ..

çok sevindim canım :)benimde ameliyatım 17 sinde akşam berşte geliyomuş hoca peş peşe bizi ameliyat edicek saınrım :)hadi bakalım hayırlısı olsun orda görüşürüz :)sana ne dedi gözün için direkt ameliyatmı dedi yoksa sen kendin mi istedin neler konuştunuz istersen cwevabını özelde atabilirsin sana fiyat ne kadar dediler

özelden msj atamıyorum..tıkladım gitmedi..

ben istedim lens kornea dokuma ciddi zarar vermş..lensi bırakıcam tamamen..anesteai ve ameliyat 3000 tl tek göz..sizin ameliyat yapacaklarınızla internet ortamonda yazışıp fikir ediniyorız dedim:) güldü

ben çok korkuyorum..anestezi ve kan tahlili için gidicem.. kendim mi gideyim yanımda biri olsunmu..sadece ken vermemi anlayamadım..ameliyat bilgideki kız yeni işe başlamış bilmiyodu..

napıcaz yaaa...

canım korkma ben sedasyon anestezi epidural anestezi ve üç ay öncede genel anestezi oldum hepsinin tadına baktım yani :)artık tıp ilerledi korkulacak bişe yokl olacağa çare yok zaten :)bende bunları söylüuyorum bütün anesteziler vücudumda denenmesine rağmen yinede korkmuyorum desemde yaln olur ben sonrasından daah çok korkuyorum gözlerim göermez her yer bulanık çift iki gözümü doktor bantlar die off farklı korkular yaşıyorum yani :)genel anesteziden korkma zaten nasıl gittiğini anlamıyosun benim serumdan verdiler bir anda noluyo ben gidiyorum demeden gittim gölerim ağırlaştı kendime geldiğmide odamda küfrediyordum bunlar beni ameliyat etmediler ben hiç bişe hatırlamıyıorum diyormuşum:)bişe anlaŞILMIYO rahat oluyo yani genel anestezi e illlaki yan etkilerşi kişiden kişiye değişir korkma ama tek gidebilirsin tahliller için ben ayın 16 sında 4 de gidicem tahllilerimi vermeye bir gün öncesinden gelbilirsiniz dediler ben sonrasında hocayla son bir kez daha görüşmek iwstediğimi söyledim hocayla görüşcem tahllierimden sonra sen erken gidiyosun tahlilller için bir gün öncesinde gitsende olur yani tahliller için biriyle gitmene gerek yok ama kendimi rahat hisetmem manevi olarak birileri olsun dersen al birilerini yanınıa özel mesaj hakın yok sanırım ben sana özelden mail adresimi gönderiyorum özelden attğım mesajı oku orda benim gerçek adım soyadım ve mail adresielrşim var ordan haberleşelim sen de baan ordaki mail adreslerimden yaz görüşürüz

canım banka adresimemi mail attın ?şuan bankada olduuğm için diğer mail adresielri yasaklı iş yerinde giremiyorum hotmailme ama banka mailine atıysan ordakini okuyabilirim birazdan hepsi küçük harfler seninki neydi ben sana gönderim deneme yaaplım

X