ankara da hymenoplasty oldum

Kızlar selam. Ben bu duruma kendi isteğimle geldim. Hayatımda ilk defa biriyle gereğinden fazla yakınlaşınca yani o zarın orda durmasının anlamı yok bana göre bekaret böyle bir şey değil dedim ve bekaretimi kaybettim sırf bu yüzden karşımdakinden hiçbir şey beklemeden onu çok sevdiğim için de değil sadece arzuladm. Birlikteliğim 3 ay kadar sürdü sonra ben ayrıldım. Ama çok yanlış düşünmüşüm. Karşı cinsimiz her b.ku her şekilde yiyip bakire kızları yeğliyolarmış ben bu kısmı atlamışım. Evet pişmanım hem de çok. Karşı cinsin gazına gelip kendimi kaptırmamalıydım benden 20 yaş büyüktü. Ve ben bu konularda çok tecrübesizdim. Yalnız benim hiçbir birleşmemde hiçbir şekilde kan gelmedi aynadan baktım yırtık var baya. Ama neden hiç kan gelmedi? Ağrı sızı oldu ama kan gelmedi. İşleme gelirsek bir tarafım kızım bakireyken bile kan gelmedi gerek yok diyor diğer tarafım yaptırsan da yaptırmasan da seni öyle kabul etse de etmese de artık bakire değilsin bunu karşındakine söylemediğin müddetçe vebalinden kurtulamazsın diyor. Söyleyemeyeceksen evlenmeyeceksin kendi hayatına bakacaksın. Her hatanın bir bedeli var diyor bir tarafım da. Yani kızlar bilmiyorum kendimi kötü hissediyorum ben o an önemsemediğim durumun sonradan beni böyle bir çıkmaza sürükleyeceğini hiç düşünmedim.😕

Kızlar selam. Ben bu duruma kendi isteğimle geldim. Hayatımda ilk defa biriyle gereğinden fazla yakınlaşınca yani o zarın orda durmasının anlamı yok bana göre bekaret böyle bir şey değil dedim ve bekaretimi kaybettim sırf bu yüzden karşımdakinden hiçbir şey beklemeden onu çok sevdiğim için de değil sadece arzuladm. Birlikteliğim 3 ay kadar sürdü sonra ben ayrıldım. Ama çok yanlış düşünmüşüm. Karşı cinsimiz her b.ku her şekilde yiyip bakire kızları yeğliyolarmış ben bu kısmı atlamışım. Evet pişmanım hem de çok. Karşı cinsin gazına gelip kendimi kaptırmamalıydım benden 20 yaş büyüktü. Ve ben bu konularda çok tecrübesizdim. Yalnız benim hiçbir birleşmemde hiçbir şekilde kan gelmedi aynadan baktım yırtık var baya. Ama neden hiç kan gelmedi? Ağrı sızı oldu ama kan gelmedi. İşleme gelirsek bir tarafım kızım bakireyken bile kan gelmedi gerek yok diyor diğer tarafım yaptırsan da yaptırmasan da seni öyle kabul etse de etmese de artık bakire değilsin bunu karşındakine söylemediğin müddetçe vebalinden kurtulamazsın diyor. Söyleyemeyeceksen evlenmeyeceksin kendi hayatına bakacaksın. Her hatanın bir bedeli var diyor bir tarafım da. Yani kızlar bilmiyorum kendimi kötü hissediyorum ben o an önemsemediğim durumun sonradan beni böyle bir çıkmaza sürükleyeceğini hiç düşünmedim.
Bazı sitelere bakıyorum bizim için yapılan yakıştırmalar argo kelimeler çok çirkin. Ne kadar sığ görüşlü insanlar var. Ben söylüyorum canım istedi ve yaptım. O an düşündüm yani ben kendimi hediye paketi gibi niye evleneceğim insana saklayayım belki de hiç evlenmedim yaşım 30. 40-50 yaşına kadar kısmet mi bekliycem evde dedim. Erkekler bize gelene kadar bi uçan kuşu şey etmiyorlar ve ben bu şekilde kabul ederken benim kendisine bekaret sunmamı mi bekleyecek. Namussa ona da namus diye düşündüm. Ama yanlış düşünmüşüm bunlara dönüşümlü olarak o bölge haricinde her yerden her şeyi yaşayıp bakireyim diyeceksin.. Benim bekaret düşüncem yanlışmış. Evlenir miyim bilmiyorum işlem yapar mıyım bilmiyorum ama bana bakire misin diye soran bir insanla olmaz. Beni bunu açıklamak zorunda bırakan bir insanla olmaz. Kendi bakirse ben temizim dese bile düşüncesi çirkin yoluna baksın derim.

İki taraflı yapılan bir eylemde ispat bize ait diye maddi manevi hasar alıyoruz. Ömür boyu etkileri devam ediyor. Bizim bedenimiz üzerinde bizim dışımızda herkes hak sahibi. Bilmiyorum, kendime öfkeliyim, topluma öfkeliyim, bu birlikteliği yaşadığım insana öfkeliyim, biz kadınları bu tür şeyler yapmak zorunda bırakan zihniyete öfkeliyim bilmiyorum yani. Kadın bile kadın düşmanlığı yapıyor bu konuda. Bir süredir takip ediyorum okuyorum yazdıklarınızı ben de bir şeyler yazmak istedim. Her ne sebeple olursa olsun bu durum hepinizi kucaklıyorum, inşallah her şey gönlünüzce olur kızlar 🙏

Merhaba, forumda yazılanları iki senedir okuyorum artık hayatımda ciddi adım atmak istiyorum ama bu hep önüme engel olarak çıkıyor. Muhtemelen eleştirenler olacaktır ancak ben görüştüğüm kişiye bu durumu söylediğimde hiçte kabul edilmedi. Kullanmak ve senden faydalanmak istiyorlar. Başta çok anlayışlı insan taklidi yapılıyor sonra değişiyor her şey. Kabul eden kişilerde maddi farklı çıkarları için kabul ediyor. Belki benim karşıma hep yanlış kişiler çıktığı için bu psikolojide olabilirim kimsenin dürüstlük düzeyini etkilemek istemiyorum.
Bugün bir cesaret ile İstanbul'daki çok bilindik bir doktoru aradım diger doktorlari da arayacağım. (Sürec bitene kadar doktor ismi vermeyeceğim.) Sesi filan normaldi kısaca işlem hakkında bilgi verdi. Evlilik öncesi kontrole gelmenize gerek yok dedi. Ameliyattan 1 ay sonra kontrole çağırıyoruz dedi. Çok fazla konusamadım nutkum tutuldu.Fiyat olarak 15 bin istedi ama nakit ödemede bin tl indirim uyguluyormus. Kredi kartı ile ödemede uygulanmıyor. Süreç gizlilik içerisinde ilerliyor kredi kartı ile ödemede doktor isminin cekimlerde yazdığını söyledi.
Aklıma takılan şu oldu. Her ay enflasyona göre bin tl gibi bir artış olacağını belirtti. Ben mayıs ayında gelebileceğimi söylemiştim. Bir ay sonra bin tl artar deyince şüpheye düştüm.
Bu arada gündemde evlilik yok. Nişanlı veya sözlü değilim. Görüştüğüm kişiler oldu dürüst davrandım ama bu benim için daha kötü sonuçlandı her seferinde artık yaptırıp bu süreçten tamamen kurtulmak istiyorum. Belki de evleneceğim ancak bunu düşündükçe kendime engel oluyorum.

Merhaba kızlar az önce yine istanbulda bir doktoru daha aradım. Genelde olarak bilgi almak için genelde kızım diyerek konuşan birisi. Ben çok uzak bir yerden ameliyat için geleceğim o yüzden bunca çileye deysin istiyorum. Ameliyat sırasında ağrı olmadığını söyledi. Ben uzak mesafeden geleceğimi söyleyince 40 gün sonra kontrole gelmezsen kendi şehrinde bir kadın doğum doktoruna kontrol ettirebilirsin ameliyat olduğunu söylemeden dedi. Evlilik öncesi kontrole gelme zorunluluğu yok ama kontrol ettirirken tabiki daha garanti olur dedi. Yani çok küçükte olsa olumsuz olma ihtimali her zaman var. Fiyat olarak 50 bin dedi sanırım hastahane bünyesinde olduğu için mi böyle oluyor ?
Kızlar kimse yok mu lütfen özelden veya burdan konuşalım.

Merhaba kızlar az önce yine istanbulda bir doktoru daha aradım. Genelde olarak bilgi almak için genelde kızım diyerek konuşan birisi. Ben çok uzak bir yerden ameliyat için geleceğim o yüzden bunca çileye deysin istiyorum. Ameliyat sırasında ağrı olmadığını söyledi. Ben uzak mesafeden geleceğimi söyleyince 40 gün sonra kontrole gelmezsen kendi şehrinde bir kadın doğum doktoruna kontrol ettirebilirsin ameliyat olduğunu söylemeden dedi. Evlilik öncesi kontrole gelme zorunluluğu yok ama kontrol ettirirken tabiki daha garanti olur dedi. Yani çok küçükte olsa olumsuz olma ihtimali her zaman var. Fiyat olarak 50 bin dedi sanırım hastahane bünyesinde olduğu için mi böyle oluyor ?
Kızlar kimse yok mu lütfen özelden veya burdan konuşalım.
Yaz bana bu sis

X