ankara da hymenoplasty oldum

gizem1212

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2015
38
7
28
Kızlar merhaba yaşadığım şehirde konuştuğum kadın doktor özel hastanede görev yapıyor düğününe 5 gün kala gel dedi o zaman işlem yaparım dedi erken işlem olmaz dedi aranızda 5.günden sonra kanaması olan oldumu lütfen mesajıma cevap verirmisiniz bende çok zor durumdayım😞
genelde 3 gün içinde ilişkiye girmeyi öneriyor doktor. Ama bir hafta da olabiliyor nasıl olur kesin çözüm olur mu bilemedim. burda geçici yapıp ilk gece kanaması olmayan kızda oldu canım iyice araştırman gerekiyor

magic fruit

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2015
725
1.307
35
Ya kizlar duyar kasmaya gelmedim, biliyorum hepimiz farklı şartlarda yaşıyoruz ancak bunu kendinize yapmayın. Bakire olduğunuz için evlendiğiniz adamlar değil mi her boku yiyen, sizi aldatan adamlar? Bakire olmadığınızı öğrense, hiç bir kıymetiniz olmayacak mı? Bakire olmadığınızı öğrenince gidecek olan adama, bahane mi lazım? Yani benim gözümde bekarete önem veren insanın hiç bir kıymeti yok. Sizinle sevişen adamlar işte gidip başka bakirelerle evlenmek istiyorlar. Bu düzeni neden devam ettiriyorsunuz? Böyle bir adamla evleneceginize evlenmeyin daha iyi. Çünkü evlilikte sevgi, saygı yoksa izdiraba dönüyor. Neyse belki bunu okuyan bir genç kız vardır da bir sorgular ben ne yapıyorum diye. Bu operasyondan önce lütfen bir psikologla görüşün. Size başka kapılar açacaktır 🤍

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 680 gün geçti.

Fatma95

Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2020
33
5
Ya kizlar duyar kasmaya gelmedim, biliyorum hepimiz farklı şartlarda yaşıyoruz ancak bunu kendinize yapmayın. Bakire olduğunuz için evlendiğiniz adamlar değil mi her boku yiyen, sizi aldatan adamlar? Bakire olmadığınızı öğrense, hiç bir kıymetiniz olmayacak mı? Bakire olmadığınızı öğrenince gidecek olan adama, bahane mi lazım? Yani benim gözümde bekarete önem veren insanın hiç bir kıymeti yok. Sizinle sevişen adamlar işte gidip başka bakirelerle evlenmek istiyorlar. Bu düzeni neden devam ettiriyorsunuz? Böyle bir adamla evleneceginize evlenmeyin daha iyi. Çünkü evlilikte sevgi, saygı yoksa izdiraba dönüyor. Neyse belki bunu okuyan bir genç kız vardır da bir sorgular ben ne yapıyorum diye. Bu operasyondan önce lütfen bir psikologla görüşün. Size başka kapılar açacaktır 🤍
Haklısın ama bunu bize mecbur bırakıyorlar kötü gözle bakıyorlar birde duyulsa bu durum yaşadığın şehri terketmem gerek o yüzden kimse bilmiyor çözüm den başka şans yok ki maalesef dar zihniyetler var keşke böyle olmasa ama yapacak bir şey yok bu türkiyede statün ne olursa olsun kadın olmak çok zor

gizem1212

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2015
38
7
28
Merhaba kızlar ben işlem olalı 56 gün oldu kontrole gittim doktor işlem başarılı oldu olmuş dedi. Ama ben hala dikkat etmeye özen gösteriyorum. Bugün düğüne katılacam topuklu ayakkabı giymem gerekiyor sizce bir sıkıntı olur mu? Doktorum eski hayatına dönebilirsin rahat ol dedi ama endişleniyorum. :KK43:

Rabia36

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2021
6
3
22
Merhaba kızlar ben işlem olalı 56 gün oldu kontrole gittim doktor işlem başarılı oldu olmuş dedi. Ama ben hala dikkat etmeye özen gösteriyorum. Bugün düğüne katılacam topuklu ayakkabı giymem gerekiyor sizce bir sıkıntı olur mu? Doktorum eski hayatına dönebilirsin rahat ol dedi ama endişleniyorum. :KK43:
Çok sevindim hangi doktor fiyatıda ögrenebilirmiyim

Rabia36

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2021
6
3
22
Çok sevindim hangi doktor fiyatıda ögrenebilir miyim

olurhersey

Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2020
361
116
KIZlar son 6 günüm hala gökçen ve Mümtaz arasındayım benm ilk ilişkmdede kan yoktu o yüzden zorluyor biraz siz ne düşünüyorsunuz

Samuray124

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2019
384
150
26
Evet benim de hep aklıma en kötüsü geliyordu. İyi şeyler düşünemiyordum
Çok zor bi süreç cidden işlem için 1 haftadan az bi zamanım kaldı çok korkuyorum zar dikimi hakkındaki bilgisi ile ilgili bi fikrimin olmadığı herhangi bir doktora gideceğim nasıl olacak bilmiyorum kurbanlık koyun gibi bekliyorum sanki