ankara da hymenoplasty oldum

Bana turgay bey kalıcı tutarsa geçici olamaz demişti.
Banada geçici her şartta yapılabilir dedi ama neye bağlı olarak dedi belki benim şekil nedeniyle demişte olabilir bilmiyorum tam olarak ben farklı bir kendi şehrime yakın bir doktora gittiğimde bana olurmu dediğimde gecçici yukardan dikiş atılabilir dedi birazda bant gibi olan et parçasını yukarıya doğru gerginleştiririz demişti

Banada geçici her şartta yapılabilir dedi ama neye bağlı olarak dedi belki benim şekil nedeniyle demişte olabilir bilmiyorum tam olarak ben farklı bir kendi şehrime yakın bir doktora gittiğimde bana olurmu dediğimde gecçici yukardan dikiş atılabilir dedi birazda bant gibi olan et parçasını yukarıya doğru gerginleştiririz demişti
Aklım karışıktı resmen ☹

İnşallah canım çıkmaması için çabalıyorum ve şuna inanınki Allah gerçekten yardım ediyor banada yardım ettğini hissediyorum nedense bazı şeyler çıkıyor ve biranda korkmama sebep oluyor sonra sakince bakınca aslında bana bir sıkıntı olmadığını görüyorum önemli olan sakinliğini korumaya çalışmak ve tevekkül etmekmiş gerçekten. Biletlerimi aldım ben canım kendi şehrime yakın bi doktor daha var ama hem fiyat olarak çok pahalı söyledi ve benim durumum artık ona yetmeyecek ve turgay beye güveniyorum ve ondan bir sürü kişi sonuç aldı bende alabileceğime inanıyorum o yüzden bu riske girmek zorundayım
Canm bende korkuyorum bazen sonra da dönüp diyorum kendime saçmalama herkes sonuç alıyor sende alacaksın diye. 2 ay sonra nişanım olacak sırf korktuğum ve en kötü ihtimali düşündüğüm icin ve de bu ağır yükü üstümden atmak istediğim icin nisandan bir süre sonra geçici yaptırıp sonuca doğru gidicem. En azından diyorum az ihtimal de olsa kötü olursa sonuç evlenmeden önce olsun yoksa kimseye açıklama yapamam. Ve de benim doktorum hakkında hic yorum yok operasyon olan var 2 kişi ama onlarda ilişki yaşamadı. En azından bir kisi dese ben oldum ve sonuç aldm diye o zaman kesin gözüyle bakcaktm.Izmirde özlem gültekin diye tv lere de sürekli çıkan bir doktor. Isim şansıma kaldı sanırım ve de geçici olduğu icin umuyorum sorun çıkmaz insallah

Canm bende korkuyorum bazen sonra da dönüp diyorum kendime saçmalama herkes sonuç alıyor sende alacaksın diye. 2 ay sonra nişanım olacak sırf korktuğum ve en kötü ihtimali düşündüğüm icin ve de bu ağır yükü üstümden atmak istediğim icin nisandan bir süre sonra geçici yaptırıp sonuca doğru gidicem. En azından diyorum az ihtimal de olsa kötü olursa sonuç evlenmeden önce olsun yoksa kimseye açıklama yapamam. Ve de benim doktorum hakkında hic yorum yok operasyon olan var 2 kişi ama onlarda ilişki yaşamadı. En azından bir kisi dese ben oldum ve sonuç aldm diye o zaman kesin gözüyle bakcaktm.Izmirde özlem gültekin diye tv lere de sürekli çıkan bir doktor. Isim şansıma kaldı sanırım ve de geçici olduğu icin umuyorum sorun çıkmaz insallah
Geçicide sorun çıkmaz canım sakin ol daha vaktin var hem

Aklım karışıktı resmen ☹
Benimde doğrusu ama bunuda gidince turgay beye soracağım benim şeklinden dolayımı yapılıyor yoksa her şartta yapılabilir mi yapılamaz mı çünkü bana daha önceden yapılabilir demişti bende esra hanımla görüştüğmde yapılamaz dedi sonra tekrar en sonki görüşmemde turgay bey geçici her şartta yapılabilir dedi yine

Çıkmıcak canım merak etme geçicide her türlü sonuç alınıyo bildiğim kadarıyla hangi sehirdesin bilmiyorum ama daha zamanın var iyi bir araştırmaya gir ve üzerindeki o kötü hislerin hepsini at çünkü boşuna sadece seni üzüp kahretmekten başka hiç bir işine yaramıyor mutluluğunuda erteleme er yada geç kendi şehrin olmasa bile bir şekilde yaptırıp sonuç alabilirsin içini ferah tut kuzum

Çıkmıcak canım merak etme geçicide her türlü sonuç alınıyo bildiğim kadarıyla hangi sehirdesin bilmiyorum ama daha zamanın var iyi bir araştırmaya gir ve üzerindeki o kötü hislerin hepsini at çünkü boşuna sadece seni üzüp kahretmekten başka hiç bir işine yaramıyor mutluluğunuda erteleme er yada geç kendi şehrin olmasa bile bir şekilde yaptırıp sonuç alabilirsin içini ferah tut kuzum
Şu dokunma ve sürtünmeyi unutma kuzumm

Tamam tatlım bana 9 unda yazarsanız ayrıntılı bir şekilde sormam gerekenleri öerak edilenleri bende atlamadan sormaya çalışırım orada soracak çok vaktim olacak

Sorularınızı Turgay Karakayanın asistanların whatsap hattından sorsanız cevap vermiyorlar mı merak ettim

Canm araştırma yapamam param yok zaten evlilik icin yeterince borca gircem. O doktora zaten ücret ödemiştim kalıcı diye ama evlilik öncesi gel dediği icin geçici olacak anlamına geliyor keşke özlem hoca hakkında da yorumlar olsaydı turgay bey hakkında var hep. Inşallah güzel sonuç alıp bende izmirde ve oraya yakin arkadaşlara yardmcı olmus olurum.

Canm iste birgün iyiyim birgün kötü düşünüyorum sürekli bir ikilemdeyim hep olsada bitse gözüyle bakıyorum artik çünkü düşünmek beni çok yoruyor😔
O hepimizde var canım herkes bir iyi bir kötü maalesef :KK43:

Arkadaşlar merhaba bi konuda yardıma ihtiyacım var ben işlem için istanbula gidicem fakat günü birlik gitme gibi bi şansım yok bi kaç günlüğüne gidip gelicem ancak otobüsle gidip gelmeyi düşünüyorum yolum 17 saat sürüyor sizce sorun olurmu :KK43:

Arkadaşlar merhaba bi konuda yardıma ihtiyacım var ben işlem için istanbula gidicem fakat günü birlik gitme gibi bi şansım yok bi kaç günlüğüne gidip gelicem ancak otobüsle gidip gelmeyi düşünüyorum yolum 17 saat sürüyor sizce sorun olurmu :KK43:
Hangi doktora canm ? Uçak yok mu

Magdur1b bende yakın zamanda böyle birşey yaşadım bana da yardim edermisin nasıl basedebildin bununla. Başka birini nasıl hayatına aldin? Kalıcı kızlık zarı yapsam desem kendim için şu psikolojiden kurtulabilir miyim ? Ama günlerdir okuyorum kalicida kimse doktor adı vermiyor ne yapacağım bununla nasıl devam edeceğim bilmiyorum

X