Göz Makyajı Ankara da kaşımı aldırabileceğim yer (tesettüre uygun)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

dnz_06

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2011
502
264
Arkadaşlar gerçekten bu konuda çok mağdurum. etlikte oturuyorum ve malesef her kuaförde erkek var. bir tane tesettür bayan kuaförü buldum o da kaşlarımı rezil etti. şimdi toplatmak istiyorum gidebileceğim önerceğiniz bir yer varmı. Özellikle kaş için.Etlik , Kızılay, Sıhhıye,Ulus ve banliyö ile ulaşabileceğim heryer olabilir. iş yerim yakın öğle arasında gitmem daha iyi olur.

Arkadaşlar biz bayanlar için saçlar ne kadar önemli ben kendimden biliyorum. Aylarca yıllarca uzatır bakım yaptırırız. sonra nerde güzel saç boyası yaparız diye araştırmaya başlarız . Ben yaptığım araştırma sonucunda Mustafa PEHLİVAN diye birinden bahsediliyordu. Araştırdım uzun süre hesabını takip ettim ve tamam dedim istediğim kuaför bu kişi. randevü alıp gittim. Paylaşımlarında salon çok şık bir yer duruyor. Bulunduğu yer ise çok kötüydü neyse dedim, biraz beklerken gelen gidenlerin profiline baktım yapılan işlemleri izleme fırsatım oldu . içime şüphe girdi ama dedim neyse zor bi işlem değil yapabilirler . Arkadaşlar kısaca sizi dinlemiyorlar ve ortaya saçma, çok ucuz, acemi işi bir saç çıkıyor MUSTAFA PEHLİVAN, Hair Styles , haırdresser and colorıst ,hair coloring&Extesion 05334285785 ...NOKTA hair... arkadaşlar bu adam dolandırıcı . paylaştığı insatgram fotografları kendine ait değil. kendi yaptıkları REZALETTT . milleti bu resimlerle kandırıyor. zaten yeri çok kötü. beceriksiz bir ekip var. ailece işletiyorlar bu salonu ve milletin saçları hep yanıyor. BEN YANDIM SİZ YANMAYIIIIIIINNN

X