Ankara doktor oneriniz var mii

Burcu2614

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2019
2.177
2.128
Arkadaşlar Merhaba. Ankaraya gelin geldim 1 sene olmadı burda hiç doktora gitmedim 1 gebeliğim oldu kurtajla sonuçlandı . Etlik Zübeyde Hanım hastanesinde doktor öneriniz var mıdır ? Bir de gebe poliklinigi ve infertilite var bunlara normal hasta olarak gidebiliyor muyum ? Çünkü gebeliğim ve infertilitem yok şu an kurtajdan sonra sol kasıkta geçmeyen ağrım var.

Arkadaşlar Merhaba. Ankaraya gelin geldim 1 sene olmadı burda hiç doktora gitmedim 1 gebeliğim oldu kurtajla sonuçlandı . Etlik Zübeyde Hanım hastanesinde doktor öneriniz var mıdır ? Bir de gebe poliklinigi ve infertilite var bunlara normal hasta olarak gidebiliyor muyum ? Çünkü gebeliğim ve infertilitem yok şu an kurtajdan sonra sol kasıkta geçmeyen ağrım var.
Bende şuan 30 haftalık hamileyim ve gazi üniversitesi hastanesine gidiyorum üniversite hastanesi yani baya güzel tercih edebilirsin

Merhaba öncelikle kesinlikle zübeyde hanıma gitmeni önermem.! Ben 1 dış gebelik geçirdim zübeyde hanım doktorları yüzünden iç kanamadan ölüyordum. Ankaranın tüp bebek dahil tüm konuda en iyi uzmanları zekai tahirde. Biraz kalabalıktır ama herşeyinizi en iyi şekilde yaparlar ve en ufal detayı bile es geçmezler.

X