Ankara Düğün Fotoğrafçısı Önerisi olan

Sanırım sabri peşmen ile anlaşacağız fotoğrafları baya güzel

Sabri beyle mi anlaştınız? Nasıldı peki? Ben de bir bakındım ama çok kararsızım yaz için araştırıyorum ben de, Eg Hikayem, Duygu Balıkçı, Onur Yaşar var ama hepsinin fiyatları tarzları çok farklıymış nasıl karar verilcek anlamadım ben ya bu işi hiç :KK1::110:

Sanırım sabri peşmen ile anlaşacağız fotoğrafları baya güzel

Sabri beyle mi anlaştınız? Nasıldı peki? Ben de bir bakındım ama çok kararsızım yaz için araştırıyorum ben de, Eg Hikayem, Duygu Balıkçı, Onur Yaşar var ama hepsinin fiyatları tarzları çok farklıymış nasıl karar verilcek anlamadım ben ya bu işi hiç :KK1::110:

Yaa ne kadar değişiyor sürekli bu firmalar isimler vs ya uf! Benim fotoğraflarımı çeken çocukları bulamıyorum bile, ama dm den numarasını atabilirim hala arıyorsanız :))))

Ben de onur bacacı ile anlaştım fotoğraflarını gerçekten çok beğeniyorum anlaşan varsa beni aydınlatabilir mi?

Ankara'nın ilk düğün hikayesi fotoğrafçısı olarak bildiğim .....'ın fotoğrafları çok iyi. Kalite ve poz farklılığı olarak onu öneririm. Bir de kimsenin pek bilmediği, klişeleşmemiş mekanlarda çekim yapıyor genelde. Tabi sizin mekan tercihiniz varsa o ayrı. İnternet sitesinde pek fotoğraf yok, gidip ofisinde yaptığı albümlere bakmanız daha iyi olur derim. Hem gözle görmek her zaman daha iyi. .....

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba kızlar kısmetse Eylül 2019 da düğünüm olacak şimdiden düğün hikayesi ve dış çekim için fotoğrafçı arayışlarına başladım. Ankara'da bu konuda önerisi olan var mı? Şimdiden teşekkür ederim :)

Merhaba kızlar kısmetse Eylül 2019 da düğünüm olacak şimdiden düğün hikayesi ve dış çekim için fotoğrafçı arayışlarına başladım. Ankara'da bu konuda önerisi olan var mı? Şimdiden teşekkür ederim :)
Bende boyle bir konu acmayi dusundum ama kimseler yok burda. Benim de agustosta dugunum var kaliteli ve uygun bi fotografci ariyorum siz buldunuz mu 😊

X