Ankara gazi hastanesi meme küçültme

Merhaba geçmiş olsun
Benim de 27sinde ameliyat günüm
Birkaç sorum var cevaplayabilirseniz memnun olurum
Bir gün öncesinde çizim için çağırdılar, sormayı akıl edemedim, o gün hastaneye yatış oluyor mu yoksa çizim yapıp gönderiyorlar mı?
Ameliyat sonrası sütyeni ne kadar süre takmak gerekiyor?
Kaldığınız oda özel odamıydı, refakatçi alıyorlar mı?
Bir de hastanede nelere ihtiyaç oluyor, yanıma neler almalıyım?
Ameliyat oldunuzmu merak ettim sizi

Merhaba teşekkür ederim
Maalesef olamadım ameliyat gününden 1 gün önce arayıp servislerinin kapandığını ameliyatların ertelendiğini söylediler, beklemedeyim şu anda.
Aaaa kolay gelsin. Beklemekte stres. Geç olsunda güç olmasın diyelim.

Merhabalar ben bu ayın 22 inde dr. Özgün beye ameliyat olacağım. Gazi tıpta. DR özgün bey hakkında bilgisi olan var mı

Merhaba ben dün küçültme ameliyatını oldum. Gazi de.. Biraz ağrılarım var o da normal. Drenlerim iki gün sonra çıkacak. Bu hali bile çok güzel. Çektiğiniz herşeye değiyor. Korkmayın. Ağrı illa olacak buna kendi hazırlayın... D cuptan b cupa düştü göğislerim. Şişler şu anda ama bu halleri bile güzel..

Merhaba geçmiş olsun bende ameliyat olmayı düşünüyorum çok araştırdım ama tam olarak ölçüm konusunu anlamadım ben şuan 95c giyiyorum bu 95b falan mı olacak yoksa 85 e düşücek mi bilgi verir misiniz yani görsellerde yok küçülmemesinden korkuyorum

Merhaba geçmiş olsun bende ameliyat olmayı düşünüyorum çok araştırdım ama tam olarak ölçüm konusunu anlamadım ben şuan 95c giyiyorum bu 95b falan mı olacak yoksa 85 e düşücek mi bilgi verir misiniz yani görsellerde yok küçülmemesinden korkuyorum
Dr' unuza istediğiniz ölçüyü söyleyin konuşun omuz genişiliğinize göre en uygununu söyliyorlar size zaten. Bence C cup çok ideal. Gene de siz bilirsiniz.. Görsel atmayı pek uygun bulmuyorum anlayacağınızı umuyorum 🤗

95 sizin beden ölçünüzdür.B,C,D,E gibi ölçüler (yani cup) memenin kendi ölçüsüdür.

Acaba gazı üniversitesi hangi bölüme randevu aldınız
Kusura bakmayın biraz geç gördüm. Plastik cerrahından duygu hanıma oldum ben neredeyse 7 ay dolacak. Hiçbir şikayetim yok. Kesinlikle tavsiye ederim hastanedeki herkes çok ilgili baştada duygu hanım bi harika. Hiç şikayetim ağrım sızım olmadı normal hayatımada çok hızlı döndüm. Tabi ilk bi ay dikkat ettim ama hiç şikayetim olmadı. İyileşme süreci kişiden kişiye değişiyor illaki ama ben çok çabuk iyileştim.

Merhaba, ameliyatınızı Özgün beye oldunuz mu? Ben de 27 Temmuz için aldım, meme küçültme için hiç bir şekilde yorum göremedim Özgün bey için, sadece burun ameliyat yorumları var. Nasıl geçti ameliyatınız? Sevgiler

Merhaba, ameliyatınızı Özgün beye oldunuz mu? Ben de 27 Temmuz için aldım, meme küçültme için hiç bir şekilde yorum göremedim Özgün bey için, sadece burun ameliyat yorumları var. Nasıl geçti ameliyatınız? Sevgiler
Ben özgün beye ameliyat oldum ve çok memnunum. 21 Haziran da oldum. Ne morarma ne dikişler de problem yaşadım. Ağrı zaten olması gereken bir şey sadece 2-3 gün Ağrı çektim. Şu anda da çok iyiyim ve aynada gördükçe iyi ki yaptırdım diyorum. Özgün beyin cerrahisi gerçekten çok iyi... Ben çok beğendim 🤩

Ben özgün beye ameliyat oldum ve çok memnunum. 21 Haziran da oldum. Ne morarma ne dikişler de problem yaşadım. Ağrı zaten olması gereken bir şey sadece 2-3 gün Ağrı çektim. Şu anda da çok iyiyim ve aynada gördükçe iyi ki yaptırdım diyorum. Özgün beyin cerrahisi gerçekten çok iyi... Ben çok beğendim 🤩
Çok teşekkür ederim, çok geçmiş olsun tekrar. Bugun beni aradılar randevuyu ileri bir tarihe aldılar banada uymuyor maalesef sanırım özele gideceğim 😔

Çok teşekkür ederim, çok geçmiş olsun tekrar. Bugun beni aradılar randevuyu ileri bir tarihe aldılar banada uymuyor maalesef sanırım özele gideceğim 😔
Bence bekleyin pişman olmazsınız. Hem özelde ciddi fiyat istiyorlar. Tabi yine de siz bilirsiniz. Çok geçmiş olsun 🤗

Ameliyat olan hanımlara bir şey sormak istiyorum.
Göğüs ucunuz ne durumda? Bir hissiyat var mı? Eskisi ile nasıl bir fark var görünüm olarak vs. Sonucta o bölge normalde koyudur. Ürperme vs durumlarinda belirgin oluyor mu yoksa hissiz durumda mı?

Ameliyat olan hanımlara bir şey sormak istiyorum.
Göğüs ucunuz ne durumda? Bir hissiyat var mı? Eskisi ile nasıl bir fark var görünüm olarak vs. Sonucta o bölge normalde koyudur. Ürperme vs durumlarinda belirgin oluyor mu yoksa hissiz durumda mı?
Ben ameliyat olalı 7 ay oldu. Sağ meme ucumun hissi hep vardı sol meme ucumda his yoktu son 2 aydır var ama hissizkende üşüyünce yada ürperince meme ucum belirginleşiyordu. O belirginleşme ameliyattan hemen sonrada vardı. O konuda bi sıkıntı yaşamadım.

Merhaba ben serhat şibarın eşi duygu hanıma ameliyat oldum. Kendisi baş asistan olduğu halde çok çok memnun kaldım. Serhat bey öğretim üyesi bence gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. Ama öğretim üyeleri ücretli ameliyat yapıyor benim ameliyatımı sgk karşıladı. Sütyen ve bant aldım sadece 195 lira masrafım oldu.
Merhabalar duygu hanıma bende meme küçültme ameliyatı olacağım ameliyat olup memnun kalan var mi acava

Merhabalar duygu şibar hanıma bende meme küçültme ameliyatı olacağım memnun kalan var mi acaba ameliyat süreci nasıl ilerliyor neler onerirsiniz

X