Tüp Bebek Merkezleri Ankara-Gazi Tüp Bebek Merkezi- Prof. Dr. Nuray Bozkurt'a Gidenler

Bt0601

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2012
549
24
Merhaba arkadaşlar, Ankara da gazi tüp bebek merkezinde Prof. Dr. Nuray Bozkurt hocaya tüp bebek ya da aşılama için giden olumlu sonuç alan ya da almayan arkadaşlarımın yorumlarınızı bekliyorum. Merkezin başarı oranı hakkında düşünceleriniz neler merak etmekteyim. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Ben Aralık ayında tüp bebek yaptırdım tutmadı, bizim sebepsiz infertilitemiz var.

Merhaba arkadaşlar, Ankara da gazi tüp bebek merkezinde Prof. Dr. Nuray Bozkurt hocaya tüp bebek ya da aşılama için giden olumlu sonuç alan ya da almayan arkadaşlarımın yorumlarınızı bekliyorum. Merkezin başarı oranı hakkında düşünceleriniz neler merak etmekteyim. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Ben Aralık ayında tüp bebek yaptırdım tutmadı, bizim sebepsiz infertilitemiz var.

ilk tüp deneyimim gazide oldu benim..
doktor seçimini başka doktordan yana kullanmıştım ama nuray hoca ile sık sık dek geldim muayene etti beni...
o dönem farklı bir ortam vardı şimdi nasıldır bilmiyorum..
kötü tecrübem var maalesef..
ohss oldum fazla doz kullanıldı ve 4 gün hastanede yattım gazinin acilinden bir gece giriş yaptım..
neyse daha fazla detaya girmeyim..
benim aksime olumlu düşünenlerde çoktu ordaki izlenimlerimden söylüyorum..
kk da pek dek gelmedim yorum olarak...
ilk tüpten önce 2 kez de aşılama yaptırdım orda ikiside negatifti..

Son düzenleme:
ilk tüp deneyimim gazide oldu benim..
doktor seçimini başka doktordan yana kullanmıştım ama nuray hoca ile sık sık dek geldim muayene etti beni...
o dönem farklı bir ortam vardı şimdi nasıldır bilmiyorum..
kötü tecrübem var maalesef..
ohss oldum fazla doz kullanıldı ve 4 gün hastanede yattım gazinin acilinden bir gece giriş yaptımbulamadım...
neyse daha fazla detaya girmeyim..
benim aksime olumlu düşünenlerde çoktu ordaki izlenimlerimden söylüyorum..
kk da pek dek gelmedim yorum olarak...
ilk tüpten önce 2 kez de aşılama yaptırdım orda ikiside negatifti..

Canım daha detaylı bilgiyi üşenmezsen mesajla yollayabilir misin? İnan neler yaşadığın çok önemli benim için.

Son düzenleyen: Moderatör:
slm arkadaşım ben varımm
ben iki yıla yakın nuray hocanın hastasıyım. 2 aşılama bir tüp bebek negatif
şuanda da 2. tüp bebek yapıldı sonuç için bekliyorum önümüzdeki hafta belli olacak
bizim erkek faktörü sorun
gazi ilk tüp bebek merkezlerinden ve istatistiki olarak başarılı
ben ne çook memnun kaldım nede çok memnuniyetsiz
orta yani
ama şu var ki artık çok kalabalık olmaya başladı ve bu yüzden bence hastayada özenleri azaldı
balık istifi muane için bekliyorsun filan
bu gidşle zaten başarı yüzdeleri aşağıya iniyordur diye tahmin ediyorum
hemşireler iyi niyetli
ben sırf bildiğim yer tekrar yeni bir yere adapte olmaya çalışmayayım diye yaptırdım ikinciyi bakalım sonuç ne çıkar
nasip...
bu da negatif olursa asla buraya gitmeyi düşünmem artık ..

slm arkadaşım ben varımm
ben iki yıla yakın nuray hocanın hastasıyım. 2 aşılama bir tüp bebek negatif
şuanda da 2. tüp bebek yapıldı sonuç için bekliyorum önümüzdeki hafta belli olacak
bizim erkek faktörü sorun
gazi ilk tüp bebek merkezlerinden ve istatistiki olarak başarılı
ben ne çook memnun kaldım nede çok memnuniyetsiz
orta yani
ama şu var ki artık çok kalabalık olmaya başladı ve bu yüzden bence hastayada özenleri azaldı
balık istifi muane için bekliyorsun filan
bu gidşle zaten başarı yüzdeleri aşağıya iniyordur diye tahmin ediyorum
hemşireler iyi niyetli
ben sırf bildiğim yer tekrar yeni bir yere adapte olmaya çalışmayayım diye yaptırdım ikinciyi bakalım sonuç ne çıkar
nasip...
bu da negatif olursa asla buraya gitmeyi düşünmem artık ..

Sağol canım cevap için Allah razı olsun. Senin yaş kaçtı? Ne zaman yapıldı transferin?

Günaydın hanımlar, kadınlar kulübünde Nuray Bozkurt hocaya giden yok galiba.

canım en kısa zamanda güzel haberlerini bekliyoruz dualarım seninle :KK16:

Hayırlısı canım, zaten 2 ay verildi mecburi. Ondan sonra da biraz dinlenmek istiyorum. Bu topikten pek haber çıkmayacak. Ben en iyisi Ankara'dan öneriler için bir Topik daha açayım :)

X