Tüp Bebek Merkezleri Ankara-Gazi Tüp Bebek Merkezi- Prof. Dr. Nuray Bozkurt'a Gidenler

çok bilmiyorum ama dördüncü gün belirtiler için çok erken bi zaman sanki :110: kötü düşünme sakın inşallah bu sefer kavuşacaksın yavruşuna :anneadayı:
Amin canim inşallah iki taneydu ins ikiside tutunurda ikizlerim olur..Cok sukur bitane evladim var ona kardes istiyorum Rabbim.nasip ederse:dua::anneadayı:

tekrar slm:) nuray hoca da mesut hoca da yok artık gazide. özel muayenehanelerine gidince tahlilleri gaziden yaptırmanızı istiyorlarmış , yani özele gidip para ile muayene olup işlemler gaziden takip ediliyo . bugün yine gördüm nuray hocayı ama dediğim gibi özelden iki hastası varmış onlar için gelmiş. şimdi tek ismail hoca var. yoğunluk olmadığı için ikinci bir doktor gelmeyecekmiş öyle dedi çalışanlar... gaziye gitmek istiyorsanız ismail güler hocayla yola çıkacaksınız demektir :) ben bu ay ara vermek zorunda kaldım önümüzdeki ay ismail hoca ile kaldığımız yerden devam edeceğiz inşallah.. hakkımızda hayırlısı olsun..
merhaba konuyu yeni keşfettm,Nuray hoca tetkikleri gazide yapıyorsa doğumu nerede yapıyor bilgn var mı

merhaba konuyu yeni keşfettm,Nuray hoca tetkikleri gazide yapıyorsa doğumu nerede yapıyor bilgn var mı
Hiç bilmiyorum ki.. ama transfer için falan hep gazi de büyük ihtimalle doğumuda orda yaptırıyodur diye düşünüyorum ama arayıp bilgi almak lazım. yanlış yönlendirmek istemem...

Nuray hocam muayenehane açtı mahall ankarada. Gazı de olduğu dönemde beni ameliyat etmişti hayatımın ilk donum noktasıydı. Yıllar sonra da tüp bebek icin yine ona gittim. Simdi 7 aylık hamileyim. Umut tacirliği yapmayan isini gayet iyi yapan bir doktor. Piyasada doktorum diye reklam yapanlara degil Nuray hocam gibi vicdanlı insanlara gidin. Onu cok seviyorum...

Nuray hocam muayenehane açtı mahall ankarada. Gazı de olduğu dönemde beni ameliyat etmişti hayatımın ilk donum noktasıydı. Yıllar sonra da tüp bebek icin yine ona gittim. Simdi 7 aylık hamileyim. Umut tacirliği yapmayan isini gayet iyi yapan bir doktor. Piyasada doktorum diye reklam yapanlara degil Nuray hocam gibi vicdanlı insanlara gidin. Onu cok seviyorum...
Doğumu gazide yaptırabiliyor mu,özel sağlık sigortası gerekir diğer türlü sanırım

Onu bilmiyorum doğumu bulunduğum ilde yapacağım sanirim özel hastanede memorial da yapıyor... surekli ankaraya gidip gelemediğim ve her şey normal ilerlediği icin bulunduğum ilde yapmaya karar verdim.

X