Ankara Gazi Üniversitesi Burun Estetiği-Serhat Şibar

-Puffin-

1prenses👧🏼1prens👶🏼annesi👸🏼🎈
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2021
1.661
2.775
32
Herkese merhabalar.
Geçtiğimiz sene pandemi sebebi ile uzun bekleyişler sonrası Gazi üniversitesinde Burun estetiği oldum..
Doktorum Serhat Şibar'dı.
Tavsiye üzerine değil tamamen şans eseri ona gittim.
Burnum baya eğri ve kemerli idi.
Estetikten öte nefes problemi idi sorunum..
Olmuşken tabi ki düzeltmesini istedim.Sagolsun çok doğal bir buruna sahip oldum sayesinde.🥰
Süreçten bahsedeyim...
Öncelikle pandemi olduğu için aşırı yığılmalar oldu ve çok yoğun çalışıyor hastane.
Aramakla ben hiç ulaşamadım. Gittim direk hastaneden randevu aldım.
Kontrol etti.
Daha sonra ameliyat günü verdi.
Bir kaç gün öncesi covid testi kan testi vs gerekenlere bakıldı.
Ameliyat sonrası burnuma yapıştırmak için atel almamı istedi.
Beyaz plastik bir aparat aldım.
Ameliyata narkoz alarak girdim.
Yaklaşık 2 saat sürmüş ameliyatım.
Narkozdan ayılmam çok zor oldu.
Ameliyat sonrası morarma olmaması için buz koyduk ara ara fakat tenle alakalı bir durum kişiye gire değişir benim baya şişti morardı ve morlukların tamamen geçmesi zaman aldı.
1 gece kaldım.
Tek kişilik oda aldım.
Ücret olarak 2.500 demişti lakin sabah çıkarken bana bir ücret çıkmadı.
Şaşırdık baya.
Başta söylenmiyor çünkü herkesin SGK karşılamıyor. Ameliyatın içeriği ile alakalı olsa gerek çünkü ben estetik odaklı değil nefes sorunu ile gittim baya kemik çıkmış ameliyatta uğraştırmışım🙈
Eve geçtim ağrı kesiciler kullandım.
1 hafta sonra atel ve tamponlar çıktı, burun ucu dikişler alındı.
Korkarak gittim lakin hiç bir acı hissetmedim.
Tampondan korkmayın 😊
Daha sonra düzenli verdiği kremleri kullandım ve söylediği şekilde masajlarımı yaptım.
Masaj çok önemli.
Düzenli kontrole çağırdı.
Ve sonucu kendisi de çok beğendi burun etim uğraştırmış şekil verirken ve sonuç beklediğimden çok iyi dedi.
Ben de çok memnunum çok şükür 1 yıl oldu hatırladığım kadarıyla size süreci anlattım.
Umarım faydası olur aklıma başka bişe gelirse yazarım.
Özele gidip bir çok paralar vermektense devlette biraz beklersiniz ama yine aynı sonucu alırsınız 😍✌🏼

Merhabalar malesef bu platform da fotoğraf paylaşmak istemiyorum😊🙈

Herkese merhabalar.
Geçtiğimiz sene pandemi sebebi ile uzun bekleyişler sonrası Gazi üniversitesinde Burun estetiği oldum..
Doktorum Serhat Şibar'dı.
Tavsiye üzerine değil tamamen şans eseri ona gittim.
Burnum baya eğri ve kemerli idi.
Estetikten öte nefes problemi idi sorunum..
Olmuşken tabi ki düzeltmesini istedim.Sagolsun çok doğal bir buruna sahip oldum sayesinde.🥰
Süreçten bahsedeyim...
Öncelikle pandemi olduğu için aşırı yığılmalar oldu ve çok yoğun çalışıyor hastane.
Aramakla ben hiç ulaşamadım. Gittim direk hastaneden randevu aldım.
Kontrol etti.
Daha sonra ameliyat günü verdi.
Bir kaç gün öncesi covid testi kan testi vs gerekenlere bakıldı.
Ameliyat sonrası burnuma yapıştırmak için atel almamı istedi.
Beyaz plastik bir aparat aldım.
Ameliyata narkoz alarak girdim.
Yaklaşık 2 saat sürmüş ameliyatım.
Narkozdan ayılmam çok zor oldu.
Ameliyat sonrası morarma olmaması için buz koyduk ara ara fakat tenle alakalı bir durum kişiye gire değişir benim baya şişti morardı ve morlukların tamamen geçmesi zaman aldı.
1 gece kaldım.
Tek kişilik oda aldım.
Ücret olarak 2.500 demişti lakin sabah çıkarken bana bir ücret çıkmadı.
Şaşırdık baya.
Başta söylenmiyor çünkü herkesin SGK karşılamıyor. Ameliyatın içeriği ile alakalı olsa gerek çünkü ben estetik odaklı değil nefes sorunu ile gittim baya kemik çıkmış ameliyatta uğraştırmışım🙈
Eve geçtim ağrı kesiciler kullandım.
1 hafta sonra atel ve tamponlar çıktı, burun ucu dikişler alındı.
Korkarak gittim lakin hiç bir acı hissetmedim.
Tampondan korkmayın 😊
Daha sonra düzenli verdiği kremleri kullandım ve söylediği şekilde masajlarımı yaptım.
Masaj çok önemli.
Düzenli kontrole çağırdı.
Ve sonucu kendisi de çok beğendi burun etim uğraştırmış şekil verirken ve sonuç beklediğimden çok iyi dedi.
Ben de çok memnunum çok şükür 1 yıl oldu hatırladığım kadarıyla size süreci anlattım.
Umarım faydası olur aklıma başka bişe gelirse yazarım.
Özele gidip bir çok paralar vermektense devlette biraz beklersiniz ama yine aynı sonucu alırsınız 😍✌🏼
Özelden görebilir miyiz peki :)

Merhaba bende yakında gazi de başka bir doktora ameliyat olucam izninizle öncelikle ameliyat sonrası süreci sorabilir miyim? Birde sigara kullanıyor musunuz?

Merhaba bende yakında gazi de başka bir doktora ameliyat olucam izninizle öncelikle ameliyat sonrası süreci sorabilir miyim? Birde sigara kullanıyor musunuz?
Merhaba Ameliyat sonrası 1 hafta tamponlu şekilde kalıyorsunuz artık tamponlar da eskisi gibi değil nefes almakta çok da zorlandığınız bir dönem olmuyor. Çıkışı da gayet kolay ve ağrısız. Korkulacak gibi değilmiş. Daha sonra verdiği kremle masaj yaparak süreci tamamlıyorsunuz. Gösterdiği şekilde düzenli masaj önemli. Burnunuzu korumanız gerekiyor tabi. Yatarken vs çarpmamak lazım. İlk zamanlar hassaas ve ağrılı bir burnunuz olcak 1 yıl kadar süre geçti burun ucu hassaslığım yeni azaldı. Gidiklanirdı şimdi daha rahat dokunuyorum. İçerisi kan vs oluyor ilk tamponlu iken ben hep kulak çubuğu ve oksijen yardımı ile temizledim.

Merhaba Ameliyat sonrası 1 hafta tamponlu şekilde kalıyorsunuz artık tamponlar da eskisi gibi değil nefes almakta çok da zorlandığınız bir dönem olmuyor. Çıkışı da gayet kolay ve ağrısız. Korkulacak gibi değilmiş. Daha sonra verdiği kremle masaj yaparak süreci tamamlıyorsunuz. Gösterdiği şekilde düzenli masaj önemli. Burnunuzu korumanız gerekiyor tabi. Yatarken vs çarpmamak lazım. İlk zamanlar hassaas ve ağrılı bir burnunuz olcak 1 yıl kadar süre geçti burun ucu hassaslığım yeni azaldı. Gidiklanirdı şimdi daha rahat dokunuyorum. İçerisi kan vs oluyor ilk tamponlu iken ben hep kulak çubuğu ve oksijen yardımı ile temizledim.
Çok teşekkür ederim öncelikle, çok ağrılı bir süreç mi peki ameliyat zamanı yaklaştıkça bu korku sardı beni bir de yanlış anlamayın ben kullanıyorum bu yüzden sigara içip içmediğinizi sordum

Çok teşekkür ederim öncelikle, çok ağrılı bir süreç mi peki ameliyat zamanı yaklaştıkça bu korku sardı beni bir de yanlış anlamayın ben kullanıyorum bu yüzden sigara içip içmediğinizi sordum
Sigara kullanmıyorum cevaplamadim galiba 🙈Yani ağrılı bir süreç olacak tabi ki ama 1 haftayı atlatınca daha da dayanılır oluyor 😀

Merhaba bi soru sormak istiyorum bende mayıs 31 e randevu aldım ama hemen ameliyat için gün veriyom acaba ilk muayene

Merhaba bi soru sormak istiyorum bende mayıs 31 e randevu aldım ama hemen ameliyat için gün veriyom acaba ilk muayene
Şuan durum nedir bilmiyorum ben pandemi dönemleri ameliyat oldum çok karışıktı o zamanlarda. Şimdide çok yoğun diye biliyorum ameliyat tarihi içinde ileri tarih verecektir.

Benim randevum 27 şubattı, 17 Mayısa ameliyat tarihi vermişti. Takvimi çok dolu olduğu için 2-3 ay sonrasına atıyor genelde.

Merhaba serhat şibar hakkında bilgi alabilir miyim özelden de olabilir önce sonrada sadce kendim için çok doğal istiyorum delikler görünmicek şekilde kalkık da olmasın istiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim lütfen

X