Ankara için Doğum paketi ve Doktor önerisi

Eflatun1Kelebek

👨‍👩‍👧❣Bir Gülüşü Dünyaya Bedel 💙
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2021
2.657
3.291
Hanımlar iyi akşamlar.Yaşım 35. 1 yıllık evliyim ilk doğumum olacak nasipse🙏Eşimle çocuk istiyoruz.Hamile kalmadan evvel Doktor ve Doğum Paketi araştırmasına girdim. Ankara'da gidip memnun kaldığınız Doktor veya Doğum Paketi tavsiyesi istiyorum. Özeller bütçemize uymazsa Üniversite hastanesi de düşünüyoruz.Temiz ilgili bildiğiniz Üniversite hastaneleri var mı? Tavsiye ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler😊

A life a bir tanıdığım gitti ve gram memnun kalmadı, doğum odasınin çok pis olduğunu söylüyor. Ben onun yalancısıyım valla kız bu şekilde söylüyor. Yoğum bakim olmadığı için bebeğini devlet hastanesine yönlendirdiler doğumdan sonra bir sıkıntı çıktı. Bilmiyorum ben tercih etmem

A life açıkçası çok duymadım.Biraz araştırdım en bilindikler Koru,Medicana ,Memorial ,Tobb falan. Hastane seçerken neye dikkat etmeliyim onu da bilmiyorum.Özeller çok pahalı 😰

A life açıkçası çok duymadım.Biraz araştırdım en bilindikler Koru,Medicana ,Memorial ,Tobb falan. Hastane seçerken neye dikkat etmeliyim onu da bilmiyorum.Özeller çok pahalı 😰
Ben de bu hafta koru ile konuşacağım canım, hayırlısı 🙄 aynen senin gibi emin değilim ve evime yakın bir yer istiyorum, o yüzden çok seçeneğim yok

Merhabalar, bence başta doktor seçiminizi yapın ardından paketleri kontrol edin. Ayrıca Hastanede bebek yoğunbakımı var mı benim başlıca kriterlerim arasındaydı. Yoksa aksi bi durumda çok zorluk yaşanıyor. Ama tabiki bu benim ihtimalleri çok büyütmemden kaynaklı. Ardından özel oda verilecek mi kaç gece hastanede kalmayı karşılıyor çocuk doğduğunda testleri karşılıyor mu? Epidural sezeryan normal doğum falan bunların fiyatı değişiklik gösterebiliyor.. falan filan

Merhabalar, bence başta doktor seçiminizi yapın ardından paketleri kontrol edin. Ayrıca Hastanede bebek yoğunbakımı var mı benim başlıca kriterlerim arasındaydı. Yoksa aksi bi durumda çok zorluk yaşanıyor. Ama tabiki bu benim ihtimalleri çok büyütmemden kaynaklı. Ardından özel oda verilecek mi kaç gece hastanede kalmayı karşılıyor çocuk doğduğunda testleri karşılıyor mu? Epidural sezeryan normal doğum falan bunların fiyatı değişiklik gösterebiliyor.. falan filan
Çok teşekkürler insan acemi olunca bu konulara hangi soruları soracağını bilemiyor.Bu soruları not alacağım 👍

Hangi Doktoru tavsiye ederrsiniz peki? Bir de doğum paketi alırken neleri sormam gerektiğini bilmiyorum yani paketin içeğinde neler olmalı neye dikkat etmeliyim?
ben hastaneyi bebek yoğun bakım ünitesi olması ve evime yakınlığı nedeniyle tercih ettim. bir de orada doğuran çok arkadaşım vardı. gerçekten çok rahatsın hastanede tüm işlemlerin yapılıyor koru çukurambar'dan bu yüzden memnunum.

doktor seçimi konusunda benim de çok kriterim yoktu. doktor sorduğum soruları anlayacağım şekilde cevaplasın, soğukluk - tutukluk olmasın, kendimi rahat hissedeyim yeter diye düşündüm. başından beri aytaj jafarzade takibimi yapıyor. whatsapptan mesajlaşıyoruz acil durumda arayabiliyorum.

• Beğen
Reactions: The
Ben doktor konusunda biraz hassasım, o yüzden benim için en önemlisi deneyimli ve güvenilir bir doktor olması. Ne beni çok strese soksun ne de çok boşlasın istemiyorum. Aynen doktor ile iletişim çok önemli, sürekli cepten ulaşılabilir olmalı👍🏻 coronabride coronabride ın dediği gibi. Birde tabi deneyimli anneler varsa etrafında onlardan da yorum alabilirsin. Benim ilk olacak Allah’ın izniyle. Doktoruma güvendiğin için başka hastane sorgulamadım. Etrafıma da hiç sormadım danışmadım😅 inş hayırlısı olur hakkımızda. Birde aksi bir durum halinde sözleşmeyi iptal edebiliyor musun onu da sorabilirsin. Mesela doktorun başka hastaneye gitti, veya taşınma durumunuz oldu veya sen artık o hastanede doğurmayı istemiyorsun.. bunları da sorabilirsin canım

Ben doktor konusunda biraz hassasım, o yüzden benim için en önemlisi deneyimli ve güvenilir bir doktor olması. Ne beni çok strese soksun ne de çok boşlasın istemiyorum. Aynen doktor ile iletişim çok önemli, sürekli cepten ulaşılabilir olmalı👍🏻 coronabride coronabride ın dediği gibi. Birde tabi deneyimli anneler varsa etrafında onlardan da yorum alabilirsin. Benim ilk olacak Allah’ın izniyle. Doktoruma güvendiğin için başka hastane sorgulamadım. Etrafıma da hiç sormadım danışmadım😅 inş hayırlısı olur hakkımızda. Birde aksi bir durum halinde sözleşmeyi iptal edebiliyor musun onu da sorabilirsin. Mesela doktorun başka hastaneye gitti, veya taşınma durumunuz oldu veya sen artık o hastanede doğurmayı istemiyorsun.. bunları da sorabilirsin canım
Çok teşekkürler bunları da not alacağım👍👍

Arkadaşlar Aylin Totan ve Şükran Çakmak hakkında bilginiz var mı? Kimi çok memnun öneriyor kimisi hiç memnun kalmamış.Ne zormuş bu işler ya

Canım beni yanlış anlamazsan eğer, gebelik gerçekleştikten sonra doğum paketleri hakkında araştırma yapman daha doğru olmaz mı? Şimdiden biraz fazla germiyor mu seni :)

X