Ankara kadın doğum

Nurayyysss

Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2018
8
4
29
Kızlar merhaba Ankara’da Doğum yapan yada yapacak olan arkadaşlar yeni taşındım gebelik takibi ve Doğum için önerebileceginiz hastane ve doktor var mı?

Merhaba ben Ankara da değilim ama uzun süredir takip ettiğim bir doktor var özelde. Yard. doçent dr. Zahide Küçük. Orada olsam gitmek isterdim ☺

Çok pahalı ama zahide hanımın oldugu hastane 🙁
Öyle ama değer bence işini çok güzel yapıyor helal olsun doğum yapmaktan korkuyorum ama onun videolarını izlemek bile cesaretlendiriyor umarım siz de size uyan güzel bir doktor bulabilirsiniz ☺

Özeller çok pahalı uygun olan özeller var mı acaba ki. Altındağ Karapürçek tarafındayım
Canım evet özeller pahalı paket alırsan aslında uygun oluyor.. yenimahallede ortadoğu hastanesi var sadece doğum 3.500 civarı şu an için benim duyduğum en uygun özel..

Canım evet özeller pahalı paket alırsan aslında uygun oluyor.. yenimahallede ortadoğu hastanesi var sadece doğum 3.500 civarı şu an için benim duyduğum en uygun özel..
Natomed diye bi hastane varmış orası da 2500 müş Taner Akçal diye bir doktor varmış yorumlar fena değil ama bilemiyorum tabi hastane nasıldır

sana yakın olarak ankara tıp var askerlik şubesine yakın, ankara hastanesinde inip oraya yürürsün veya taksiye binersin onun dışında hacettepe de sana yakın birde ibni sina var oranin doğumu nasıl bilmiyorum ama diğer hastaneler evine uzak kalıyor

sana yakın olarak ankara tıp var askerlik şubesine yakın, ankara hastanesinde inip oraya yürürsün veya taksiye binersin onun dışında hacettepe de sana yakın birde ibni sina var oranin doğumu nasıl bilmiyorum ama diğer hastaneler evine uzak kalıyor
ANkara tıpa gittim ama hiç memnun kalmadım hep ilgisiz asistanlar. Zekai tahirde yakın aslında ama orası hakkında bi bilgin var mı

Yaa gerçekten mi. Özellerden çok uçuk olmayan tavsiye ettiğin bi yer var mı peki
yok ben lokman hekime gitmistim ama diyelim bi paket aldın ve gebelikte baska rahatsizligin cıktı kadin dogum baska bölümle beraber çalışması gerekiyo ama dogum paketi bunu karsilamiyo ayrica bebegin küvez ihtiyaci olursa hastanede kuvez varsa cok pahalı oluyo kuvez yoksa yeni dogmus bebegi ambulansla boş kuvez olan hastane aramak zorunda kalabiliyosun. hayatta ne zaman ne olacagi belli olmuyo benim hamileliklerim dogumum sorunlu geçtiği için bunlari düşünerek özel tercih etmedim ki 2 cocugum var ikisininde kuvez ihtiyaci oldu hamileykende bunu ön görme şansın olmayabilir

yok ben lokman hekime gitmistim ama diyelim bi paket aldın ve gebelikte baska rahatsizligin cıktı kadin dogum baska bölümle beraber çalışması gerekiyo ama dogum paketi bunu karsilamiyo ayrica bebegin küvez ihtiyaci olursa hastanede kuvez varsa cok pahalı oluyo kuvez yoksa yeni dogmus bebegi ambulansla boş kuvez olan hastane aramak zorunda kalabiliyosun. hayatta ne zaman ne olacagi belli olmuyo benim hamileliklerim dogumum sorunlu geçtiği için bunlari düşünerek özel tercih etmedim ki 2 cocugum var ikisininde kuvez ihtiyaci oldu hamileykende bunu ön görme şansın olmayabilir
Çok haklısın bu sebepten bende paketleri çok mantıklı bulmuyorum. Nerde yaptın sen doğumlarını memnun kaldın mı

Zahide hanım gerçekten işinin ehli biri fiyatı pahalı ama korkularınız varsa kesinlikle ona gitmenizi öneririm terapist gibi kadın

Kendisi tekkelime mükemmel bir insan gece gündüz arıyorum insanın ses tonu hicmi değişmez. Ben biraz korktuğum için hamilelikten kesinlikle muhteşem bir doktor seçtiğimi düşünüyorum. Burda bazı arkadaşlar şikayetçi olmuş ama kadın yoğun herkes ona gitmek istiyor geleni kapıdanmı çevirsin. Cevirse bu seferde bizi muayene etmedi diye dert yanacaksınız. Ayda kaç kişiye bakıyor hepsini nasıl aklinda tutucak insanlarda bir alem ya

X