Ankara kadın hastalıkları ve doğum yardıımmm👐

Ayseeekkk

Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2022
159
121
25
Merhabaaa Kızlar 🌼
Kadın hastalıkları doktoru arıyorum kaç gündür bakınıyorum sizlerde fikirlerinizi paylaşırsanız sevirimm doktorum var ama başka doktora daha muayene olmak istiyorum
Ankara da arıyorum doktoru gidip memnun kalanlar yardımcı olursa çok sevinirim
Şimdiden herkese çok teşekkürler 💖

Merhabaaa Kızlar 🌼
Kadın hastalıkları doktoru arıyorum kaç gündür bakınıyorum sizlerde fikirlerinizi paylaşırsanız sevirimm doktorum var ama başka doktora daha muayene olmak istiyorum
Ozelemi gidiyorsunuz ?

Gebelik için femera kullandım iki ay ama sonuç yok doktorum bir sorunun yok dedi bütün tahlilleri yaptık eşimde de bir problem yok ama başka doktora gitmek istiyorum emin olabilmek için
Anladım ben vajinal enfeksiyon için bir doktora gittim yüzüncü yıl hastanesinde (özel hastane) ve asla memnun kalmadım o doktora gitme diye uyarıda bulunacaktım ama senin problem farklıymış zaten. İnsallah gönlüne göre olur hersey 🌸

Anladım ben vajinal enfeksiyon için bir doktora gittim yüzüncü yıl hastanesinde (özel hastane) ve asla memnun kalmadım o doktora gitme diye uyarıda bulunacaktım ama senin problem farklıymış zaten. İnsallah gönlüne göre olur hersey 🌸
Amiiinn inşaALLAH canım💖💖
bazen özel olsa bile doktorlar iyi olmuyor maalesef sana da çok geçmiş olsuunn🌼

Canımm sende mi gebelik oluşması için mi gidiyorsun hemen bakacağım doktora çok teşekkürlerr💖💖
Evet canımm.. öyle ilgili ve o kadar bilgili bir doktorki insana ne yapması gerektiğini en açık ve netliğiyle aktarıyor öbürleri boşa zaman kaybı dediğim gibi kaç saatlik yol geliyorum ve buna değiyor

Merhabaaa Kızlar 🌼
Ben Dr Hülya Kula ya bir çok kez muayeneye gittim hamileliğimde. Şimdi tüm arkadaşlarıma öneriyorum çok ilgili güler yüzlü bir doktor. Ben tedavi süreci geçirmedim kendisiyle ama gebelik öncesi takip de yapıyor sanırım. İmkanınız varsa muayene olmanızı tavsiye ederim o zaman söylediklerimi daha iyi anlarsınız. İnşallah gönlünüze göre nasip olsun herşey ☺️

Merhabaaa Kızlar 🌼
Cebeci tıp fakültesi hastanesi Op.dr coşkun umit derim hem hastalara özenerek dinleyerek gercekten değer vererek tedavi ediyor kendim onun hastasıyım ne zaman birsey olsa ona giderim googledan arastirabilirsiniz TV'ye de çıktı kendisi gebe kalayım direk ona gidicem tek memnun kaldigim saygi duyduğum drdur kendisi

X