Ankara Kitap Fuarı

feyzan eslem

Mağdur bir çocuğa Koruyucu Aile olun.
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2009
744
1.163
ANKARA -AA- Türkiye Diyanet Vakfı tarafından düzenlenen Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı, 28 Ağustos Cuma günü Ankara Kocatepe Camii, 29 Ağustos Cumartesi günü de İstanbul Sultahahmet Camii avlularında açılacak.
Vakıf Genel Müdürü Süleyman Necati Akçeşme, vakfın çeyrek asrı aşkın bir süredir Sultanahmet ve Kocatepe Cami fuar alanlarını bir kültür merkezi haline dönüştürme amacını sürdürdüğü nü, fuarla yazarları, yayıncıları, okurları ve ziyaretçileri bir araya getirerek büyük organizasyonlara imza attığını belirtti.
Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı'nın 28 Ağustos Cuma günü saat 12.00'de Kocatepe Camii, 29 Ağustos Cumartesi günü de saat 13.00'de Sultanahmet Camii avlularında açılacağını bildiren Akçeşme, ziyaretçilerin 15 Eylüle kadar fuarları gezebileceğini kaydetti. Akçeşme, Ankara'daki fuarda 65 stantta 85 yayınevi, İstanbul'da ise 125 stantta 150 yayınevinin okuyucuyla buluşacağını kaydetti.
Fuar süresince ziyaretçilere kafeteryalarda akşamları sıcak ve soğuk çay, meşrubat verileceğini belirten Akçeşme, yayınevlerinin de yazarlarla okuyucu buluşturarak imza günleri düzenleyeceğini ifade etti. Akçeşme, ayrıca yayınevlerinin eserlerini yüzde 25 ila yüzde 50 indirimle satış satacağını duyurdu.
Fuarlar, her gün saat 10.00'dan 23.00'e kadar ziyaret edilebilecek.
 

pinaran

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2011
1.955
8
Ankara kitap fuarları nedense bi yavan geçiyor, İzmir'dekilerle kıyaslanamayacak kadar sönük, ama olsun, yavaş yavaş düzelir herhalde..