Gelin Makyajı Ankara MAC de gelin makyajı yaptıranlar yardımmm!!

gibigibiyim

Guru
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2014
13.035
22.234
Arkadaşlar yakında kardeşimin düğünü olucak geçen yıl nisanda taurus mac den Okan Bey e yaptırmıştım makyajımı.. dışarda yapmıştı, yanımdaki arkadaşlarımın, kardeşimin de makyajını paket olarak yapmıştı güzel bi fiyata.. resmen dillere destan bi makyaj çıkmıştı.. Yakında kardeşimin düğünü var yine gelin makyajını ona yaptırmak istedik (tabiki benimkini de :) Ama şimdi kendisi taurus da değil.. numarasını da kaybettim.. gelin makyajı için soruyorum deyince ordaki arkadaşlar biz yapalım falan diye aklımıza girmeye çalıştılar nerde olduğunu da söylemediler.. Mac Okan beyle iletişimde olan nerde olduğunu bilen lütfen bana yardımcı olabilir mi.. Ya da başka bi önerisi olan var mı lütfen acil yardımcı olur musunuz??

merhaba, hiç bir zaman ayrıldıkları yerden soylemezler zaten nereye gittiğini kendi müşterilerini kaçırmamak için. sosyal medyadan bulmaya çalışın macin sayfalarına bakın, sosyal hesabı varsa illaki bir takibi beğenisi fotosu vs vardır. yada avm deki mace gidip ısrarla sorun ben buraya yaptırmak istemiyorum deyin. yada makyaj fırçalarım (yada kötü izlenim olmadan onda kalabilecek her hangi birşey) okan beyde kaldı deyin yerini sorun bu da bir taktik :KK70:

Arkadaşlar yakında kardeşimin düğünü olucak geçen yıl nisanda taurus mac den Okan Bey e yaptırmıştım makyajımı.. dışarda yapmıştı, yanımdaki arkadaşlarımın, kardeşimin de makyajını paket olarak yapmıştı güzel bi fiyata.. resmen dillere destan bi makyaj çıkmıştı.. Yakında kardeşimin düğünü var yine gelin makyajını ona yaptırmak istedik (tabiki benimkini de :) Ama şimdi kendisi taurus da değil.. numarasını da kaybettim.. gelin makyajı için soruyorum deyince ordaki arkadaşlar biz yapalım falan diye aklımıza girmeye çalıştılar nerde olduğunu da söylemediler.. Mac Okan beyle iletişimde olan nerde olduğunu bilen lütfen bana yardımcı olabilir mi.. Ya da başka bi önerisi olan var mı lütfen acil yardımcı olur musunuz??

merhabalar bende ankarada macte gelin makyajı yaptırmak istiyorum sizin deneyiminiz olmuş acaba bana yer kişi önerebilir misiniz ?

Merhabalar Ben Okan Bey'e yaptırmıştım kardeşimin makyajını da kendisi yaptı..Biz memnun kaldık..Kentparkta kendisi.. Özel bi durumdan dolayı şu anda ankaradaki çoğu mac personeli de arkadaşım oldu :)

Merhabalar Ben Okan Bey'e yaptırmıştım kardeşimin makyajını da kendisi yaptı..Biz memnun kaldık..Kentparkta kendisi.. Özel bi durumdan dolayı şu anda ankaradaki çoğu mac personeli de arkadaşım oldu :)

Peki önerdiğiniz neresi var ankamal bana yakın diye orayı düşünmüştüm orda önerdiğiniz biri var mı :):)

Peki önerdiğiniz neresi var ankamal bana yakın diye orayı düşünmüştüm orda önerdiğiniz biri var mı :):)
Makyajı mağazada yaptırıcaksanız emre bey(ankamall mağaza müdürü) ve çiğdem hanımı öneririm ama bildiğim kadarıyla dışarı makyaja çıkmıyolar ikisi de.. Dışarıda yaptırıcaksanız da mağaza farketmez zaten direk okan beyi arayın derim :KK66:

macte makyaj yaptırmadan önce (daha doğrusu bu her yer için geçerli ) bir tane mac ürünü (özellikle fondoten) muhakkak deneyin. Ben bir kere öylesine yaptırmıştım ben de sivilce yaptı. Bir arkadaşımda makyaj kustu düğünde çok kötü oldu.

X