Ankara microbilandig yaptıranlar??

rnp06

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2015
4.101
4.021
34
Merhaba kızlar Ankara'da naz üstunere daha oncee işlem yaptıran oldumu evime çok yakın olduğu için tercih etmek durumunda kalcam sanırım çocuktan dolayı uzak yerlere gidemiyorum yaptırıp memnun kalan oldumu merak ediyorum

Merhaba kızlar Ankara'da naz üstunere daha oncee işlem yaptıran oldumu evime çok yakın olduğu için tercih etmek durumunda kalcam sanırım çocuktan dolayı uzak yerlere gidemiyorum yaptırıp memnun kalan oldumu merak ediyorum
Ben ankarada degilim ama microblading yaptiran ve pisman olan biri olarak tecrubemi paylasmak istiyorum ben yaptirdigimda 2019 yiliydi hala izleri var alttan kotu durmuyo ama kaş seklimi degismek istiyorum degistiremiyorum sırıtıyo vee kesinlikle kesiklerin izleri kaliyor cizik cizik duruyo cok yakindan inceleyince o donem cok memnun kalmisdim ama sonra pisman oldum bi uzmana gosterdim bu izleri sende yine a kalmis cok iyi birine yaptirmissin belli dedi demekki iz kalmasi normal cok ihtiyaciniz yoksa yaptrmayin derim ben

Ben ankarada degilim ama microblading yaptiran ve pisman olan biri olarak tecrubemi paylasmak istiyorum ben yaptirdigimda 2019 yiliydi hala izleri var alttan kotu durmuyo ama kaş seklimi degismek istiyorum degistiremiyorum sırıtıyo vee kesinlikle kesiklerin izleri kaliyor cizik cizik duruyo cok yakindan inceleyince o donem cok memnun kalmisdim ama sonra pisman oldum bi uzmana gosterdim bu izleri sende yine a kalmis cok iyi birine yaptirmissin belli dedi demekki iz kalmasi normal cok ihtiyaciniz yoksa yaptrmayin derim ben
Su an. Bı fotonuz varmı merak ettim yani şu an bende memnun kalırım yaptırınca ama beni ilerisi korkutuyor hep bende foto atayım bakın simetrisi bozuk araları bslosluklu bı Kasım var

Bu sol.kasim sagin şekli biraz daha farklı 🤭

Eklentiler

• IMG_20220730_110845.jpg
    IMG_20220730_110845.jpg
    74,4 KB · Görüntüleme: 143
Su an. Bı fotonuz varmı merak ettim yani şu an bende memnun kalırım yaptırınca ama beni ilerisi korkutuyor hep bende foto atayım bakın simetrisi bozuk araları bslosluklu bı Kasım var
Fotografla belli olmaz canim cizikler ama bildigin hani biyerin cizilir iz kalir ya minik minik ole izler var kaşların altinda kaliyo ama ben aynada yakindan goruyorum ve beni rahatsiz ediyor

Bu sol.kasim sagin şekli biraz daha farklı 🤭
Koyu gri sekilde boyalar var bak 2019 yilinda yaptirdim diyorlar ki bazi tenlerde 1 yil kalir boyalar cikmis olur 1 yil sonra diyorlar yok cikmiyor kesinlikle cikmiyoorrr Allahtan kullandigi boya kaliteliymis bi arkadasim baska bi merkezde yaptirdi boya yeşerdi bide yagli bi cildin varsa o boya icerde dagiliyo benimkisi daginik hafif ama cok belli degil Allahtan

Son 4 aydir bi kaş serumu kullaniyorum muntazam sekillendirdi kaslarimi ben babaannemi kaybettigimde kaşlarim ayni saçkıran gibi dokuldu ondan yaptirdim microblading kullandigim kaş serumun fotosunu ekledim gratislerde var belli zaten batadir kullaniyorum anlarsin fotodan bi dene istersen

Eklentiler

• 20220730_114750.jpg
    20220730_114750.jpg
    44,7 KB · Görüntüleme: 141
Son 4 aydir bi kaş serumu kullaniyorum muntazam sekillendirdi kaslarimi ben babaannemi kaybettigimde kaşlarim ayni saçkıran gibi dokuldu ondan yaptirdim microblading kullandigim kaş serumun fotosunu ekledim gratislerde var belli zaten batadir kullaniyorum anlarsin fotodan bi dene istersen
Bakayım tşk ederim benm cildim de kuru baya uzun süre çıkmaz gbi geliyor kasımı ekledim fotosunu 🤭

Ankara’da gideceğiniz tek adres Cansu Durkun Olmalı
Ve kesinlikle kaşınıza Microblading yaptırmayın.O jiletmiş kaşın içerisinde kesikler atılıyormuş.En sağlıklı olanı cihaz İle yapılan kıl tekniği onu tercih edin diyorlar

Eklentiler

• 1731660D-1089-4E4B-86A9-DFE87ABE251C.jpeg
    1731660D-1089-4E4B-86A9-DFE87ABE251C.jpeg
    72,7 KB · Görüntüleme: 123
Merhaba Ben feyza ogut e yaptirdim pudralama islemi olarak geciyor benimki, Baya memmunum cayyolu tarafinda kendisi

Cansu durkun önerilmis oraya dudagimi yaptirmistim memmun kaldim

X