Ankara, Samsun ve Çevresinde Çikolata kisti ameliyatı için doktor önerisi

malefiz9

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2016
75
21
35
Kızlar merhaba Ankara, Çorum, Samsun ve çevre illerde çikolata kisti ameliyatı olup memnun kaldığınız doktorları önerir misiniz? Sağlı sollu çikolata kistlerim var biri 9 diğeri 8 cm olmuş. çocuğum yok çocuk istiyorum ama kistler yüzünden olmuyor. doktorlar ameliyat olmadan tüp bebek bile olmaz diyorlar. Ameliyat içinde doktor araştırmasındayım. İyi bir doktor olsun istiyorum yumurtalıklarımdan en az tahribatla çıkmam lazım yardımcı olur musunuz?

hangi doktormuş o ablamda da çikolata kisti vardı ilk evlendiğinde 3 kez hamile kaldı 1i düştü 2 si kalp atışı alınamadığı için alındı şuanda 2 tane kızı var normal yollardan oldu ikiside

tabiki tedavinizi olun ama doktorun dediklerine bakıp umutsuzluğa kapılmayın iyi bir doktor bulun kendinize

tabiki tedavinizi olun ama doktorun dediklerine bakıp umutsuzluğa kapılmayın iyi bir doktor bulun kendinize
İyi Bir doktor araştırıyorum ama pek bir şey bulamadım. kistlerin boyutu yüzden olmayacağını söylüyor sanırım ve 3 yıldır olmadı malesef. Bekledikçe de büyümeye devam ediyor.

İyi Bir doktor araştırıyorum ama pek bir şey bulamadım. kistlerin boyutu yüzden olmayacağını söylüyor sanırım ve 3 yıldır olmadı malesef. Bekledikçe de büyümeye devam ediyor.
umarım kısa zamanda bulursunuz iyi bir doktor ve bebeğinize kavuşursunuz bizimde olmuyor malesef 3,5 yldır evliyiz.

Sperm sayısı arttırmak için çakşır suyu, keçiboynuzu pekmezi ve zeytinyağlı incir kürü iyi geliyor diye biliyorum
hepsini denedik canım br faydası olmadı malesef normal yolla gebelik elde edemedik aslında çok çok az bir sayıda deil ama nasip buda bizim sınavımız demek ki?

hepsini denedik canım br faydası olmadı malesef normal yolla gebelik elde edemedik aslında çok çok az bir sayıda deil ama nasip buda bizim sınavımız demek ki?
Arı sütü ve karışımlarını da kullanın. Bunların en az üç ay kullanılması gerekiyor diye biliyorum tabi zaten araştırmışsındır eminim ki. bende öyle düşüyorum nasip olmayınca olmuyor olacağı varsa da önüne geçilmiyor. Allah yardımcımız olsun en kısa zamanda bizimde bebişlerimiz olur inşallah :emir_bebek:

Arı sütü ve karışımlarını da kullanın. Bunların en az üç ay kullanılması gerekiyor diye biliyorum tabi zaten araştırmışsındır eminim ki. bende öyle düşüyorum nasip olmayınca olmuyor olacağı varsa da önüne geçilmiyor. Allah yardımcımız olsun en kısa zamanda bizimde bebişlerimiz olur inşallah :emir_bebek:
Amin canım inşAllah biz şuanda 3.tüp bebk tedavimize başlıcaz Allah kısmet ederse

İlk olacak daha önce herhangi bir işlem yapılmadı aşılama hsg falan yapılmadı önce ameliyat dendi sonra hem tüp bebek olur mu bilmiyorum. Doktor bulabilirsem başlıcam
hayırlısı olsun hakkınızda stres yapmayın sakın stres bu durumda en büyük düşman sakin olun ve hep olumlu düşünün aklınızdan kötü düşünceleri çıkarın

hayırlısı olsun hakkınızda stres yapmayın sakın stres bu durumda en büyük düşman sakin olun ve hep olumlu düşünün aklınızdan kötü düşünceleri çıkarın
Stressiz günüm yok gibi bir şey hem iş stresi hemde bebek aklımdan hiç çıkmıyor çok uğraşıyorum düşünmeyim diye ama olmuyor tam unuttum diyorum biri soruyor ya da birinin hamilelik haberi geliyor yine aklıma düşüyor

Stressiz günüm yok gibi bir şey hem iş stresi hemde bebek aklımdan hiç çıkmıyor çok uğraşıyorum düşünmeyim diye ama olmuyor tam unuttum diyorum biri soruyor ya da birinin hamilelik haberi geliyor yine aklıma düşüyor
çok iyi anlıyorum seni mümkün olduğunca sakin kalmaya çalış en azından

X