Gebeliğe Hazırlık Ankara şehir hastanesi Rahim filmi yardımcı olun lütfen

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Elifkskl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2019
2.174
977
Kızlar merhaba bugün şehir hatanesine gidip rahim filmi için randevu verdiler yarın usg ve virüs testi pazartesi de film çekilecek orada çektirenler var mı nasıl bir işlem kaç dk sürüyor yardımcı olun lütfen

Ben rahim filmi yaptırmadım ama jinekolojik muayeneye falan oraya gidiyordum. Rahim filminden önce niye virüs testi yapıyorlarmış ki

Kızlar merhaba bugün şehir hatanesine gidip rahim filmi için randevu verdiler yarın usg ve virüs testi pazartesi de film çekilecek orada çektirenler var mı nasıl bir işlem kaç dk sürüyor yardımcı olun lütfen
İzlem cok kisa suruyor.acisiz bir islem.kasiklara kisa surelik bir kramp girior ama hemen geciyor

Hayir ilacla ne alakasi var yahu!! Eger siz korona hastasi iseniz doktora bulastirmamaniz icin. Yani biraz dusunurseniz bu sonucta bir islem. Neden risk alsinlar!!
O ne alaka muayne olurken geçmiyor mu bu vajinal dan gecen bsy değil sonuç da kan alan doktorun canı yok mu öyle olsa en başta alınır filmi çekecek olan dr ne özelliği var

Ben iki gün önce çektirdim anestesiz hiç test fln yapmadılar siz anestezili mi olacaksınız

Canım öncelikle bebeğim hayırlı olsun hsg filmini ankara şehir hastanesinde çektirdin mi konu üzerinden baya zaman geçmiş ama nasıldı cihaz ben 3 yıl önce eski bir makina ile çekildim ve çok acı çektm şehir hastanesi çekilen alet nasıl bilgi verirmisin?
Benim 3 düşüğüm var 1 yıldır da olmuyo inşallah olur

X