Ankara TDV 29 Mayıs Hastanesinde Doğum Yapan?

janedoe5

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2012
12
0
Merhabalar,

Forumda hastaneyle ilgili fazla mesaj bulamadığım için yeni bir başlık açmayı istedim. Ankara TDV 29 Mayıs Hastanesinde yakın zamanda doğum yapan varsa bize tecrübelerini ve görüşlerini aktarırsa memnun olurum :)

29 mayıs ankara hastanesi ile ilgili araştırma yaparken sizin açtığınız konuyu gördüm. ben özel sağlık sigortası yaptırmıştım, doğumu karşılaması için ama 1 yıl dolmadan hamile kaldım ve hastane arıyorum. hem güzel, hem fiyatı makul olan. 29 mayıs fiyat olarak uygun ancak doktorları nasıl, doğum nasıl bilemiyorum. anladığım kadarıyla doktorlar normal doğuma girmiyolarmış, gece kim varsa o giriyormuş, bu da beni tereddütte bıraktı. sizin bilginiz var mı ve hangi doktoru düşünüyorsunuz?

29 mayıs ankara hastanesi ile ilgili araştırma yaparken sizin açtığınız konuyu gördüm. ben özel sağlık sigortası yaptırmıştım, doğumu karşılaması için ama 1 yıl dolmadan hamile kaldım ve hastane arıyorum. hem güzel, hem fiyatı makul olan. 29 mayıs fiyat olarak uygun ancak doktorları nasıl, doğum nasıl bilemiyorum. anladığım kadarıyla doktorlar normal doğuma girmiyolarmış, gece kim varsa o giriyormuş, bu da beni tereddütte bıraktı. sizin bilginiz var mı ve hangi doktoru düşünüyorsunuz?

merhaba,

benimde hastane hakkında çok bilgim yok, genelde bu forumda yazılanlardan Nesrin Hanım'ın ve Hülya Hanım'ın iyi olduğunu okudum doktorlardan. Yenidoğan yoğun bakımı olması ve fiyatlarının uygun olması bana da makul geliyor. Detay bilgim yok malesef. Ben şimdilik yüzüncü yıl hastanesine Dilek Özdur'a gidiyorum, doktorum iyi ama onunlada konuştum, eğer 37. haftadan erken doğum olursa (hatta bazen 37. haftada bile) büyük hastanelere yönlendiriyoruz burda doğuma alamıyoruz dedi.. İnşallah öyle sıkıntılarımız olmaz da..bakalım..

X