Ankara tüp bebek doktor önerisi

Meryemyildiz

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2020
69
55
35
Merhaba 32 yasindayim bir buçuk yıllık evliyim 14 aydır bebek yapmayı deniyoruz. Amh 1,04 fsh 14 eşimin değerleri gayet iyi. Artık tüp bebeğe karar verdik Ankara'da tavsiye ettiğiniz bir doktor var mı

Ben Ankarada kasım ayında Prof dr Murat Sönmezerde tedavi gördüm eşimde bi sıkıntı yok benim amh 0,99 ve haşimatom vardı hocayada ikinci denememde buldum gittim şu an 8 haftalık gebeyim ikizlerim var çok şükür 🧿🙏🏻🙏🏻 gönül rahatlığıyla gidebilirsin tavsiye ederim.

n bundan 3 yıl önce başkent üniversitesi hastanesinde göğşen önalan hocama yaptırdım. Çok şükür ilk denemede tuttu oğlum şuanda 3 yaşında mükemmel bir doktor abi ve psikolog gerçekten sizi çok iyi anlıyor ve ona göre tedavinizi uyguluyor

Ben Ankarada kasım ayında Prof dr Murat Sönmezerde tedavi gördüm eşimde bi sıkıntı yok benim amh 0,99 ve haşimatom vardı hocayada ikinci denememde buldum gittim şu an 8 haftalık gebeyim ikizlerim var çok şükür 🧿🙏🏻🙏🏻 gönül rahatlığıyla gidebilirsin tavsiye ederim.
Benim doğumdan sonra tiroidlerimde sıkıntı çıktı zehirli guatr var 5 gündür ilaç kullanıyorum ve pcos var doktorunuz her hangi bir şey söyledi mi rahatsızlığınız ile ilgili

Benim doğumdan sonra tiroidlerimde sıkıntı çıktı zehirli guatr var 5 gündür ilaç kullanıyorum ve pcos var doktorunuz her hangi bir şey söyledi mi rahatsızlığınız ile ilgili
benim sadece amh düşük adetten sonra rah,m film, çek,lecek. bildiğim başka bir rahatsızlığım yok. eşimde hiç bir sıkıntı yok 15 ay oldu. hala tık yok. biraz para biriktirdik biraz da kredi çekicez tüp bebek yaptırıcaz. ankara şehir hastanesinde yapıyorlarmış ama bilmiyorum iyi midir?

n bundan 3 yıl önce başkent üniversitesi hastanesinde göğşen önalan hocama yaptırdım. Çok şükür ilk denemede tuttu oğlum şuanda 3 yaşında mükemmel bir doktor abi ve psikolog gerçekten sizi çok iyi anlıyor ve ona göre tedavinizi uyguluyor
aynı hastanede Hulusi hocatı da çok övmüşler. sizce hangisi daha iyi. birde fiyat bilgisi alabilir miyim özelden? teşekkür ederim ilgniz için

Merhaba 32 yasindayim bir buçuk yıllık evliyim 14 aydır bebek yapmayı deniyoruz. Amh 1,04 fsh 14 eşimin değerleri gayet iyi. Artık tüp bebeğe karar verdik Ankara'da tavsiye ettiğiniz bir doktor var mı
Ben Esra Çabuk Cömert e gittim.Doğumum 1 ay önce gerçekleşti. Kendisinden gayet memnun kaldım Cansu ma kavuşmama vesile oldu. Darısı başınıza inşallah

Memorial hastanesi Aygül Demirol. Ankara'da birçok merkez ve doktorla denemiş zor bir tüp bebek hastası olarak tavsiye edebileceğim tek isim. Insallah herşey gönlünüzce, kolayca olur...
Teşekkür ederim Rabbim tüm isteyenlere hayırlı evlatlar versin inşallah

X