Lazer Epilasyon Ankara'da Alexandrite Öneri

pixim

Guru
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2010
1.358
17
Merhaba Kızlar,

Ben yıllar önce (2014 yılında) yine buradan bir öneriyle Alexandrite cihazıyla birkaç seans koltuk altı, paket ve alt bacak için epilasyona gittim. Gittiğim yer kızılayda Diem Epilasyondu. Çokta memnun kalmıştım fakat maddi sebeplerden dolayı devam edemedim. Tekrar başlayacağım ve yine Alexandrite cihaz arıyorum. Bacaklarım ve koltuk altım neredeyse bitti diyebilirim. Daha önce gittiğim yer kapanmış sanırım. Numaralarından ve internetten bulamadım. Sizlerden yeni yer önerisi almak istiyorum. İnternette araştırıyorum fakat karşıma sürekli buz lazer çıkıyor. Ben yine Alexandrite istiyorum çünkü kıllarım çok hızlı cevap vermişti. Paket fiyat verebilecek bir yer önerirseniz ayrıca çok sevinirim. Birkaç yer buldum fakat tüm bacak için tek seansta 400-500 arası istiyorlar.

Ozel clnc medilifea gidebilirsin ben buz lazer yaptiriyorum ama alexandrite candela onayli cihaz var buz lazerde baya etkili oneririm

Ben lazerimi ozel clnc medilife da bitirdim kizilayda.Seanslarim bitti paketleri var klinigi arayip bilgi alirsaniz fiyat hakkinda daha iyi olur.Lazer 8 seans surdu tum vucut icin gittim %80 azalmam oldu.Killarim siyah tenim acik renkli oldugu icin alexandrite yaptirdim.

Ben lazerimi ozel clnc medilife da bitirdim kizilayda.Seanslarim bitti paketleri var klinigi arayip bilgi alirsaniz fiyat hakkinda daha iyi olur.Lazer 8 seans surdu tum vucut icin gittim %80 azalmam oldu.Killarim siyah tenim acik renkli oldugu icin alexandrite yaptirdim.

Kuzum bende clnc medilife gittim alexandrite yaptırdım inanamazsınız yüzüm BERBAT durumda çok çok çok arttı erkek gibiyim kıllar hem arttı hem siyahlaştı böyle bir durumu göz önğne alıp temkinli gitmediler boynuma kadar yayılmasına sebep oldular. Kesinlikle önermiyorum. 2 gün sknra görüşmeye gideceğim bakalım tepkileri nasıl olacak telafi mi etmeye çalılacaklar yoksa bizene diyip çekilecekler mi ? Yanımda olacaklar mı buradan size yazarım ama o zamana kadar keainlikle önermiyorum

Ve inanınki çok fazla reklam yapan bir kurum yorum yapıp önerenlerin sayfalarını incelerseniz hep aynı kurumu övmüşler yaptıkları işlemlerle ilgili sayfalarda kızlar sakın diyorum bak yüzüm berbat durumda üst kolum desen öyle isteyene özelden foto atabilirim. Vücuda devam ediyorum henğz tüm bacak kol altı ve genital 2 seans yaptık. Özel günüm bitince 3. Seansıma giricem ama 2 seans yapmamıza rağmen bariz bir azalma yok. Benim anlamdığımda bu oysaki ince çalışıyor yapan yüzü geçtim vücudumda bi azalma beklerdim. Neyse belki 2 seans oldu diye böyledir. Gelişmeleri sürekli yazıcam burdan. Bide 2 seans yapmamıza rağmen genitalde hala hiç 1 kez bile dökülmeyen yerler var. Ama en önemlisi yüze 3 sean yaptırdım ve yüzüm boynum mahfoldu. Boyna atış yaomayın demiştim bişi olmaz artmaz dediler boynum berbat durumda yüz için lazeri bırakcam iğneliye başlıycam. Yüz ve üst kol için ikisi de çok arttı çünkü. Onların oafasını ödememiştim bakalım ticarethane mantıpıyla parayı vermemek istemiyecekler mi yoksa maduriyetimin giderilmesi için yardımcı mı olacaklar 2 gin sonra hazarım ben unutursam mesaj atabilirsiniz. Görüşürüz kızlar

Bu arada alexandrite candela cihazları. Bir de yüzün 3. Seansının kontrol seansında buz lazer yaptılar ama ben yğz için ikisinden de hiç memnun değilim sorunuz olursa yazmaktan sormaktan hiç çekinmeyin. İnanmayan okursa buluşup gösterebilirim yüzümü omzumu ben yandım siz yanmayın. 4 ay içinde düğünüm olacak ben azalsın diye gittim ama erkek gibi oldum şuanda. Ve inanın çok zor durumdayım bi kaç gün sonra sözlüm gelecek napıcaöı şaştım iğneliye başlayım diyorum ama özel günüm ağlıycam iğneli hem çok acılı ve hemde çok pahalı. Üstelik clnc medilefe paramı verecek mi emin değilim ama vermezlerse sağlık bakanlığına şikayette buluncam ve bu gibi durumlarda çok ilgileniyomuş sağlık bakanlığı inşallah hiç bir tatsızlık yaşanmadan bir sağlık kuruluşu nezaketinde önemli olan para değil yaptıpımız hatayı gidermek derler yazıcam yine kızlar

Ve inanınki çok fazla reklam yapan bir kurum yorum yapıp önerenlerin sayfalarını incelerseniz hep aynı kurumu övmüşler yaptıkları işlemlerle ilgili sayfalarda kızlar sakın diyorum bak yüzüm berbat durumda üst kolum desen öyle isteyene özelden foto atabilirim. Vücuda devam ediyorum henğz tüm bacak kol altı ve genital 2 seans yaptık. Özel günüm bitince 3. Seansıma giricem ama 2 seans yapmamıza rağmen bariz bir azalma yok. Benim anlamdığımda bu oysaki ince çalışıyor yapan yüzü geçtim vücudumda bi azalma beklerdim. Neyse belki 2 seans oldu diye böyledir. Gelişmeleri sürekli yazıcam burdan. Bide 2 seans yapmamıza rağmen genitalde hala hiç 1 kez bile dökülmeyen yerler var. Ama en önemlisi yüze 3 sean yaptırdım ve yüzüm boynum mahfoldu. Boyna atış yaomayın demiştim bişi olmaz artmaz dediler boynum berbat durumda yüz için lazeri bırakcam iğneliye başlıycam. Yüz ve üst kol için ikisi de çok arttı çünkü. Onların oafasını ödememiştim bakalım ticarethane mantıpıyla parayı vermemek istemiyecekler mi yoksa maduriyetimin giderilmesi için yardımcı mı olacaklar 2 gin sonra hazarım ben unutursam mesaj atabilirsiniz. Görüşürüz kızlar
Geçmiş olsun bende sizin söyleminize göre reklam yapıyorum o zaman tüm işlemlerimi tek kurumda yaptırdığım için Mehmet Beyinde yaptığı işlemlerden hiç şikayetçi olmadığımdan öneriyorum. 1 yıl 3 ayda bitti benim lazerim yüz tüm vücut komple lazere gittim gül hanım ilgilendi benimle ozaman.%80 azalmam oldu sizin adınıza üzüldüm gidin görüşün lütfen hakkınız demek ki olabiliyor böyle şeyler.Her hastada aynı başarı yakalanmıyor demek ki.Sizinle kim ilgileniyordu?

Geçmiş olsun bende sizin söyleminize göre reklam yapıyorum o zaman tüm işlemlerimi tek kurumda yaptırdığım için Mehmet Beyinde yaptığı işlemlerden hiç şikayetçi olmadığımdan öneriyorum. 1 yıl 3 ayda bitti benim lazerim yüz tüm vücut komple lazere gittim gül hanım ilgilendi benimle ozaman.%80 azalmam oldu sizin adınıza üzüldüm gidin görüşün lütfen hakkınız demek ki olabiliyor böyle şeyler.Her hastada aynı başarı yakalanmıyor demek ki.Sizinle kim ilgileniyordu?

İnanın ki vebal almak istemem kimin reklma yaptığını Allah bilir. Ben sadece yaşadıklarımı anlatıyorum ki benim yaşadıklarımı yaşasın istemem.. Bana da gül yaptı ki Gül ü çok severim ama inanın bu çok sinirimi bozuyo 1 ay içinde nişan 4 ay falan sonra düğünüm olcak inşallah. Bir de ben yüzümü alamıyorum sivilce falan oluyo napıcam hiç bilmiuorum şu 4 ay içinde hemen iğneliye başlamam lazım o da çok masraflı ve çok acılı çok zor durumda kaldım bu da canımı çok sıkıyo napıcamı şaşkım kpss ye gircem 10 gün sonra ona çalışamıyorum sinirden, konuşmaya da gidemiyorum sınav yüzünden

Bu arada alexandrite candela cihazları. Bir de yüzün 3. Seansının kontrol seansında buz lazer yaptılar ama ben yğz için ikisinden de hiç memnun değilim sorunuz olursa yazmaktan sormaktan hiç çekinmeyin. İnanmayan okursa buluşup gösterebilirim yüzümü omzumu ben yandım siz yanmayın. 4 ay içinde düğünüm olacak ben azalsın diye gittim ama erkek gibi oldum şuanda. Ve inanın çok zor durumdayım bi kaç gün sonra sözlüm gelecek napıcaöı şaştım iğneliye başlayım diyorum ama özel günüm ağlıycam iğneli hem çok acılı ve hemde çok pahalı. Üstelik clnc medilefe paramı verecek mi emin değilim ama vermezlerse sağlık bakanlığına şikayette buluncam ve bu gibi durumlarda çok ilgileniyomuş sağlık bakanlığı inşallah hiç bir tatsızlık yaşanmadan bir sağlık kuruluşu nezaketinde önemli olan para değil yaptıpımız hatayı gidermek derler yazıcam yine kızlar
Kaç seans gittiniz ki toplam ben de aynı klinikteydim ve hiç böyle sıkıntılarım olmadi yüz bolgesi benimde geç bitti ama yani azaldı ki erkek gibi sakalıydım yani.Alexandrite ile bitti

İnanın ki vebal almak istemem kimin reklma yaptığını Allah bilir. Ben sadece yaşadıklarımı anlatıyorum ki benim yaşadıklarımı yaşasın istemem.. Bana da gül yaptı ki Gül ü çok severim ama inanın bu çok sinirimi bozuyo 1 ay içinde nişan 4 ay falan sonra düğünüm olcak inşallah. Bir de ben yüzümü alamıyorum sivilce falan oluyo napıcam hiç bilmiuorum şu 4 ay içinde hemen iğneliye başlamam lazım o da çok masraflı ve çok acılı çok zor durumda kaldım bu da canımı çok sıkıyo napıcamı şaşkım kpss ye gircem 10 gün sonra ona çalışamıyorum sinirden, konuşmaya da gidemiyorum sınav yüzünden

Merhaba kızlar pazar günü sınava girdim kpss ye pazartesi ilk işim lazere gitmek oldu konuşmak için. Gittim konuştuk yüzümdeki kolumdaki artışı söyledim lazeri yapan gül hanım ve handan hanım baktılar yüze ve üstk kol omuza falan. Artış olabiliyomuş benimkide arttı malesef. Neyse önemli olan bu tip tatsız durumları telafi derecemiz. Bi çok lazer kliniğinde burdan çok okuyoruz işte düşük derecede atış yaptılar arttı ama yardımcı olmadılar defalarca paket aldım bi azalma olmadı kesinlikle yardımcı olmadılar falan diye bende öyle olur mahkemelik oluruz diyodum ama gerçekten çok yardımcı oldular. Önce artış olan yerlere baktılar kalınlaşmış cihaz daha iyi görür dediler. Seanlarda alexandrite ara seanslarda diode buz lazer yapacağız. Spatulayla kalınlaşan tüylere atış yapcaz. İnce tüylere atmamaya çalışcazki onlar kalınalşmasın kalınalrda incelsin diye incelincede buza lazer inşalah. Ben kazere ilk başladığımda 6 seanslık paket almıştım. %80 biter demişlerdi. Bu gittiğimdede biz size %8ü in sözüni verdik %80 olana kadar sözümüzün arkasındayız biz ücretsiz seans yapıcaz dediler. Tüm olumsuzluklarımı giderdiler yüz ve omuz için inceltme odaklı kalan vücut için bitirme odaklı seanslara başladık inşallah en kısa zamanda biter. Dün yüz yaptık yarın omuz yapıcaz yüze baya ince uğraşarak çalıştık. Umutluyum inşallah yine yazmaya devam edicem size inşalalh olumlu sonucumu en kısa zamanda paylaşırım sorularınız olursa sormaktan çekinmeyin ben memnunum kliniğimden olumsuzluklar olsada anlaştık yanımda oldular sözlerini tuttular bu arada klinim kızılaydaki clnc medilife mehmet akgün ün kliniği öpüyorum hepinizi❣

Elmas lazere gidiyorum.daha once gittgim yerde tek tek 400 tl verip memnun kalmadim kontrol seansinda atis yapmadilar.elmas lazarden 6 koltuk alti paket ve bacak aldim.nasil olsa gidiyorum lazere dedim.diger bolgelerde az cikiyor ama 5 ay sonra bile olsa atis yaptrsam ayni parayi odeyecektim.2 400 tlye 9 a boldurdum ayda 240 tl odeyecegim.bana gayet makul geldi ve olumsuz yorumlara ragmen ben memnun kaldim.baska klinikler daha berbat elmas lazer senwlerdir bu isi yapiyor

X