Ankara'da dugun fotografcisi

alize01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2011
58
0
Kizlar,
forumda arastiriyordum fakat bulamadim. Ankara'da dugun fotografcisi bilenler, ya da fotograf cektirenler var mi? varsa oneride bulunabilir misiniz?

tesekkurler

SEMT olarak nereleri düşünüyorsun benim düğünüm 26 haziranda ben bir yer ile anlaştım keçiörende en uygunda orayı buldum açıkçası.

SEMT olarak nereleri düşünüyorsun benim düğünüm 26 haziranda ben bir yer ile anlaştım keçiörende en uygunda orayı buldum açıkçası.

Merhaba, öncelikle tebrik ederiz. Düğün fotoğrafçılığı bizim için o kadar hassas bir konudur ki tahmin edemezsiniz. Bu sene şöyle bir şey çıktı eline makine alan fotoğraf sanatçısı olmuş :) Çok komik, bakıyoruz çekimlere rezalet mahvetmiş çiftin fotoğraflarını, düğün gününden hatıra düzgün hiç bir şey kalmamış ellerinde, yüzlerdeki ışık olsun, kadrajlama olsun, photoshop çalışması olsun, tamamen amatör ve yeni yetme.

Bazı sanatçı arkadaşlarda :) çiftlere yeni yeni uygulanan "foto kitap" diye adlandırdığımız maliyeti 40 tl lik albüm hediye ediyor yanında da büyük fotoğraf ekleyip yağlayıp süsleyip katledilmiş fotoğraflarını yüksek fiyatlara çiftlere veriyor.

Bizim siz evlenecek olan çiftlere tavsiyemiz fotoğraf işini şansa bırakmayın profesyonel ekiple bu işi yıllardır yapan kişilerle çalışmanız, " keçiörende en uygunda orayı buldum " demişsiniz, sizce o uygun fotoğrafçı size nasıl çekimler sunacak? Evlilikte en önemli anıdır fotoğraf, diğer harcamalardan kısılır bu iş için biraz daha bütçe zorlanır (çok fazlada değil) ve düzgün bir ekiple çalışılır, ömür boyu saklayacağınız tertemiz fotoğraflarınız olur.

Bu konuda biz her zaman sizlerin yanındayız. Bize sorularınızı ve diğer merak ettiklerinizide sorabilirsiniz.

Kampanya fiyatlarımız ve albüm içeriklerimiz için: http://www.kadinlarkulubu.com/fotograf-video/436095-uygun-fiyatlara-aktuel-dis-ortam-profesyonel-fotograf-cekimi.html

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba :)
Ben İrem (Tural) Taştan, özel an fotoğrafçısıyım. ismimi internette aratığınızda pek çok örnek çalışmama ulaşabilirsiniz.
7 yıldır fotoğrafçılık ile ilgileniyorum ve 3,5 yıldır profesyonel olarak bu işi yapıyorum. Şimdiye kadar çok sayıda gelinim, damadım oldu.
Ben sizi süslenmiş cümlelerimle etkilemeyi değil, çalışmalarımı görüp beğenmenizle benimle çalışmayı istemenizi tercih ederim. Düğün belgeseli çekimlerim bu yıl kampanya'da ilgilenirseniz iletişime geçebiliriz.:80:

Merhaba :)
Ben İrem (Tural) Taştan, özel an fotoğrafçısıyım. ismimi internette aratığınızda pek çok örnek çalışmama ulaşabilirsiniz.
7 yıldır fotoğrafçılık ile ilgileniyorum ve 3,5 yıldır profesyonel olarak bu işi yapıyorum. Şimdiye kadar çok sayıda gelinim, damadım oldu.
Ben sizi süslenmiş cümlelerimle etkilemeyi değil, çalışmalarımı görüp beğenmenizle benimle çalışmayı istemenizi tercih ederim. Düğün belgeseli çekimlerim bu yıl kampanya'da ilgilenirseniz iletişime geçebiliriz.:80:

Fiyatlar hakkında bilgilendirebilirseniz sevinirim:)

İnternetten kendi araştırmalarım sonucu Fatih Tan diye bi adamı buldum. Tam Gün Hikayesi diye geçiyor nette. Web sitesinde gördüklerime aldanıp ve fiyatının da çoğu firmaya göre daha uygun olması sebebiyle düğün fotoğraflarımı ona çektirdim. Ama gördüm ki eline kaliteli bi makine alan ben fotoğrafçıyım diye ortaya çıkıyor. Ekibim diye yanında getirdiği insanlar hiçbir şeyden anlamıyordu. Bir yandan onlara ışığı tutmayı falan öğretiyo bir yandan da bizim kısıtlı zamanımızda fotoğraflarımızı çekmeye çalışıyordu. Profesyonel olan biri çekim yapılacak mekanı bilmiyorsa eğer gider gerekli araştırmasını yapar. Bunlara ben söylüyorum şurada çekelim burada çekelim diye. Dünyadan bi haber. Herhangi bir konsepti yok. Doğal poz istiyorum ben klasik bi fotoğrafçı değilim diyo ama gelen fotoğrafları bir görseniz yırtıp atasım geliyo. Kına gecem için de anlaşmıştım malesef kendisiyle. Sözleşmemize kendi yazdığı şeyleri bile okumadığından kına gecemde de beni mağdur etti. Hiç çektirmeseydim daha iyiydi. Ağzında da bi sakızla geldi zaten cak cak çiğniyo. Arkadaşlarımı ve orda bize yardımcı olmaya çalışan insanları azarlamaya falan kalktı. Açıkçası saygısız ve de vasat bir fotoğrafçı. Çok yazık ettim düğün fotoğraflarıma ve o kadar paraya. Tek kuruşunu hak ettiğini düşünmüyorum.

Ben de lord of the weddings ile anlastim. Dis mekan fotograf cekimi icin dugunden sonra kendilerine ulasmak imkansiz.Fotograflari ve albumu 1 seneyi gecti evleneli hala alamadim. Fotograflarin cogu birbirinin aynisi. Hic bir sekilde yonlendirme ve motivasyon yapmadilar cekim esnasinda. En kotusu de kendisine ulasamiyoruz. Ve benim gibi madur olan bir cok kisi de bana ulasip siz alabildiniz mi fotograflari diye sordu.Kesinlikle paraniza degecek bir fotografci degil. Tavsiye etmiyorum.

Ben de lord of the weddings ile anlastim. Dis mekan fotograf cekimi icin dugunden sonra kendilerine ulasmak imkansiz.Fotograflari ve albumu 1 seneyi gecti evleneli hala alamadim. Fotograflarin cogu birbirinin aynisi. Hic bir sekilde yonlendirme ve motivasyon yapmadilar cekim esnasinda. En kotusu de kendisine ulasamiyoruz. Ve benim gibi madur olan bir cok kisi de bana ulasip siz alabildiniz mi fotograflari diye sordu.Kesinlikle paraniza degecek bir fotografci degil. Tavsiye etmiyorum.
Çok geçmiş olsun çok kötü bir tecrübe yaşamışsınız.

Arkadaslar bende bu isle ilgileniyorum. Evlenecekler zaten bin turlu detayla kafalarini yoruyorlar.
Fotografci isini cok arastirmak onun ben cektim dedigi fotograflari begeniyor olmanizda aslinda pek birsey ifade etmiyor. Fotograf isi evet sanat ama bu isi heyecandan kulaklari kizarmis ve neredeyse adini unutacak kadar heyecanli insanlarla yapiyorsaniz, insan psikolojisi ve insan yonetimi konusundada biraz bilgili görgülü olmak gerek. Emin olun gun sonunda eglenceli 3 5 fotograf bile o gecirdiginiz zamanin nesesi ve eglencesi kadar onemli degill

X