Tüp Bebek Merkezleri Ankara’da ekimde tüp bebek yaptıracak arkadaşlar yardımlaşma platformu

evita-

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2022
63
98
36
Merhaba arkadaşlar 🌸
Öncelikle kendimi tanıtayım. Ben 36 yaşına az kalan hiç çocuğu olmayan 1 yıldır bebek isteyen ve de Ankara’da yaşayan 3 yıllık evli biriyim.
Yaşımdan ötürü daha fazla zaman kaybetmeden tüp bebek tedavisi ile bebeğimi kucağıma almak istiyorum 🙏🏼👶

Bu süreç her açıdan çok zor bir süreç. Hepimizin az çok bildiği gibi tamamı kadının bedeninde cereyan eden, bedensel ve ruhsal olarak çok güçlü idare edilmesi gereken bir tedavi protokolünü kapsıyor.

Benim gibi yeni karar vermiş, Ankara’da yaşayan Arkadaşlarla hem süreci değerlendirip hem de iyi bir merkezi bulacağımız bir serüven olur inşallah🙏🏼.
Burada bol bol birbirimizi motive edip🥰tökezlediğimiz anlarda birbirimizi destekleyeceğimiz, bilgisiz olduğumuz konularda öğreneceğimiz, bir başlık altında toplanırız.

Yarın iki yerle aynı günde görüşeceğim. Birtanesi anatolia diye bir merkez diğeri ise medicana hastanesinin tüp bebek merkezi. Görüşmelerimi sizlere ayrıntılı yazarım. Fiyat ve protokol ile ilgili.
Bilgisi olan, henüz görüşmüş arkadaşlar da yazarsa çooooook mutlu olurum 🥰🥰
Birbirimizi destekleyerek bebiştoşlarımızı alalım kucaklarımıza inşallah 🙏🏼

Kendi kendime yazacağım Burda belki birileri görür gelir fikir alışverişi yaparız 🤣🤣
Medicana Serpil hocayla karar kıldım. Bu veya sonraki dönemde başlıyoruz. Haydi bismillah 🌸

E evita- nasılsınız nasıl gidiyor tedaviniz kime karar verdiniz kriteriniz neydi? Çiftlerden sizdeki sorun nedir? Bende Ankarada hekim araştırıyorum.
1. Serap hamdemir kılıç
2. Cem atabekoğlu
3. Selen Ecemiş aklımdaki isimler....

Merhaba henüz gördüm mesajınızı.
Sevtap hocaya gidiyorum. Aslında bizde bir sorun yok ama sorun yaşımız. 36 yaşındayım daha vakit kaybetmek istemedik. 1 yıldır deniyorduk ama çok verimli de geçiremedik bu seneyi. Hep seyehatler vs.
Ekimde gittim sevtap hocaya zaten onunla görüşünce başka bir dr gitme ihtiyacı hissetmedim. Çok tatlı ve çok uzman biri. Arkadaşım var ona giden yabancı bir ülke vatandaşı o aşırı övdü. Kendi ülkesinde de birtakım işlemler yaptırmış ama sevtap hoca hep yerinde müdahale etti diyor.

Ben böyle bir tedavide hekime inanıyorum ama daha ziyadesi enerji benim için önemli. Tüp bebek süreci embriyolog ile şekillenen bir süreç de ziyade. Dr sizde bir problem varsa çözüm noktasında yönlendirme yapar. O sebepten protokoller aynı embriyologları zaten tanımıyoruz bile o yüzden benim baktığım kriter şu oldu gerçekten tecrübeli mi? Hastaya yaklaşımı nasıl? Ve ben enerjisel olarak nasıl hissediyorum. Ben mutluysam, inanıyorsam kesinlikle benim yumurtam daha fazla olacak ve embriyom tutunacak. Gebeliğin yüzde bilmem kaçı ruhsal durum ile alakalı.
Siz ne durumdasınız?

Cetrotide ihtiyacı olan varsa aralık skt’li bir tane mevcut, ücretsiz verebilirim.

X