Ankara’da en iyi kadın doğum doktorları ve hastaneleri

sanslucy

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2021
3
-1
25
Hanımlar selam 8 haftalık hamileyim Ankara da hem özel hem devlet doktor ve hastane tavsiyenize ihtiyacım var. Cünkü su an ki doktorum baya bi ilgisiz ve değiştirmeyi düsünüyorum. Gittğim hastanede pek donanımlı değil. Ve sağlık problemlerinden dolayı sezaryen olacak doğum. Dogursam acil bir sey olsa baska yere sevk ederler. Araştırmaktan düşünmekten iyice strese girdim . Özellikle donanımlı devlet hastanesi olursa çok iyi olur zira özel hastane fiyatları uçmuş durumda. Keçiörende oturuyorum.

Nihal Shibuya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2021
2.288
6.627
41
Babamın arkadaşı var. İki kız kardeşimin doğumunu da o yaptı. Ankara’nın en iyisi diyemem ama biZim tanıdığımız olduğu için 7/24 ulaşabiliyor diye onu tercih ediyorlar. Kendi muayenehane var. Medicana ile çalışıyor.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-01-2022

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 87 gün kaldı.

Önümüzdeki bir iki gün içinde bebeğinizin gözleri ve kirpikleri tamamen şekillenmiş olacak. Bu günlerde el ve ayaklarınızdaki ödem ve şişlikler artabilir. Ayakta durmaktan kaçınmak, ayaklarınızı daha yüksekte tutarak dinlenmek ve tuz kullanımını kısıtlamak ödeme ve şişliklerin azalmasında yardımcı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

anka2865

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2020
38
15
34
Hanımlar selam 8 haftalık hamileyim Ankara da hem özel hem devlet doktor ve hastane tavsiyenize ihtiyacım var. Cünkü su an ki doktorum baya bi ilgisiz ve değiştirmeyi düsünüyorum. Gittğim hastanede pek donanımlı değil. Ve sağlık problemlerinden dolayı sezaryen olacak doğum. Dogursam acil bir sey olsa baska yere sevk ederler. Araştırmaktan düşünmekten iyice strese girdim . Özellikle donanımlı devlet hastanesi olursa çok iyi olur zira özel hastane fiyatları uçmuş durumda. Keçiörende oturuyorum.
Kesinlikle aynı durumdayım, başlığı takip edeceğim. İnstagramda çok takipçisi olan doktorlardan yeterli ilgiliyi görebilir miyim şüphe ediyorum 😞

Nihal Shibuya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2021
2.288
6.627
41

Önümüzdeki bir iki gün içinde bebeğinizin gözleri ve kirpikleri tamamen şekillenmiş olacak. Bu günlerde el ve ayaklarınızdaki ödem ve şişlikler artabilir. Ayakta durmaktan kaçınmak, ayaklarınızı daha yüksekte tutarak dinlenmek ve tuz kullanımını kısıtlamak ödeme ve şişliklerin azalmasında yardımcı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Nihal Shibuya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2021
2.288
6.627
41

Ruzgarruya

😢😢😢
Kayıtlı Üye
23 Mart 2021
851
631
Ankara üniversitesi tıp fakültesi doç.dr yavuz emre şükür. Muayenesi ücretli 158 TL ama çok çok çok ilgili bir doktor istedgniz zaman ulasabiliyorsunuz ve iyi bı doktor gerçekten ben çok memnunum 9 saatlik yol katedip gidiyorum ve Allah nasip ederse temmuz başı gene ordayım

AdaMTuncy

Yeni Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2021
61
84
Ankara üniversitesi tıp fakültesi doç.dr yavuz emre şükür. Muayenesi ücretli 158 TL ama çok çok çok ilgili bir doktor istedgniz zaman ulasabiliyorsunuz ve iyi bı doktor gerçekten ben çok memnunum 9 saatlik yol katedip gidiyorum ve Allah nasip ederse temmuz başı gene ordayım
Peki doğumunuzu da Ankara üniversitesinde mı yapacaksınız? Ücreti hakkında bir bilginiz var mı

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-12-2021

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 43 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin tırnakları parmak uçlarına ulaştı. Tırnakları küçük olsalarda hala düşük kas kontolleri sebebiyle bebekler kendilerini çizebilirler. Özellikle yataktan kalkarken posizyonunuzu yavaş ve özenli değiştirin. Düzenli yemek yiyerek kan şekerinizin çok düşük olmadığından emin olun. İyi havalandırılmış alanlarda bulunarak vücut ısınızın uygun kalmasını sağlayın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

AdaMTuncy

Yeni Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2021
61
84
Malesef hamile değilim tüp bebek yaptirdim olmadı. Ama eğer hamile olsaydım tutsaydi kesinlikle aynı doktorumda doğum yapardım çünkü gerçekten ilgili bir doktor
İnşallah en hayırlı zamanda Allah nasip etsin. Araştıracağım teşekkür ederim.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-12-2021

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 43 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin tırnakları parmak uçlarına ulaştı. Tırnakları küçük olsalarda hala düşük kas kontolleri sebebiyle bebekler kendilerini çizebilirler. Özellikle yataktan kalkarken posizyonunuzu yavaş ve özenli değiştirin. Düzenli yemek yiyerek kan şekerinizin çok düşük olmadığından emin olun. İyi havalandırılmış alanlarda bulunarak vücut ısınızın uygun kalmasını sağlayın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)