Ankarada en iyi vesikalik foto cekecek yer

ladyta

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2015
120
17
arkadaslar,
kardesimin avukatlik ruhsati icin guzel vesikalik cekecek bir yer ariyoruz.. Avukatlik ruhsati olacagi icin onemli baya, nereyi onerirsiniz? acil bekliyoruz.

Necatibey'de Asgül' de çektirsin, ben orada çektirmiştim, ruhsat alacakların çok büyük bir kısmı da orada çektiriyordu zaten.Fotoğrafta özellikle yaka göründüğü için içine siyah giyerse yaka daha ön plana çıkar, ayrıca hafif yan durmasını tavsiye ederim aksi halde kalın yakalı bir yelekten farklı durmuyor.

Ruhsat fotoğrafını bu kadar büyütmeyin ilerde istediği vakit değiştirebilir.

cok tesekkurler feyzai feyzai cok onemli bilgiler bunlar... ruhsat fotografi degistigini bilmiyordum, sadece fotograf degismesi nasil oluyor bastan ruhsati mi yeniliyorlar :) ben bole ozenilerek guzel bir foto olsun istiyorum, zumrut ve edessa yi duydum ama senin dedigin yeri duymamistim. bi bakiyim saol canim

ruhsatın üzerindeki fotoğrafı nasıl değiştirdiklerini bilmiyorum fakat yeni fotoğrafını' web adresinden ilgili yerlerden vs değiştirilmesini isteyerek yazılan bir dilekçe ile baro ya verdiğinizde onlar değiştiriyor. Zaten ruhsatı ya duvara asacak ya da asmayacak insanların göreceği yer baronun web sayfasındaki fotoğrafı olacak onu da ileride değiştirir. Cidden bu kadar abartmayın çektirin gitsin zaten ruhsat bekleme süreci 2 ay kadar uzun ve boş geçen bir süreç bir an önce bu süreci başlayığ bitirsin , kolay gelsin

X