Tüp Bebek Merkezleri Ankarada güvenle gidilebilecek tüp bebek merkezi önerilerinizi bekliyorum

Arkadaslar benim daha onceden 3 basarisiz tup bebek denemem oldu suanda yeni bir merkez arayisi icindeyiz ama cok yorgunuz inanin son gelismelerden haberim bile yok tecrubelerinizi paylasirmisiniz
Merhaba Allah yardimcin olsun
Ben konya nova fertil de tedavi oldu cok şükür su an hersey yolunda
Fransadan geldim cok insan taanidik araciyla Dr Ali sami gurbuz herkes tavsiye etti
15 yildir 9 denemeden sonra bir akrabam oraya gitmis ve su ay 6 aylik bir kizi var bizim koyden cok insan Dr Ali sami den gecti ve hep basari oldular sanada tavsiye ederim

Merhaba Allah yardimcin olsun
Ben konya nova fertil de tedavi oldu cok şükür su an hersey yolunda
Fransadan geldim cok insan taanidik araciyla Dr Ali sami gurbuz herkes tavsiye etti
15 yildir 9 denemeden sonra bir akrabam oraya gitmis ve su ay 6 aylik bir kizi var bizim koyden cok insan Dr Ali sami den gecti ve hep basari oldular sanada tavsiye ederim
Amin canim cumlemizin sizde sorun neydi aceba bizimki biraz zor durum malesef

Amin canim cumlemizin sizde sorun neydi aceba bizimki biraz zor durum malesef
Bende yumurtalarim bazen buyumuyordu ve catlamiyordu

Ama işte yanidiklarim buyuk sorunlari vardi rahim tutmuyordu cok zor sureclerden gecti ve Allahtan Ali sami Gurbuz ile bebeklerine kavustular
Bu yüzden yinede Hersey Allah izniyle ama çok tavsiye ederim insallah Allah derdine derman veririr en yakın zamanda

Hangi merkezde bu doktor kardesinizin sorunu neydi aceba
O zamanlar ankalife ta idi yanılmıyorsam. Şimdi özel muayenehanesini açmış sanırım. Googleden yazınca cıkıyor bilgileri. Oda başka doktor önerisiyle gitmişti ona. Problemleri ileri hareket hızı 0 dı. Başkada bi problem yoktu hatırladığım kadarıyla. Hani önceden ankara dizileri vardı deniz yıldızımıydı neydi orada da banunun doğum doktoru olarak rol aldı. Tv programlarına cıkıyordu. Ücret ne kadar ister bilemiyorum.

Nova art var Mehmet ve Ahmet erdem kardeşlerin tup bebek merkezi orayida öven cok

Tip fakültesinde rapor sonrası mi tedaviye başlanıyor acaba

Tanıdık eczane varsa eğer raporu verdikten sonra onayını beklerken o sırada tedavi oluyorsunuz. Rapor onaylanınca ona göre reçeteyi verip eczaneye ücretini ödüyorsunuz.

X