Ankara'da hangi fotoğrafçı tavsiyesi

emotionisimportant

Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2014
74
8
Ne zormuş fotoğrafçı seçmek :s Önerebileceğiniz fotoğrafçılar hangileri, 1 Ağustosta düğünüm var :KK1: Hem iyi olsun istiyorum fotoğraflarım, hem de 'sırf marka oldukları için' fotoğrafçılara paramı kaptırmak istemiyorum. Emeklerine saygı duyuyorum ama bazıları da çok abartıyor. Kim günde 1000- 1500 lira kazanıyor ki 2 saatlik çekime istiyorlar bu paraları...

Lightofgod87

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2014
3.069
1.987
Ne zormuş fotoğrafçı seçmek :s Önerebileceğiniz fotoğrafçılar hangileri, 1 Ağustosta düğünüm var :KK1: Hem iyi olsun istiyorum fotoğraflarım, hem de 'sırf marka oldukları için' fotoğrafçılara paramı kaptırmak istemiyorum. Emeklerine saygı duyuyorum ama bazıları da çok abartıyor. Kim günde 1000- 1500 lira kazanıyor ki 2 saatlik çekime istiyorlar bu paraları...

kesinlikle südudyo L yi öneririrm canım harika resim çekiyolar bahçelievlerdede yeri var ama int bi araştır istersen biraz pahalı ama süper iş çıkarıolar

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 533 gün geçti.

melinda

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2011
1.941
799
Kayhan Durukan. Çok eğlenceli bir düğün cekimi gecirdik sayesinde hem yardimsever hem samimi hem de on numara fotografcidir. İsmini yazarsan cikar nette bakabilirsin.