Ankara'da hangi fotoğrafçı tavsiyesi

emotionisimportant

Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2014
74
8
Ne zormuş fotoğrafçı seçmek :s Önerebileceğiniz fotoğrafçılar hangileri, 1 Ağustosta düğünüm var :KK1: Hem iyi olsun istiyorum fotoğraflarım, hem de 'sırf marka oldukları için' fotoğrafçılara paramı kaptırmak istemiyorum. Emeklerine saygı duyuyorum ama bazıları da çok abartıyor. Kim günde 1000- 1500 lira kazanıyor ki 2 saatlik çekime istiyorlar bu paraları...

Ne zormuş fotoğrafçı seçmek :s Önerebileceğiniz fotoğrafçılar hangileri, 1 Ağustosta düğünüm var :KK1: Hem iyi olsun istiyorum fotoğraflarım, hem de 'sırf marka oldukları için' fotoğrafçılara paramı kaptırmak istemiyorum. Emeklerine saygı duyuyorum ama bazıları da çok abartıyor. Kim günde 1000- 1500 lira kazanıyor ki 2 saatlik çekime istiyorlar bu paraları...

kesinlikle südudyo L yi öneririrm canım harika resim çekiyolar bahçelievlerdede yeri var ama int bi araştır istersen biraz pahalı ama süper iş çıkarıolar

Kayhan Durukan. Çok eğlenceli bir düğün cekimi gecirdik sayesinde hem yardimsever hem samimi hem de on numara fotografcidir. İsmini yazarsan cikar nette bakabilirsin.

X