Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Ankarada ikiz bebeklerime bakacak bayan ve ev işlerinde yardımcı bayan arıyorum

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

SEA_LIGHT

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2011
15
0
Ankara Batıkentte oturuyorum..9 aylık ikizlerim var; ikizlerime bakacak 25-45 yaş aralığında, haftanın 6 günü gelecek,sigara kullanmayan,daha evvel çocuk bakmış, temiz,hijyene önem veren,referans verebilecek, sabırlı,güvenilir,işine saygılı,sağlık problemi olmayan,uzun vade kalıcı çalışacak yardımcı bayan arıyorum..Mesai saatleri sabah 8 akşam 7 dir..
Batıkent ve yakın çevrede oturulması tercih nedenir...

Ayrıca;

Yine Ankara Batıkentte ikiz bebeklerimin bakıcısına yardımcı olacak, tüm ev işlerinden sorumlu,yemek yapabilecek,temiz, hijyene önem veren,sigara kullanmayan,30-45 yaş aralığında,haftanın 6 günü çalışacak,güvenilir,sağlık problemi olmayan,uzun vade kalıcı olacak, tercihen Batıkent civarında oturan yardımcı bayan arıyorum...Ciddi düşünenlerin başvurmasını rica ediyorum... Mesai saatleri sabah 10 akşam 8,30 dur... Ücret 800 tl.dir...

Mail :deryacaliskanoz@gmail.com
Tel :05337200784

X