Ankarada kaliteli tiyatro,oyunculuk kursu

Irem99

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2019
100
12
21
merhaba ben tiyatro alanında hobi edinmek ve yeteneğim varsa kendimi ilerletmek istiyorum.Tiyatro ve oyunculuk kursu istiyorum.Önerebileceğiniz yerler var mı Ankarada?

Sademm7

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2019
666
2.549
26
Aaa ben de biryer arıyorum Ankara'da. Takipteyim konuyu. Bayramdan önce Kulis Sanat Akademi ile görüşmüştüm. Yasaklar kalkınca başlıycaz, size dönücez, WhatsApp grubumuza ekleriz dediler ama ses çıkmadı daha. Ben de aramadım sonra fırsat olmadı. Kulis Sanat iyi diye duymuştum araştırırken

Irem99

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2019
100
12
21
merhaba ben tiyatro alanında hobi edinmek ve yeteneğim varsa kendimi ilerletmek istiyorum.Tiyatro ve oyunculuk kursu istiyorum.Önerebileceğiniz yerler var mı Ankarada?
Merhabalar ben aradım birebir ders şeklinde ilerliyormuş

sufisentir

insandan örülmüş duvarlar içindeyim.
Kayıtlı Üye
23 Mart 2015
4.138
7.231
Merhaba kolej tarafında timiyatro diye küçük bir sahne var. Karı koca İranlı ve yıllardır burada tiyatro yapıyorlar.Oyunculuk atölyeleri de düzenliyorlar. Ben de yaklaşık 3 4 aydır devam ediyorum tavsiye ederim.

Irem99

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2019
100
12
21
Aaa ben de biryer arıyorum Ankara'da. Takipteyim konuyu. Bayramdan önce Kulis Sanat Akademi ile görüşmüştüm. Yasaklar kalkınca başlıycaz, size dönücez, WhatsApp grubumuza ekleriz dediler ama ses çıkmadı daha. Ben de aramadım sonra fırsat olmadı. Kulis Sanat iyi diye duymuştum araştırırken
Ankara Akademi Sanat burası hem fiyat olarak uugun hemde kafama yattı bence bir bakın. Ben Sadri alısık istiyordum fakat 16 ay cok uzun yapamazsam yazık olur birda baskent iletisim istedim ama onda da 3 ayı 3000 fazla geldi:KK43:

Sademm7

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2019
666
2.549
26
Ankara Akademi Sanat burası hem fiyat olarak uugun hemde kafama yattı bence bir bakın. Ben Sadri alısık istiyordum fakat 16 ay cok uzun yapamazsam yazık olur birda baskent iletisim istedim ama onda da 3 ayı 3000 fazla geldi:KK43:
3 ayı 3000 mi😱O neymiş öyle ya
Ankara Akademi Sanat'a bakayım bir teşekkürler :)

Irem99

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2019
100
12
21
3 ayı 3000 mi😱O neymiş öyle ya
Ankara Akademi Sanat'a bakayım bir teşekkürler :)
12 taksit yapıyorlar ayda 300küsüre geliyor haftada 6 saat , 4 ay bu arada kusura bakmayın.Sertifika veriliyor birde bazı derslere ünlü oyuncular da geliyor.Ankara akademi sanat cmt baslıyormus beni aradılar.Bende kararsız kaldım şuan:) ankara akademi sanat da haftada 2 saat ayda 300tl

Irem99

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2019
100
12
21
Merhaba kolej tarafında timiyatro diye küçük bir sahne var. Karı koca İranlı ve yıllardır burada tiyatro yapıyorlar.Oyunculuk atölyeleri de düzenliyorlar. Ben de yaklaşık 3 4 aydır devam ediyorum tavsiye ederim.
Eğitim sonunda belge vs oluyor mu? Bir de aylık kaç saat ve fiyatı nedir

Irem99

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2019
100
12
21
aradım sizin döneminizle tatile gireceklermiş...Tiyatro nasıl gidiyor sanırım oyun cıkarılacakmıs biraz bilgi verebilirmisiniz:).Fiyatı da uygun geldi.Konustugum kişi de cok güzel diksiyonlu ve bilgiliydi.Hosuma gitti acıkcası