ANKARA’DA ÖNERECEĞİNİZ KADIN DOĞUM DOKTORLARINI YAZAR MISINIZ LÜTFEN 🙏🏼

hayatbeklemezz

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2021
155
191
28
Merhabalar; benim bebeğim 90 gün kadar yaşadı ve kalbi durdu. Medikal parkta ikbal kaygusuza GİTMEYİN. EĞER RİSKLİ BİR GEBELİĞİNİZ VAR İSE ÖZEL HASTANELER HİÇBİR İŞE YARAMIYOR. Ben son iki hafta kala FATMA BOLKANA gittim. Eğer riskli bi gebeliğiniz yoksa Fatma bolkanı önerebilirim ama eğer tekrar gebe kalmam nasip olursa ben devlet hastanesi ya da Hacettepe hastanesini düşünüyorum .
Çok büyük geçmiş olsun. Bende daha önce 1 düşük yaptım. Çok iyi anlıyorum sizi. Aklınızda bulunsun gata kadın doğum çok iyidir.
 

hayatbeklemezz

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2021
155
191
28
Dr a ulasabilmek çok onemli,helede gebeliginiz risk taşıyorsa. Öncesinde ulviye hocaya gittim, bana dogrudüzgün açiklama bile yapmadı ultrasonda. Ben sormadan bisey söylemedi. Bülent hoca yarim saat ultrasonda ayrıntıli sekilde bebegi anlatti, nasil beslenmemden tutunda,ne yapmamam gerektigine kadar açiklama yaptı. Hastasinı önemseyen bir dr. Zaten kendisini tüp bebek dr um önermişti.. Allah sizede en kısa sürede nasip etsin ins tekrardann🙏🏼
Çankaya Cerrahi tıp merkezinde dr Ahmet Şahbaz var. Küçük bi yer klinik tarzı. Ama doktor çok iyi çok ilgili. Her zaman ulaşabilirsiniz, doğumuda koru hastanesinde yaptırıyor.
 

06anne

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2021
76
140
Fatma bolkana bebeğimi kaybetmeden son iki defa gittim. Bebeğimin kalbinin durduğunu söyledi aniden çat diye. Duygusal bi doktor değil. Ama diğerlerine göre biraz daha işinde iyi gibi. Medikal parkta ikbal kaygusuza gitmeyin riskli bir gebeliğiniz var ise gitmeyin. Ben bir daha gebelik nasip olursa Hacettepe hastanesini veya devlet hastanesinin iyi bi doktorunu bulmayı düşünüyorum inşaAllah
çok üzüldüm, sabırlar dilerim. Umarım hayırlı bir zamanda sağlıkla bebeğinizi kucağınıza almanız nasip olur. cevap için çok şok teşekkür ederim.
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-03-2022

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 107 gün kaldı.

önümüzdeki üç gün içinde bebeğinizin akciğerlerinde kan damarları gelişmeye başlayacak. Anneler bugünlerde erken doğum belirtileri konusunda endişelenebilir. Diğer kültürlerde doğum : Kabile halkları arasında en çok doğum yapılan yer evdir. Bugün dünya genelinde yaşayan insanların %98'i evde doğmuştur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

kadinlarmatinesi

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2021
392
578
Kaç aylık hamilesiniz? Ben paket almadım. Hiçbir doktora da güvenemedim. Özel hastaneler eğer riskli bir durumunuz yoksa sorun yok ama riskli bir durum varsa devlet hastanesinin iyi bir doktorunu bulunuz bence. Yani ben özelde iyisine pek denk gelemedim. Ama Fatma bolkana gittim son iki hafta bebeğimi kaybetmeden önce. Duygusal bi doktor değil ama bence işinde iyi bi doktor.
fatma hanımın ücretleri ne kadardı?