Ankara'da şık bir restoran?

Taka güzel gözüküyor :) peki ortalama 2 kişilik fiyat nasıldır?
Yani şöyle söyleyeyim en ucuz balık menüsü 20-25 tlden başlar, ortalama bir balık menüsü 30-35 tl. Yani içecek tatlı derken iki kişi 100 tlye yakın hesap ödersiniz. Meze ikramları var tabi ama o fasulyenin ikinci tabağını istemeyin avuç kadar şey için 15 tl ekliyorlar hesaba :KK70:

Şık restoranda 100 liradan asagi nasil çıkılır zaten. Döner ekmek tatlı bile yesen 50 lira. Çukurambardaki big chefs kapandı bu arada. [/QUOTE
Şık restoranda 100 liradan asagi nasil çıkılır zaten. Döner ekmek tatlı bile yesen 50 lira. Çukurambardaki big chefs kapandı bu arada.
ben bir fiyat belirtmedim zaten 100 lira 200 lira gibi:)

Karnım şu an aç olunca konuya dadandım. Dini tartışma yapacaklar gitsin ama :duduk:

Balgatta hattena var, öyle lüks bi yer değil ama esnaf lokantası da değil. Alanı dar sadece pek ferah sayılmaz. Ama yemekler on numara malzemeler çok kaliteli. Bir de en güzel kahvaltılarımdan birini orada yapmıştım.

Tercih meselesi.şimdiye kadar girmedim bundan sonra da girmeyi düşünmüyorum.alkolsüz düzgün bir mekan biliyorsanız paylaşırsınız ben de memnun olurum.onun dışında tercihimi sorgulanayım lütfen
Tercihinizi neden bu yönde olduğunu sormam neden sizi rahatsız etti,?Herhangi bir eleştiride bulunmadım oysaki..

Erkek arkadaşı bile olmaması gerekir bu mantıkla
Ne alakası var??
Misalen siz içki içiyorsunuz diye adam da öldürebilir misiniz? Mantıklı mı bu??
Herşeyin yeri ayrı, günahı ayrı, sevabı ayrı.. Kime ne?
Konu sahibi içki içmiyor, içilen, satılan yerde de bulunmuyor bu sizi niye rahatsız ediyor, herkesin inancı kendine.. Tercih meselesi bu.

Şık ama alkol olmayan yer var mı yok mu, buna cevap aranıyor.. Başka yere çekmeyin.

X