Ankara'da tüp bebek yaptıranlar..

omrum76

Guru
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2009
279
1
Arkadaşlar merhaba ben sizlere birşeyler sormak istiyorum..tüp bebek denemesini özelde yaptırıp hamile kaldıktan sonra normal doğum hastanesinde kontrollere giden arkadaşlar varmı?? Ben özelde tüp bebek denemesi yaptırdım şu an hamileyim..Fakat maddi durumum dan dolayı özele verecek param yok. Acaba Zübeyde Hanım doğımevinde tedaviye devam etsem nasıl olur Bu konuda deneyimleri olan arkadaşların düşüncelerinizi bekliyorum..

canım kaç haftalık oldu bebek? eğer kalp atışlarını falan duymuşsan başka yere gidebilirsin. ben de öyle düşünüyorum.

ben de özelde tüp bebek yaptırdım. Ama bir süre sonra gebe takipleri için maddi nedenlerden dolayı aynı doktora gidemedim. Bir kaç ay kurumumla anlaşması olan ve fark almayan özel bir merkezde kontrollerimi yaptırdım. Ama şimdi doğum için düşündüğüm doktorun muayenehanesine gidiyorum. O da Zekai Tahirin doktoru. Devlet hastaneleri bu konuda kötü değil ama, insan tüp bebek yaptırınca biraz daha zor bulduğu için daha çok ince eleyip sık dokuyor. eğer sosyal güvenceniz varsa akay, hrs gibi hasteneler çok az farkla takip yapıyor. Hem de her zaman aynı doktora gitme şansın olabilir.

Esila misra 6 haftalık olduk ikizler...Gerçi Ankarada hazırlanmıştım ıstanbul Alman hastanesinde toplanıp transfer yapıldı..Ankara da gazi üniv.onur karabacakta tedavideyim çok iyi bir doktor..Ama maddi durumumdan dolayı devam edemeyeceğim.

Elif zeynep Akay hastanesini bende düşündüm hatta şimdi aradım..12 lira muayene 50 lirada 4 boyutlu ultrasonla baktıkları için fark alıyorlarmışş..ama hiç gitmediğim için bilemiyorum ya astarı yüzünden pahalıya gelirse diye ..Eşimde zübeyde hanıma gidelim diyor orda da herşey var diyorr.bakalım ....cevaplarınız için çok teşekkürler..

canım bende zekai tahirin methini çok duydum. orası ihtisas hastanesi olduğu için..allah yavrularını kucağına almayı nasip etsin.

arkadaşlar, ben öğrencilerimle staja çıktığımda gördüğüm kadarını anlatayım size, zübeyde hanım'ı aslında tavsiye etmem ama yenilenmiş diye duydum, yine de ben Zekai Tahir'in daha iyi olduğunu düşünüyorum ve birçok kişi de böyle düşünüyor. Bir de Etlik Doğum Evi'de kendini yeniledi olabilir orası da.
ama artık özel hastanelerinde fiyatları uygun olanları var. Medicana hastanesinin prof. farkı bile 50 tl imiş. arkadaşım orda dogum yaptı. dogum paket fıyatı olarakmıs 1600 tl. (dogum artı hastanede yatma falan) özel hastanelerde yatış ayrı cıkar normalde, özel hastane olarak en uygunu burası gibi gözüküyor. ama maltepe de bir yer acılmıs adını hatırlayamadım ama muayeneler ücretsiz miş, bi arkadaşımın arkadaşı gitmiş oraya, güzel dediler yeni olduğu için heralde. doğum ne kadar bilmiyorum ama. herkese allah hayırlısıyla sağlıklı bebekler nasip etsin.

Esila misra 6 haftalık olduk ikizler...Gerçi Ankarada hazırlanmıştım İstanbul Alman hastanesinde toplanıp transfer yapıldı..Ankara da gazi üniv.onur karabacakta tedavideyim çok iyi bir doktor..Ama maddi durumumdan dolayı devam edemeyeceğim.

Elif zeynep Akay hastanesini bende düşündüm hatta şimdi aradım..12 lira muayene 50 lirada 4 boyutlu ultrasonla baktıkları için fark alıyorlarmışş..ama hiç gitmediğim için bilemiyorum ya astarı yüzünden pahalıya gelirse diye ..Eşimde zübeyde hanıma gidelim diyor orda da herşey var diyorr.bakalım ....cevaplarınız için çok teşekkürler..

canım bende gazi üniversitesinde tedavi gördüm doktorum benimde mehmet hocaydı çok iyi doktor alanında şu an ona gidemiyorum çünkü memleketime geldim burdaki doktorum ilgileniyo ama mehmet hocaylada telefonda görüşüyoruz bilgilerimi alıyo hamilelik sürecindekikaydirigubbakcemile2

Zeyra rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah.Mehmet hocaya bir kere ilaç yazdırmmıştım..Ben onur hocadan çok memnunum ama muayene ücretleri çok para ayda 2 kez gidiyorum 320 lira yapıyo beni çok zorluyo..Özel sektörde asgari ücretle çalışıyoruzz.kaldıramıyoruz.

defnecim etlik doğumevi zübeyde hanım oldu..Eşimde o yüzden sıcak bakıyor..Aslına bakarsanız kafam çok karışık nereye gideceğimi şaşırmış durumdayım kızlarr.

zeyra gazide ne kadar ücret ödedin. raporlumu yaptırdın.memnun kaldınmı. Allah kucağınada almayı nasip etsin bebişini.

X